עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 21 עד 35 מתוך 35

אשכול: שאלה לבנות

FireWall FireWall מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי קטנטונת =]
    למה אתה מכליל?
    לא כולנו ככה, לדעתי זה מגעיל.
    רובנו ממש לא ככה.
    ונשים זה באמת עם מסובך, תחיו עם זה.
    בנתיים אני מסתדר עם זה..

Sacrifice Sacrifice מנותק טורקי שכונתי עם קומבינות:)
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אם היה לבנות הגיון נורמלי הכל היה בסדר

awk awk מנותק משתמש כבוד!
    שם פרטי
    awk
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בקיצור לא חידשתם לי יותר מידי, ת'כלס מסקנה שלי זה שצריך להיות זבל של בנאדם , אחרי שלוש שנים של קשר, צריך להיות זבל כדי לשמור על זה?

מוזר אני לא רואה את ההורים שלי רבים בכלל .. קצת הזוי שאמרתן שאתן מחפשות את הילדים הרעים , ולא את אלו שיש להם טיפה שכל ויודעים איך להתנהג,
    לגבי שאלת העלוקה .. הממ עלוקה אני ממש לא :] אני יותר קרציה אבל במינון הנכון
    להתקשר פעם ביום זה אחלה, אבל גם לפעמים לא להתקשר וסתם לשלוח אימייל חמוד זה באמת אחלה . . אני לא יודע אם זה נחשב להיות עלוקה בעיניכן .. אבל נו טוב אני כבר יודע את מה שרשמתן.
    בעקרון , אי אפשר להיות עלוקה בקשר רציני , כי בקשר רציני יש דיאלוג ומחליטים בייחד על דברים, זה לא שהבחור מחליט מעצמו להתעלק, אלה מתוך שיחה על הנושאים האלו של מתי וכמה להתקשר ( ואם אתם בקשר ולא עשיתם את השיחה הזאת אז תעשו דחוף ) , בקיצור הבנתן...

בלע בלע :\
    תודה בכל מקרה שניסיתן לענות על השאלה..
    בואו נגיד שהבנתי את התשובה , אבל לא מצאתי הצדקה לסיבה של ההתנהגות הזו.

:נרגילה:

Barbie Barbie מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אין הצדקה.

אנחנו לא אשמות בזה שהזה שלמעלה ברא אותנו מתוסבכות.

צריך ללמוד לחיות איתנו :הפוך: איכשהו...

שם פרטי
    awk
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Barbie
    אין הצדקה.

אנחנו לא אשמות בזה שהזה שלמעלה ברא אותנו מתוסבכות.

צריך ללמוד לחיות איתנו :הפוך: איכשהו...
    לא נכון לא צריך ללמוד לחיות אתכן, מה שצריך זה לדעת לדבר על הכל.. שלא יהיו משחקים, אבל לצערנו בנות יותר מידי שומרות לעצמן את מה שעובר להן בראש בקטעים כאלה .

כמו שאם אני ארצה לצאת עם חברים ואת תרצי לצאת איתי לגלידה , ואני יעדיף ללכת עם החברים כי גלידה לא בורחת ובדיוק באותו ערב יש איזו הופעה של להקה שחיכיתי לה כל החיים כדי ללכת לראות , למרות שתביני שזה לא פחות חשוב לי ללכת איתך לגלידה את עדיין תעשי על זה סרט תורכי כאילו מה קרה , במקום להבין ולדעת להתייחס לזה בצורה בוגרת מתוך הבנה שזה לא משהו אישי

אין אתן לוקחות יותר מידי קשה קטעים כאלה וזה מחרפן.

אתן צריכות ללמוד לחיות עם החיים , ולקבל את זה שלפעמים זה לא עובד כמו שאתן רוצות.

אני אומר, שאם לא מדברים על זה , אז זה לא שווה כלום, מה את אומרת barbie, נראה לך שבנות מסוגלות באמת לדבר על דברים כאלה?, בדרך כלל אתן מתחמקות מלדבר על נושאים שכרוכים בלוותר לטובת האחר מתוך סיפור מהתחת שהבנאדם לא משקיע ולא איכפת לו ושאתן פגועות , ואז נוצרים סרטים רעים על זה.
    עם כל הכבוד ( ויש אליכן המון כבוד ) , אני לא אומר שאתן לא צודקות בזה שאתן מעדיפות ללכת לגלידה עם החבר ולא לתת לו ללכת עם חברים לאנשו ( לא משנה לאן ), אבל איפשהו צריך להגיע למצב של שוויון כלשהו, לא להוציא את האחר כפוגע.

אני יש לי משפט שאני אומר תמיד לבנות שיש לי רגשות כלפיהן , - כשאת נפגעת - אני נפגע, כשאת עצובה - רע לי, אני לא מצפה שתאמיני לי ,אבל תדעי שזה תמיד יהיה ככה.
    אבל כנראה שבמקום להפנים שלמרות שנגיד והחלטתי ללכת עם חברים על חשבון הגלידה איתך , באיזשהו מקום ,זה עדיין מאוד מאוד מאוד מציק לי ועדיין זה יעשה לי עקיצה בלב על הקטע הזה, וזה רק בגלל התסבוכות האלה שלכן שאת לא מסוגלות לקבל לפעמים כאלה מצבים.

בקיצור נו אני מקווה שהבנת אותי , כן אני טיפה מתוסבך :]
    אבל לא נורא גם את אני בטוח !
    :מאוהב: :מאוהב: :מאוהב: :מאוהב:

קיבל לייק
    0 פעמים
    אוף. כתבתי תגובה ארוכה מקודם ובטעות לחצתי הקודם וזה נמחק

בכלמקרה, הבנתי בדיוק למה התכוונת. ואפילו יותר מידי טוב.
    ואני גם מסכימה איתך וגם לא מסכימה איתך, ואני אפרט.

אני לא מסכימה איתך בזה שבנות לא מדברות על דברים.
    ההפך הוא הנכון! בנות בד"כ מדברות על הכל, והן אלה שרוצות פתיחות ורוצות תמיד שהכל יהיה בסדר, ואתם אלה שמעדיפים לוותר על דברים ולעבור על חפיף ככה, וכשאנחנו מנסות לנהל שיחה רצינית אז לא תמיד אתם משתפים פעולה. למרות שזה תלוי באופי, אבל זה בד"כ ככה.

אני חושבת שאמורים מלכתחילה להבהיר בקשר שיש לנו חיים מעבר לבני זוג.
    כי הרי לא מבלים ביחד 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע...אז צריך לגוון ככה שמידי פעם נוכל להיות עם החברים שלנו גם, אתם בערבי בנים של משחקי כדורגל, ואנחנו בערבי בנות של..אממ...ריכולים? או משהו כזה
    אבל שוב, צריך לדעת להתגמש. אם אתה רואה שהיא ממש ניפגעת מזה שאתה הולך לחברים במקום לבוא איתה לאכול גלידה [למה דווקא גלידה? זה נורא משמין...בוא נלך על פיצה], אז אם היא ממש רוצה שתבוא איתה לאכול פיצה אז תוותר, לא יקרה כלום, בעצמך אמרת שהיא יותר חשובה לך ממשחק.
    בפעם הבאה שהיא תרצה ללכת לראות סרט בנות תזכיר לה שהיא "חייבת לך", ותראה שגם היא תוותר על דברים בשבילך. ואח"כ תראה שאולי בפעם הבאה היא כבר לא כ"כ תעלב אם תלך לראות משחק במקום לצאת איתה כי היא תבין שזה חשוב לך.

עצם זה שאתה אומר שלמרות שתלך למשחק יהיו לך קצת ייסורי מצפון מעיד שהקשר הזה יוכל להחזיק, כי...ככה זה בערך אמור להיות.

ובקשר לשאלה שלך - כן, אני חושבת שבנות יכולות לדבר על הכל, תמיד, רק צריך להעלות את הנושא ואת הבעיה. ומתי שכל הקלפים מונחים על השולחן וידוע מה הדרישות של כל אחד מהקשר הדברים זורמים הרבה יותר טוב.
    ככה ש..בשורה תחתונה, למרות כל ההתפלספות שלי - אני חושבת בדיוק כמוך. קשר טוב בנוי על אמון, כבוד, כנות, ודיבורים.
    אין מה לעושת, צריך לדבר על הכל.
    אם לא מדברים, אז יכול לקרות המצב שדיברת עליו בהתחלה שזה הבגידות האלה שבד"כ נובעות ממשהו שחסר בקשר בין אם זה רומנטיקה,קיטש,מיסתוריות,משחקי אגו, או משהו כזה.
    וכשמדברים אז שומדבר לא חסר

אגב, אהבתי את המשפט שלך :p

יומטוף

שם פרטי
    awk
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Barbie
    אוף. כתבתי תגובה ארוכה מקודם ובטעות לחצתי הקודם וזה נמחק

בכלמקרה, הבנתי בדיוק למה התכוונת. ואפילו יותר מידי טוב.
    ואני גם מסכימה איתך וגם לא מסכימה איתך, ואני אפרט.

אני לא מסכימה איתך בזה שבנות לא מדברות על דברים.
    ההפך הוא הנכון! בנות בד"כ מדברות על הכל, והן אלה שרוצות פתיחות ורוצות תמיד שהכל יהיה בסדר, ואתם אלה שמעדיפים לוותר על דברים ולעבור על חפיף ככה, וכשאנחנו מנסות לנהל שיחה רצינית אז לא תמיד אתם משתפים פעולה. למרות שזה תלוי באופי, אבל זה בד"כ ככה.

אני חושבת שאמורים מלכתחילה להבהיר בקשר שיש לנו חיים מעבר לבני זוג.
    כי הרי לא מבלים ביחד 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע...אז צריך לגוון ככה שמידי פעם נוכל להיות עם החברים שלנו גם, אתם בערבי בנים של משחקי כדורגל, ואנחנו בערבי בנות של..אממ...ריכולים? או משהו כזה
    אבל שוב, צריך לדעת להתגמש. אם אתה רואה שהיא ממש ניפגעת מזה שאתה הולך לחברים במקום לבוא איתה לאכול גלידה [למה דווקא גלידה? זה נורא משמין...בוא נלך על פיצה], אז אם היא ממש רוצה שתבוא איתה לאכול פיצה אז תוותר, לא יקרה כלום, בעצמך אמרת שהיא יותר חשובה לך ממשחק.
    בפעם הבאה שהיא תרצה ללכת לראות סרט בנות תזכיר לה שהיא "חייבת לך", ותראה שגם היא תוותר על דברים בשבילך. ואח"כ תראה שאולי בפעם הבאה היא כבר לא כ"כ תעלב אם תלך לראות משחק במקום לצאת איתה כי היא תבין שזה חשוב לך.

עצם זה שאתה אומר שלמרות שתלך למשחק יהיו לך קצת ייסורי מצפון מעיד שהקשר הזה יוכל להחזיק, כי...ככה זה בערך אמור להיות.

ובקשר לשאלה שלך - כן, אני חושבת שבנות יכולות לדבר על הכל, תמיד, רק צריך להעלות את הנושא ואת הבעיה. ומתי שכל הקלפים מונחים על השולחן וידוע מה הדרישות של כל אחד מהקשר הדברים זורמים הרבה יותר טוב.
    ככה ש..בשורה תחתונה, למרות כל ההתפלספות שלי - אני חושבת בדיוק כמוך. קשר טוב בנוי על אמון, כבוד, כנות, ודיבורים.
    אין מה לעושת, צריך לדבר על הכל.
    אם לא מדברים, אז יכול לקרות המצב שדיברת עליו בהתחלה שזה הבגידות האלה שבד"כ נובעות ממשהו שחסר בקשר בין אם זה רומנטיקה,קיטש,מיסתוריות,משחקי אגו, או משהו כזה.
    וכשמדברים אז שומדבר לא חסר

אגב, אהבתי את המשפט שלך :p

יומטוף
    פסדר אנחנו כבר לא בייחד חודש +
    ככה שזה לא רלוונטי, היו עוד המון דברים לא טובים אז זה ממש לא משנה זה סתם דברים קטנים שרציתי לדעת עליהם טיפה יותר , הדברים הגדולים באמת אני שומר לעצמי , כי לא בוכים על חלב שנשפך , בועטים בפרה .. :]

בכל מקרה , שיהיה לך אחלה ערב ושבת שלום .. , תודה שהקדשת טיפה זמן לשאלות המוזרות שלי

קיבל לייק
    0 פעמים
    חשבתי שהשאלה היא תיאורטית, אם לומר את האמת.

אני ממש מצטערת לשמוע.

בכלמקרה, אין בעד מה.

Fantasy Fantasy מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    די פשוט..מנסות לשבור שיגרה..קורה..

הסמל האישי של Freedom
    Freedom Freedom מנותק קרנבל! (:
    שם פרטי
    Freedom
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מזה לשבור שגרה? מזה קורה?
    זה אחד הדברים הכי מעליבים ופוגעים שאפשר לעשות לבנאדם אתה מבין את זה נכון?
    אתה יודע מזה שמישו סומך עלייך, ללכת ולבגוד? גועל נפש

DaNielleee DaNielleee מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לא קראתי את כלללל התגובות, תסלחו לי אם אני חוזרת על משהו..
    טוב אז זו דעתי... כמו שמישהי כבר אמרה כאן, בנות אוהבות לרדוף אחרי מטרה, הן רוצות להשיג משהו. יש ספר "למה בנים אוהבים ביצ'יות?" ... אז כמו שבנים אוהבים את הבנות שקשה להשיג ככה גם בנות... עכשיו בקשר לבגידה... אחרי שמישהי נמצאת בקשר רציני, בין אם זה 3 שנים ובין אם זה חצי שנה, אז יש בנוטת שמשתעממות מהר. הן רודפות אחר הריגוש הזה של מישהו חדש, אחר שונה, הן רוצות לגוון...עם הגיוון הזה הן רוצות לשמור על שיגרה, רוצות את הבחור המפנק והאוהב וגם רוצות את הריגוש הזה... הסטוץ הזה...

אני אישית לא מצדיקה שום סוג של בגידה, ובמידה ואת לא מסתפקת בקשר רציני אז תחיי עם סטוצים... לבגוד זה לא פיתרון... לא לבנים ולא לבנות...

FireWall FireWall מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    וואי איפשר לשפוך פה מגילות אחי אין לך מושג כמה פסיכולוגיה יש פה

הסמל האישי של Freedom
    Freedom Freedom מנותק קרנבל! (:
    שם פרטי
    Freedom
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מה שהקשיש מעליי אמר.

KaTa KaTa מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ואללה לכל בגידה סיבה משלה.. אי אפשר להכליל כי כל מצב הוא מיוחד... נגיד ובגדה בך כדי לבדוק אותך,כי יש כאלה שחושבות שאם יבגדו ואתה סולח - אז אתה באמת אוהב ... או נגיד בגדה בגלל רגע של תשוקה ואתה פשוט היית רחוק והיא לא יכלה לעצור את עצמה (קורה ולרוב אצל בנים) ... יש בכלל משהו לא נורמאלי- אני מכירה מישהי שאמרה לי אישית פעם שככה היא מכירה ת'אנשים בזה שהיא שוכבת איתם.(?!?!?!).או שהיא בגדה כדי להרים לעצמה ת'אגו "השגתי אותו!זה לא שחבר שלי רגיל אליי אלא אני באמת עדיין נראת טוב ורוצים אותי ".או שהיה לה משהו פעם עם הבנאדם והיא הרגישה נוסטלגיה ועשתה את זה כדי להיזכר בחושים שהיו איתו (כי עם כל אחד זה שונה) למרות שטוב לה עם חבר שלה וכו' והיא לא רוצה לעזוב אותו.. יש עוד מלא מלא סיבות שאפשר לכתוב (כולל את אלא שכבר נכתבו).

ויש כמובן את הגירסא שהיא לא אוהבת ופשוט שמה זין על חבר שלה והולכת לעשות מה שבא לה...

אבל השאלה (כמו שהבנתי) הייתה למה בוגדות ולא למה שמות זין..
    אז כמו שאמרתי בהתחלה - לכל בגידה סיבה משלה... ומי פה יכול להגיד לך מה הסיבה שמתייחסת למקרה שלך?
    ולדעתי אתה ממש לא היית עלוקה.
    קיצור רציתי לכתוב עוד משהו אבל איבדתי ת'קו המחשבה..( )

יאללה תסיקו מסקנות איזה שאתם רוצים.:wink:

הסמל האישי של [:`Aviran
    [:`Aviran [:`Aviran מנותק פז"ם עולם
    קיבל לייק
    1 פעמים
    :בסד:
    פאק בנאדם הנושדא הזה מלפני שנה מה אתה בסדר?

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. שאלה לבנות..
    על ידי bonita בפורום מה שבראש
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 12/01/12, 17:29
  2. שאלה לבנות
    על ידי bonita בפורום צבא וביטחון
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 25/03/10, 14:30
  3. תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 10/07/09, 19:35