עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך 25

אשכול: I Need Fucking Active Clan!!!!!!

ParGo ParGo מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים

Smile I Need Fucking Active Clan!!!!!!

משעמם לי אני רוצה קלאן שחורש מהבוקר עד הלילה והלילה עד הבוקר 24-7 רק וורים בלי מנוחה לא איכפת לי גם שהוא יהיה בוט רק לחרוששששש
    מישהו ניד פאקינג סוסו פלייר????????????????????
    (אני ב20 קלאנים אז קחו בחשבון שאני לא מתחייב לכם אני לא יצתחיל לצאת מקלאן 1 בשביללכם ואפילו אם יהיה קלאן אחר נגדנו אז יש מצב שאני ידפוק אותכם וישחק עם הקלאן השני)
    נערך בפעם האחרונה על ידי ParGo : 23/07/06 ב 15:39

^Lny ^Lny מנותק מכשיר עולם
    שם פרטי
    לינוי
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחח
    ציון יסטלן מי ייקח אותך בתנאים האלה אחי?
    :נרגילה:

הסמל האישי של GaLaXy
    GaLaXy GaLaXy מנותק גולנצ'יק :)
    קיבל לייק
    6 פעמים
    חחחחחחח איזה כושי מפגרר

הסמל האישי של Crazy Death
    Crazy Death Crazy Death מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    אופיר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    man, you are fucking stupid :\

LazyBoy LazyBoy מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציון משוגע
    אתה ב
    3D אני לא רואה שאתה משחק :\

הסמל האישי של Idan
    Idan Idan מנותק מנהל האתר
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ParGo
    משעמם לי אני רוצה קלאן שחורש מהבוקר עד הלילה והלילה עד הבוקר 24-7 רק וורים בלי מנוחה לא איכפת לי גם שהוא יהיה בוט רק לחרוששששש

שם פרטי
    לינוי
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחח
    אהבתי עידן:מאוהב: :מאוהב:

dynamite` אורח
    איזה ילד שחור מפגר לך לך תעשה טסט

BuTch3r` BuTch3r` מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    שמע אם אתה רוצה YES I KNOW פתח קלאן וחורשים מהבוקר עד הערב לפי התנאים שלך
    מה אתה אומר lol ?

ParGo ParGo מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    דדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדיייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייייייייייייי

BuTch3r` BuTch3r` מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    איזה לול צחקתתי נשמה

TalusH 5 TalusH 5 מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    איזה רעים אתם :[

הסמל האישי של psycho
    psycho psycho מנותק מדליק מהיר וחזק
    שם פרטי
    יגאל
    קיבל לייק
    3 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי TalusH 5
    איזה רעים אתם :[
    ומי אתה?

Rom4nz` Rom4nz` מנותק נתי כהן חייל שלי
    שם פרטי
    קובי
    קיבל לייק
    15 פעמים
    אמא ש'ך מרשה לך לחרוש 24\7?

שם פרטי
    לינוי
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציון אחי צריכים לעשות פרויקט משהו חזק עליך אחי!!
    לנתק לך תמחשב ולסגור אותך בחדר לבד רק אם מיטה שתיה אוכל ומיטת שיזוף ..
    נראה מה יקרה אחרי שבוע

YoTaMzz YoTaMzz מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    kolha shahor she zarih bulbul

Collo Collo מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציון הומו..

שם פרטי
    לינוי
    קיבל לייק
    0 פעמים
    טוב חלאס מיצינו עבר עליו יום קשה הוא רושם הרבה שטויות :מבולבל: :מבולבל: :מבולבל:

הסמל האישי של koko_Jambo
    koko_Jambo koko_Jambo מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    כבר אמרתי תמיד דופקים את שחורים ..

Hat-Hatol Hat-Hatol מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אפילו במילקי הם למטה

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. WaR*God~L1RaZzZ* need Clan