מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 10

אשכול: אופנוע..שאלה

^UareHistorY^ ^UareHistorY^ מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים

אופנוע..שאלה

תקשיבו משהו אני רוצה עשות רישיון על אופנוע אבל לא ליקנות אופנוע ולסוע והכל רק שיהיה לי רשיון כך שיהיה לי רשיון על מכונית לא יהיה לי מלווה..וגם לעשות תתיאוריה בגיל יותר מוקדם אז ככה שלעשות על אוטו יהיה סיפור קצר תגידו לי מה כל מה שאני צריך לעשות עכשיו? כי אין לי מושג בגרושש לאן כדאי ללכת איזה טפסים צריך לעשות וכל החרטא מי שיש לו שיסביר קצת...

rmxxx rmxxx מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אז ככה אחוקי...
    אתה צריך להוציא טופס ירוק.. תברר מאיפה לוקחים אחד אצלך זה בא בחינם מצלמים אותך מביאים לך טופס ירוק. עכשיו תבקש טופס ירוק של אוטו.. כי של אוטו תופס לאופנוע ולא ההפך.. עם הטופס אתה הולך לבדיקות עיניים ורופא.. זה עולה 80 שקל ככה.. בסביבות....
    ועם הטופס החתום אתה הולך לתאוריה.... בוחר מורה לנהיגה לוקח ממנו חוברת למידה.. לומד לומד לומד בא לתאוריה- עובר.. סלאמטק בא למורה נהיגה נותן לו את הטופס הירוק.. והוא מתחיל ללמד אותך במומצע עד לטסט הראשון יעברו כ12 שיעורים... באופנוע.. מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד קשה לעבור טסט ראשון הרוב עוברים 3 .. אחרי שעברת את הטסט.. אתה מחכה ואז מקבל כרטיס רישיון לווספה עד 50 סמ"ק בדואר עם התמונה שהייתה לך בטופס הירוק.. ואתה מאושר מראה לחברים.. וזהו...

LazyBoy LazyBoy מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חח בישביל שלא יהיה לך מלווה למכונית אתה תשלם עוד 1000 שח ?
    עזוב זה סתם חפירה..
    אבל אם אתה באמת רוצה אז נתנו לך כבר תשובה טובה ומוסברת היטב :\
    מה הקטע לעשות מוקדם תאוריה?בכול מקרה תצטרך לחכות שיגיע הזמן להתחיל לעשות שיעורי נהיגה..
    אתה תתחיל ללמוד נהיגה בגיל 16 וחצי?תעשה כול שבועיים שיעור תאמין לי זה הכי חרא
    הכי טוב להתחיל חודשיים מקסימום לפני גיל 17
    נערך בפעם האחרונה על ידי LazyBoy : 12/08/06 ב 16:00

rmxxx rmxxx מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אוי אוי אוי.. אחי..
    זה מעולה שתעשה רשיון לאופנוע עד 50 ס"מק לך תדע אולי תצתרך את זה בעתיד.. תאוריה לאוטו מספיקה לשנתייםם.. ואתה לא חייב ללמוד..
    תלמד עכשיו לאופנוע תעבור טסט.. וחודשיים לפני יומולדת 17 תלמד על אוטו אין עם זה שום בעיה..

ואחי עם רישיון של אופנוע מתבטל לך החוק של ה3 נוסעים ברכב.. זה מעולה אחי אתה יכול לנסוע עם אוטו מלא שזה ממש ממש ממש טוב אחיי.. אני אומר שווה..

גם אתה יכול להיות שליח תמיד מחפשים שליחים.. וזה טיפים ככה שאם אתה חייב כסף אתה יכול להשיג..
    אני אומר כדאי.. אני עכשיו עומד להתחיל רישיון לאופנוע עד 500 סמ"ק

קיבל לייק
    0 פעמים
    לפי דעתי סתם ביזבוז
    בקרוב יבטלו את החוק הזה שרישיון לאופנוע מבטל את המלווה..אז אם אתה חושב לעשות את זה תעשה את זה זריז :|
    ענין המלווה זה קצת מבאס אבל זה מביא לך יותר ניסיון לנסוע אם מישהו שיש לו רישיון ובמקרים מסוכנים יראה לך כיצד לצאת מהם בכול מקרה שיעשו את זה לחודש אחד חבל שמללווה זה 3 חודשיים :X
    בכול מקרה בהצלחה

קיבל לייק
    0 פעמים
    סעמק העריכה לא עובד מסיבה כולשהי
    ועניין ה איסור של יותר מ2 אנשים זה סתם חארטה מקווה שיבטלו את זה למרות שלא :\
    RMXXX יש לך מושג מה העונש על נסיעה אם יותר מ 2 אנשים לנהג חדש?או נסיעה בלי מלווה

HaniBal HaniBal מנותק גורו
    קיבל לייק
    24 פעמים
    רק שתידע שאם תעשה רישון על אופנוע ואז על אוטו לא רק לא תצטרך מלווה גם תוכל להסיע יותר מ 2 אנשים באוטו.. ככה רגיל מי שלא עשה רישיון על אופנוע בעבר ועושה על אוטו עד גיל 21 אסור לו להסיע יותר מ 2 נוסעים ואם כן - דו"ח

^UareHistorY^ ^UareHistorY^ מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    נו כן אז זה בן זונה לעשות את זה אבל זה כסף...... כמה בערך מישהו יכול להעריך?

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ^UareHistorY^
    לאופנוע 1000+- תקנו אותי אם אני טועה
    למכונית 3000+-

HaniBal HaniBal מנותק גורו
    קיבל לייק
    24 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ^UareHistorY^
    1500 להכל אם אתה עובר טסט ראשון.. אם לא עברת טסט ראשון עוד 250 בערך לעוד טסט
    יש לך 15 שיעורים - 70 שקל לשיעור
    תאוריה- מבחן בכתב כזה לא בעיה 115 שקל
    טסט- 300 שקל בערך

1500 סוגר עניין
    אם אתה רוצה לקנות אופנוע גם כנס אליי לאיסיקיו אני כבר יכוון אותך למשו מטורף כביש שטח

נושאים דומים

1. תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 02/01/11, 16:21
  2. שאלה|לגבי אופנוע
    על ידי roni94 בפורום DeathMatch
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 05/08/09, 14:42
  3. אופנוע ... כנסוו דחוף (שאלה)
    על ידי Ma1n` בפורום מכוניות ומוטוריקה
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 18/07/06, 15:20
  4. שאלה בקשר לkeen 5