עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 21 עד 35 מתוך 35

אשכול: אשכול ערבים!!!!!!!!

BaJo/ShortY BaJo/ShortY מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    5 פעמים
    Originally posted by .::ZICO::.@Aug 9 2005, 01:04 PM
    עזבו ערבים אולי ככה הם גברים אבל ראיתה אם היה להם היזדמנות הם היום מתעללים ושוחטים אחד אחד פה ... תראה גם מה קרה עם הלינץ שהיה ...
    לא שאני אוהב את הערבים או משהו
    אבל תחשוב על זה שאם בא לפה מישהו עם מחסניות מלאות ומתחיל לירות באנשים..
    אתה לא תיתן לך לירות בך אתה תקפוץ ותנסה לזיין ת'אמא שלו....
    נכון או לא?
    זה מה שהחייל עשה והם הרו אותו בגלל זה..

^*yOna*^ ^*yOna*^ מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    Originally posted by .::ZICO::.@Aug 9 2005, 03:04 PM
    עזבו ערבים אולי ככה הם גברים אבל ראיתה אם היה להם היזדמנות הם היום מתעללים ושוחטים אחד אחד פה ... תראה גם מה קרה עם הלינץ שהיה ...
    סליחה?????????
    אתה עוד מגן עליו??? הבן זונה הזה בא לכפר של ערבים שלא עשו כלום וסתם יורה בהם כמו איזה מחבל תאמין לי זה הגיע לו הלינץ' הזה חתיכת חולה נפש (לא אתה הוא)

ViRuSx ViRuSx מנותק ותיק
    שם פרטי
    תומר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יש אצלנו ערבי בכיתה וואי מה אנחנו עושים לו מסכן חח

Silver` Silver` מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    0 פעמים
    kfar shel druzim

Ludacris Ludacris מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בונא יא הומואים לערבים יש אתרים על זה שהם שונאים אותנו אתם רואים בדיחה עליהם אתם מתחילים לבכות??? ערבים בזיןןןן שליי ואני שונא ערבי ולא משנה איך הוא יהיה תמיד בסוף הוא ידפוק אותכם וכן יש לי ניסיוןן עם זה...לאמא שלי ז"ל היתה חברה ערביה טובה טובה הבת זונה אחרי שנתיים פרצה לנו הביתההה כושלאמאאמא שלה הבת שרמוטה בחיים אל תסמכו על ערבים...אם היתם רואים איך הערביה הזאת התנגה אלי כאילו אני בן שלה אבל מה הכל הצגה אצל החומינים האלה
    מוות לערבים

.::ZICO::. אורח
    Originally posted by BaJo/ShortY+Aug 9 2005, 10:04 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (BaJo/ShortY @ Aug 9 2005, 10:04 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-.::ZICO::.@Aug 9 2005, 01:04 PM
    לא שאני אוהב את הערבים או משהו
    אבל תחשוב על זה שאם בא לפה מישהו עם מחסניות מלאות ומתחיל לירות באנשים..
    אתה לא תיתן לך לירות בך אתה תקפוץ ותנסה לזיין ת&#39;אמא שלו....
    נכון או לא?
    זה מה שהחייל עשה והם הרו אותו בגלל זה.. [/b][/quote]
    לא הבנתה מה ניסתי להעביר בכלל....
    לא התכוונתי על זה התכוונתי על זה שתראה שהם צבועים ובהזדמנות הראשונה שלהם כולם יקפצו וישחטו אותך ... ותראה לי מקום בעולם חוץ ממקום שיש בו ערבים שהיה עושה לינץ??? כולם היו קוראים לשוטרים או משו אבל תראה רק כמה הם צמאים להרוג אותנו הבני זונות&#33;

Originally posted by Bumpy+Aug 9 2005, 10:14 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Bumpy @ Aug 9 2005, 10:14 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-.::ZICO::.@Aug 9 2005, 03:04 PM
    סליחה?????????
    אתה עוד מגן עליו??? הבן זונה הזה בא לכפר של ערבים שלא עשו כלום וסתם יורה בהם כמו איזה מחבל תאמין לי זה הגיע לו הלינץ&#39; הזה חתיכת חולה נפש (לא אתה הוא) [/b][/quote]
    בואנה אתם בכלל לא הבנתם מה ניסתי להעביר פה ....
    תאמין לי שאם ערבי מטורף יבוא לפה ויעשה אותו דבר אז לא יעשו עליו לינץ למה יש פה את כל השמאלנים האלה... עזוב עם ערבים אי אפשר ליות בסדר למה איך שיוכלו ישימו לך סכין בגב ... ערבים הם בני זונות ...

וב"ה אני הולך להיות קרבי ולהרוג כמה שיותר ערבים&#33;&#33;&#33;&#33;

Ludacris Ludacris מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    Originally posted by Bumpy+Aug 9 2005, 10:14 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Bumpy &#064; Aug 9 2005, 10:14 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-.::ZICO::.@Aug 9 2005, 03:04 PM
    סליחה?????????
    אתה עוד מגן עליו??? הבן זונה הזה בא לכפר של ערבים שלא עשו כלום וסתם יורה בהם כמו איזה מחבל תאמין לי זה הגיע לו הלינץ&#39; הזה חתיכת חולה נפש (לא אתה הוא)
    בואנה אתם בכלל לא הבנתם מה ניסתי להעביר פה ....
    תאמין לי שאם ערבי מטורף יבוא לפה ויעשה אותו דבר אז לא יעשו עליו לינץ למה יש פה את כל השמאלנים האלה... עזוב עם ערבים אי אפשר ליות בסדר למה איך שיוכלו ישימו לך סכין בגב ... ערבים הם בני זונות ...

וב"ה אני הולך להיות קרבי ולהרוג כמה שיותר ערבים&#33;&#33;&#33;&#33;[/b][/quote]

BaJo/ShortY BaJo/ShortY מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    5 פעמים
    יאללללהה
    לא סובלים אותם
    ארץ שלנו שיעופו מפה..
    סלאמת

Rom4nz` Rom4nz` מנותק נתי כהן חייל שלי
    שם פרטי
    קובי
    קיבל לייק
    15 פעמים
    Originally posted by .::ZICO::.+Aug 7 2005, 08:13 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (.::ZICO::. @ Aug 7 2005, 08:13 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-BaJo/ShortY@Aug 7 2005, 05:25 PM
    יו יו יו אנשים...
    שמעו...
    אני גם לא אוהב ערבים...
    אבל זה לא יפה לא מתאים לפורום גזענות..
    גם להם יש חשמל ואינטרנט
    וזה לא יפה..
    תעשו מה בראש שלכם
    אני לא בעד זה
    נו אז שינתקו להם תאינטרנט ...
    ערבים על הז** שלי&#33; [/b][/quote]
    על הזיין...מה אתה מפחד לרשום
    על העריבם על הזין...

rAjArAm rAjArAm מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים
    Originally posted by Ludacris@Aug 10 2005, 09:08 AM
    בונא יא הומואים לערבים יש אתרים על זה שהם שונאים אותנו אתם רואים בדיחה עליהם אתם מתחילים לבכות??? ערבים בזיןןןן שליי ואני שונא ערבי ולא משנה איך הוא יהיה תמיד בסוף הוא ידפוק אותכם וכן יש לי ניסיוןן עם זה...לאמא שלי ז"ל היתה חברה ערביה טובה טובה הבת זונה אחרי שנתיים פרצה לנו הביתההה כושלאמאאמא שלה הבת שרמוטה בחיים אל תסמכו על ערבים...אם היתם רואים איך הערביה הזאת התנגה אלי כאילו אני בן שלה אבל מה הכל הצגה אצל החומינים האלה
    מוות לערבים
    כל מילה שווה מיליון דולר
    תמיד העברים ינסו לדפוק אותך. תמיד.&#33;

sHkaBuBuLu אורח
    פעם גם היה סיפור שאיזה ערבי גר אצל ישראלי אחד 40 שנה , הוא יענו היה גר שם ועובד בבית וזה ואיך שהתחילה האינטיפאדה הבן זונה דקר אותו .

-X-BoY- אורח
    חחחחחחחחחחחחחחח חזק אחים שלי

Originally posted by sHkaBuBuLu@Aug 15 2005, 09:28 PM
    פעם גם היה סיפור שאיזה ערבי גר אצל ישראלי אחד 40 שנה , הוא יענו היה גר שם ועובד בבית וזה ואיך שהתחילה האינטיפאדה הבן זונה דקר אותו .
    נו מה חסר כאלה מקרים ... יש פול&#33; וזה כל הערבים אל תגידו יש כאלה שלא&#33;&#33;&#33;

BigY BigY מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
    לא סובל ערביםם
    וגם את המתנחלים&#33;&#33;&#33;
    אין להם גג בבית אז חשמל יהיה להם????

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. הורדה |Kaspersky Internet Security v.8.0.0.33-החדש גירסא 8
    על ידי CaniBal בפורום שיתוף קבצים
    תגובות: 7