מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

אשכול: אפקט ירוק

god wannabe god wannabe מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תקשיב לי יילד מסכן , ותקשיב לי טוב.
    אתה בא לדבר על אליעד? אתה כולה ילד מסכן בן 9 שבקושי יודע לכתוב , שיושב 24 שעות מול הפורום ולא נראה לי יודע בכלל מזה "נקבה" , בעצם , אתה עדיין בגיל של איכסה בנות. מי אתה בכלל שתדבר על אליעד יאפס , קודם תגיע לחצי מהבן אדם שהוא ואז תדבר.
    מדבר לי על ישיבה מול טקטיקל כל היום , איך אתה בכלל מעז לדבר ימסכן , אתה כל היום יושב בפורום ולוחץ רענן לבדוק אם יש משהו חדש בפורום , ואז עוד מחליט להסתלבט על אחד הגברים בקהילה.
    איך אתה בכלל מעז לדבר אם הזין שלך עדיין לא גדל תסביר לי?
    כולך ילד חצ'קונים מסריח , בעצם , אתה עוד צעיר מידי בשביל חצ'קונים , אתה בטח מהילדים האלה שכולם אומרים "בואו נלך לשחק כדורגל" , אז אתה בא עם איזה תרוץ עלוב בשביל להמשיך לשבת לשחק , החיים שלך בזבל יאפס.
    לסכם , תחזור לפה שתדע מזה בנות , שיגדל לך הזין , שתלמד לכתוב ותמצא חיים.

BaJo/ShortY BaJo/ShortY מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    5 פעמים
    נוו עוד פעם כל הנושאים המגעילים האלה
    דבר איתו באיסיקיו..
    אני לא מכיר אותך ולא מכיר אותו אבל למה להיות סתם ילדים שרבים על כל דבר ולפתוח נושא כזה...
    כבר המנהלים דיברו על זה חאלס עם השטויות האלה.

KillerM3n KillerM3n מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חזר באבא
    בדיוק היום חשבתי עליך לא יודע למה...נזכרתי בפגישה שעשית עם רעי בשוק.

עזוב קללות פה לך לאיסיקיו ודבר איתו על זה זה ניהיה שוק הפשפשים פה..

GreeN*EffcT GreeN*EffcT מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    Originally posted by BubbaJ@Aug 6 2005, 05:20 PM
    אתה בא לדבר על אליעד? אתה כולה ילד מסכן בן 9 שבקושי יודע לכתוב , שיושב 24 שעות מול הפורום ולא נראה לי יודע בכלל מזה "נקבה" , בעצם , אתה עדיין בגיל של איכסה בנות. מי אתה בכלל שתדבר על אליעד יאפס , קודם תגיע לחצי מהבן אדם שהוא ואז תדבר.
    מדבר לי על ישיבה מול טקטיקל כל היום , איך אתה בכלל מעז לדבר ימסכן , אתה כל היום יושב בפורום ולוחץ רענן לבדוק אם יש משהו חדש בפורום , ואז עוד מחליט להסתלבט על אחד הגברים בקהילה.
    כולך ילד חצ'קונים מסריח , בעצם , אתה עוד צעיר מידי בשביל חצ'קונים , אתה בטח מהילדים האלה שכולם אומרים "בואו נלך לשחק כדורגל" , אז אתה בא עם איזה תרוץ עלוב בשביל להמשיך לשבת לשחק , החיים שלך בזבל יאפס.
    שמע אחי ושמעו כולם אני בן 13 ואין לי מה לריב איתך גבר.... אתה רוצה 1 על 1 נעשה 1 על 1

קיבל לייק
    0 פעמים
    ועלק משחק כל החים אני פשוט הולך לישון בשעה 6 קם ב 4 וחצי בערב אני יוצא הערב עד איזה 3 וחצי עם חברים שלי יש לי גם אימונים כדורגל אז על תזיין בשכל למה יש לי חיים ותאמין לי שאני לא כל היום בפורום יש ימים שמשעמם לי רצח וחוץ מזה אני פורש מטקטיקל עוד חודש

KilderSlive KilderSlive מנותק הג'ינג'י של הפורום
    קיבל לייק
    0 פעמים
    Originally posted by GreeN*EffcT+Aug 6 2005, 07:34 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (GreeN*EffcT @ Aug 6 2005, 07:34 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-BubbaJ@Aug 6 2005, 05:20 PM
    כולך ילד חצ&#39;קונים מסריח , בעצם , אתה עוד צעיר מידי בשביל חצ&#39;קונים , אתה בטח מהילדים האלה שכולם אומרים "בואו נלך לשחק כדורגל" , אז אתה בא עם איזה תרוץ עלוב בשביל להמשיך לשבת לשחק , החיים שלך בזבל יאפס.
    שמע אחי ושמעו כולם אני בן 13 ואין לי מה לריב איתך גבר.... אתה רוצה 1 על 1 נעשה 1 על 1
    איזה עצוב די
    הוא מדבר איתך על החיים אתה מציע לו 1 על 1
    אשכרה חסר חיים

קיבל לייק
    0 פעמים
    מי מציע לו 1 על 1 ידפוק הוא רצה 1 על 1 כולכם פה זיינים שכל ורק בגלל שיש פה חרא קהילה אני עובר לשחק קאונטר עוד חודש

נושאים דומים

1. |מדריך|אפקט האלפא
    על ידי Toxic בפורום פלאש ואנימציה
    תגובות: 29
    הודעה אחרונה: 29/06/07, 03:55
  2. [מדריך] אפקט מערבולת כחולה.
    על ידי ONMySELF בפורום מדריכים לפוטושופ
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 30/03/07, 21:43
  3. תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 13/10/06, 01:13
  4. אור ירוק