מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

אשכול: אשכול ערסים, מסטולים ומשוגעים...

.::ZICO::. אורח
    טוב זה אותו עיקרון כמו עם הבלונדיניות שאתם מביאים גם את שלכם...

אז אני מתחיל...

2 מסטולים עולים לאוטובוס אז פתאום עולה דיילת של ספינות ... אז מסטול הראשון אומר לשני "בואנה נראה לי אנחנו על ספינה" אז השני אומר לו " מה על מה אתה מדבר איך אתה יודע?" הוא אומר לו "הנה תראה דיילת " אז השני אומר לו " אה וואלה אז בוא תקפוץ לים תגיד לי איך המים אני יקפוץ אחריך.." סבבה הראשון קופץ כולו מתהפך והכל אז השני מוציא תראש מהחלון שואל אותו "נו איך המים" אז הראשון אומר לו " תקפוץ מצד שני למה פה יש סלעים"...

אממ יש לי עוד אבל אין לי כוח לרשום חחח אז תמשיכו אתם...

Xzibit Xzibit מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יאללה אני ממשיך.. קבלו:

ערסים

1. את ניראית לי מוכרת, תגידי, לא העמסתי אותך פעם?
    2. שלום בובה, אני מוכר אותיות, ושמתי לב שחסר לך "ז"
    3. חמודה, אם רגל ימין שלך הייתה פורים ורגל שמאל שלך הייתה פסח הייתי מבקר אצלך בין החגים
    4. בואי אלי לדירה נשמע מוזיקה, לא ימצא חן בענייך - תתלבשי ותלכי
    5. את במקרה לובשת תחתוני חלל? פשוט יש לך תחת לא מהעולם הזה!
    6. תגידי.... אנחנו הולכים להזדיין הערב, או שאני שוב צריך לשקר ליומן שלי?
    7. תגידי, את מכירה את תנוחת הקוסם? אני גומר ואת נעלמת
    8. סלחי לי, בא לך לחסוך לי 200 ש"ח?...

מסטולים

וואלה על מסטולים אני מביא לכם סרטון של שני נערים מסטולים לגמרי.. שווה להיכנס!!
    חחח אני מרחם עליהם.. שיהיו בריאים..
    סטלנים משהו אששששש!!!
    כשאתם רואים את הסרטון, חכו קצת, ואז תבינו..

כנסו:
    http://www.big-boys.com/articles/angel.html

משוגעים

בבית משוגעים אחד אירגנו מסיבת תחפושות. הראשון עולה על הבמה עירום כולו ואומר "אני פצצת מימן". כולם מוחאים והוא יורד. השני עולה על הבמה עירום כולו ואומר"אני פצצת אטום".כולם מוחאים והוא יורד. השלישי עולה על הבמה עירום כולו ואומר "אני פצצת זמן".כל האנשים באולם בורחים.איש בטחון בא ושואל את אחד אנשים:"למה אתם בורחים מהאיש שאמר שהוא פצצת זמן?" האיש: "אתה ראית איזה פתיל קצר יש לו?!"

שלושה משוגעים יצאו לחצר להפסקה. הציע יוסי: "בואו נשחק משחק", שאל איציק: "איזה משחק?", הציע משה: "בואו נשחק כדורגל".
    שאל איציק: "איך נשחק כדורגל? צריך להתחלק לשתי קבוצות ואנחנו שלושה אנשים". ענה משה: "אני אהיה קבוצה, איציק יהיה קבוצה, ויוסי יהיה קהל של 50 אלף איש". מתחילים לשחק ויוסי מעודד: "יאללה איציק". אחרי דקה הוא צועק: "יאללה משה".
    תוך כדי משחק נהיה לו משעמם אז הוא לוקח פחית וזורק על איציק. איציק בא אליו ואומר לו: "בוא הנה, משוגע, מה אתה זורק עלי פחית?", אז יוסי עונה לו: "מה קרה לך? יש פה 50 אלף איש ואתה נטפל דווקא אלי?".

פעם בא דוקטור לבית משוגעים כדי לבדוק את מי אפשר לשחרר. או אז הוא עשה אספה ותלה פוסטר של אופנוע ואמר: "הנה אופנוע והוא יקח אתכם אל מחוץ לבית החולים". מיד כל המשוגעים רצו לכיוון הפוסטר חוץ מאחד, והרופא החליט לשחרר אותו. אחרי שהמשוגע יצא אז הרופא שואל אותו: "למה לא רצת לכיוון האופנוע?"
    אז המשוגע עונה לו "מה אני טמבל כמו האחרים? המפתחות אצלי!!!"

משוגע הולך עם שתי סיגריות בפה בא אליו משוגע אחר ושואל: למה אתה מעשן שתי סיגריות? עונה לו הראשון: אחי בכלא ואסור שם לעשן אז אני מעשן בשבילו. למחרת שניהם נפגשים, השני רואה את הראשון עם סיגריה אחת בפה ואומר לו: מזל טוב אחיך השתחרר מהכלא! עונה לו המשוגע הראשון: אחי עדיין בכלא, אני הפסקתי לעשן...

איש אחד עובר ליד בית משוגעים ושומע אותם צועקים "שבע, שבע, שבע..." הוא מחליט לגלות מה זה ומטפס על הגדר. באותו רגע שהראש שלו עובר את הגדר פוגעת לו אבן בראש. לוקחות לו כמה שניות להתאושש ואז פתאום הוא שומע "שמונה, שמונה, שמונה"...

חח תהנו והעיקר שתמשיכו..!!

Do13v אורח
    פיייי משקיע הרבה פיצוץץץץ

נושאים דומים

1. אשכול בלונדיניות!
    על ידי .::ZICO::. בפורום בדיחות, הומור וצחוקים
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 20/08/05, 03:20
  2. אשכול ערבים!!!!!!!!
    על ידי .::ZICO::. בפורום בדיחות, הומור וצחוקים
    תגובות: 34
    הודעה אחרונה: 18/08/05, 16:57