עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך 21

אשכול: לכל אלה שלא מאמינים בניסים..

ULTRAShuki ULTRAShuki מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים

לכל אלה שלא מאמינים בניסים..

http://www.aish.com/hsociety/work/Ba...g_with_G-d.asp

שמתי את זה כי ראיתי שלא הרבה פה מאמינים פה בניסים..

הסמל האישי של koko_Jambo
    koko_Jambo koko_Jambo מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מי אמר שלא מאמינים בניסים ??

System32 System32 מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ואיי איזה חופר זה...סיפור נחמד אבל לך תדע אם זה סיפור אמיתי.

הסמל האישי של DoD2k
    DoD2k DoD2k מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    דבר ראשון שוקי סחטיין על זה שמצאת את הכתבה הזאתי בכלל
    דבר שני: זה שאתה מניח תפילין זו אולי מצווה כמו שאתם אומרים....אך יש הבדל גדול בין עשיית מצווה קטנה בבוקר אך חילול הקודש במשך כל היום [קללות, האשמות וכו'....] לבין הליכה קבועה לבית הכנסת במשך כל ימות השבוע....

אבל בדוגרי..הצליח לבן אדם בעבודה אולי בזכות קיום המצוות אבל הרוב קרה בזכותו...בגלל שהוא התמיד ושקד וכל החרא הזה.....;)

הסמל האישי של Ma1n`
    Ma1n` Ma1n` מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי DoD2k
    דבר שני: זה שאתה מניח תפילין זו אולי מצווה כמו שאתם אומרים....אך יש הבדל גדול בין עשיית מצווה קטנה בבוקר אך חילול הקודש במשך כל היום [קללות, האשמות וכו'....] לבין הליכה קבועה לבית הכנסת במשך כל ימות השבוע....

אבל בדוגרי..הצליח לבן אדם בעבודה אולי בזכות קיום המצוות אבל הרוב קרה בזכותו...בגלל שהוא התמיד ושקד וכל החרא הזה.....;)

אף אחד לא מושלם
    זה אומר שלא צריך לנסות לעשות מצוות ??

ULTRAShuki ULTRAShuki מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים

מה אני יגיד לך עוז אתה לא מספיק מביןן בשביל לדבר ככה .. ..

תאמיןן לי שבנאדם לא יכול להישתנות כל כך מהר ובראסמי אני לא רוצה להישתנותת תן להישר איך שאני [:
    זה שאני שומר והכל זה לא אומר שאני לא צריך להיות אם בנות וכל זה מבין אחי ואתה יודע איך אני בדיוק כמוך וכמו כולם רק פשוט אומר תודה להקב"ה
    ותאמין לי שאני לא היחיד פהה..
    חח גולצי תודה על ההגנה פחח [=
    נערך בפעם האחרונה על ידי ULTRAShuki : 10/07/06 ב 16:40

RoyZ RoyZ מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מאיפה הבאת את המסקנה הזאת אחי ?

myth אורח
    ארוך לי מידי :\

הסמל האישי של `galz
    `galz `galz מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אאין לי כוח ליקרוא , אבל מאמיין בניסים ..

MiKoZ MiKoZ מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יש ניסים ואין כזה דבר מזל כי כל דבר שקורה ליהודי זה יותר ממזל כי היהודי הוא מעל המזל בגלל זה יש ניסים יש מלא הצטרפויות מהרים וכאלה דבריםיש ניסים אבל לך תדע שמה שכותבים שם זה לא :

ח=א=ר=ט=ה=?=!

oRmeyeR: oRmeyeR: מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    קול

וואי
    http://random-m.com/images/955113178_75023.gif

זה חיקוי של הבעיטה של ג'וני קייג ממורטל קומבט:lol:

הסמל האישי של DoD2k
    DoD2k DoD2k מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ULTRAShuki
    מה אני יגיד לך עוז אתה לא מספיק מביןן בשביל לדבר ככה .. ..

תאמיןן לי שבנאדם לא יכול להישתנות כל כך מהר ובראסמי אני לא רוצה להישתנותת תן להישר איך שאני [:
    זה שאני שומר והכל זה לא אומר שאני לא צריך להיות אם בנות וכל זה מבין אחי ואתה יודע איך אני בדיוק כמוך וכמו כולם רק פשוט אומר תודה להקב"ה
    ותאמין לי שאני לא היחיד פהה..
    חח גולצי תודה על ההגנה פחח [=
    דבר ראשון שוקי....ואני לא ממש מתגאה אבל אם אני לא מספיק מבין בשביל לדבר ככה אז אתה לא פחות מבין ממני.....
    דבר שני הוא שאין לי מושג מה לענות לך על כל המשך המשפט למה אני בכלל לא דיברתי על זה והכוונה שלי לא הייתה זהה לדברים שכתבת....
    דבר שלישי והכי חשוב הוא שהכתבה שנתת פה לא ממחישה שום נס...וגם אם היא באמת נכונה וכל מה שכתוב בה הם מילות אמת אז עדיין לא יודעים מי כתב את זה ואין פה שום רקע לדברים ככה שבכול מקרה לא קרה פה שום נס.....וסליחה אם השתמשתי במילים לא יפות כי לא התכוונתי בכלל.....

ועכשיו לגולצי:
    אני לא אמרתי לך לא "לקיים מצוות" אלא מה שאני מנסה להגיד פה הוא ש...:
    עדיף לא לקיים מצוות בכלל מאשר לקיים כמה מצוות שוליות [שמירת שבת מדי פעם, הפרדת בשר וחלב...] אך על המצוות הבסיסיות שבין אדם לאדם [כיבוד אב ואם, לא לשקר, לא לגנוב ,לא לחמוד...] לחטוא וככה פשוט לא עשית ולא הועלת בשום דבר בעשיית המצוות מבין?
    נערך בפעם האחרונה על ידי DoD2k : 11/07/06 ב 15:56

HaniBal HaniBal מנותק גורו
    קיבל לייק
    24 פעמים
    דבר ראשון שוקי....ואני לא ממש מתגאה אבל אם אני לא מספיק מבין בשביל לדבר ככה אז אתה לא פחות מבין ממני.....
    דבר שני הוא שאין לי מושג מה לענות לך על כל המשך המשפט למה אני בכלל לא דיברתי על זה והכוונה שלי לא הייתה זהה לדברים שכתבת....
    דבר שלישי והכי חשוב הוא שהכתבה שנתת פה לא ממחישה שום נס...וגם אם היא באמת נכונה וכל מה שכתוב בה הם מילות אמת אז עדיין לא יודעים מי כתב את זה ואין פה שום רקע לדברים ככה שבכול מקרה לא קרה פה שום נס.....וסליחה אם השתמשתי במילים לא יפות כי לא התכוונתי בכלל.....

ועכשיו לגולצי:
    אני לא אמרתי לך לא "לקיים מצוות" אלא מה שאני מנסה להגיד פה הוא ש...:
    עדיף לא לקיים מצוות בכלל מאשר לקיים כמה מצוות שוליות [שמירת שבת מדי פעם, הפרדת בשר וחלב...] אך על המצוות הבסיסיות שבין אדם לאדם [כיבוד אב ואם, לא לשקר, לא לגנוב ,לא לחמוד...] לחטוא וככה פשוט לא עשית ולא הועלת בשום דבר בעשיית המצוות מבין?
    עוז אחי אתה יודע שאני אוהב אותך כמו אח והכל אבל עשה טובה פשוט שתוק אתה עושה לעצמך פאדיחות עם הבולשיט הזה
    קודם כל עם כל הכבוד אבל שוקי קצת הרבה יותר מבין ממך בקשר לדת.. אז אין לך זכות התווכחות בכלל אתה לא מבין כלום כל מה שכתבת צחק צחק הכל מפיו של היצר הרע שך אתה לא יודע מה אתה אומר בכלל מזה השיט הזה?!
    "עדיף לא לקיים מצוות בכלל מאשר לקיים כמה מצוות שוליות" עלק עוז באמת שאתה אחלה גבר והכל אבל עכשיו אשכרה שתוק יצאת אידיוט + כופר בדם..
    אתהל א רוצה אל תעשה מצוות אני רק אומר לך אבל זכור שהזהרתי אותך.. לא מומלץ להגיד ליהודי לא לעשות מצוות וכל סוג של מצווה קטנה או גדולה זה לא משנה.. אתה לא יודע מה אתה עושה לעצמך בכלל וחבל.

ולנושא- שוקי אוהב אותך צדיק שלי =)

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    ואי אחי אתה אוכל סרטים
    אין קשר בין דת, אימונה וכל דבר אחר לבין העיסוק של בנאדם או משהו

זה כמו שאני לא יזכה בלוטו אני יהיה עצוב ואז אני יניח תפילין כל בוקר ואני יזכה בלוטו ואני יהיה מאושר ומגניב לי.. ואו
    אחי זה עוד אתר של איזה דוס שרוצה להכניס אותך לסרטים שתחזור בתשובה קיצר צא מהסרט

הסמל האישי של DoD2k
    DoD2k DoD2k מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי HaniBal
    עוז אחי אתה יודע שאני אוהב אותך כמו אח והכל אבל עשה טובה פשוט שתוק אתה עושה לעצמך פאדיחות עם הבולשיט הזה
    קודם כל עם כל הכבוד אבל שוקי קצת הרבה יותר מבין ממך בקשר לדת.. אז אין לך זכות התווכחות בכלל אתה לא מבין כלום כל מה שכתבת צחק צחק הכל מפיו של היצר הרע שך אתה לא יודע מה אתה אומר בכלל מזה השיט הזה?!
    "עדיף לא לקיים מצוות בכלל מאשר לקיים כמה מצוות שוליות" עלק עוז באמת שאתה אחלה גבר והכל אבל עכשיו אשכרה שתוק יצאת אידיוט + כופר בדם..
    אתהל א רוצה אל תעשה מצוות אני רק אומר לך אבל זכור שהזהרתי אותך.. לא מומלץ להגיד ליהודי לא לעשות מצוות וכל סוג של מצווה קטנה או גדולה זה לא משנה.. אתה לא יודע מה אתה עושה לעצמך בכלל וחבל.

ולנושא- שוקי אוהב אותך צדיק שלי =)
    חחח...עלק עוד אני יצאתי אידיוט.....
    תאמין לי ששוקי ואתה וגלוצימר וכל אלא שמשחקים אותה דתיים ועכשיו על אמת עושים את זה בשביל הפוזה ואף אחד לא יכול להתכחש לזה....
    אני אולי לא יודע הרבה על הדת אבל בטח ובטח שאתה לא יודע יותר ממני...תאמין לי ששמעתי כבר עשרות פעמים מהחבדניקים והדתיים אצלנו ביישוב שאני אני צריך לחזור בתשובה לקיים מצוות ללכת לבית כנסת.....ולמרות כל הסיפורים ששמעתי אני עדיין חושב שזה הכול בולשיט אחד גדול....
    תאמין לי שיש לי חברים דתיים שיודעים ולמדו על התורה יותר ממה שאי פעם תוכל לדעת והם בעצם אומרים שזה הכול בולשיט!!!
    אתם משחקים אותה דתיים וזה....בוא נראה אותך גבר אמיתי לך למחינה [אם אתה יודע בכלל מה זה] כמו שילד דתי בגילך אמור ללכת....תלמד שמה כל היום 24 שעות על התורה על המשנה על התלמוד ועל כל זה....בלי לבלות עם חברים אחר הצהריים..בלי לשתות בלי שום דבר....ואז עוד שנה שנתיים ככה אני רוצה לראות אותך בא אלי עם אותה הגישה ככה שלא אני יצאתי האידיוט פה....
    דבר שני: אם אתה מצטט אותי אז כך כככה כמה ציטוטים שיראו לך איזה שטויות את מוציא מהפה...: "הכל מפיו של היצר הרע שך" חחח אתה בכלל יודע מה זה שאתה אומר את זה???? בטח בזמן שהרב דבר איתכם זה נפלט לו ואתה כל כך תמים שאתה משתמש בזה עכשיו ......
    "כופר בדם"....חחחח תאמין לי..אם אני כופר אז יש פה הרבה מאוד שאתה בכלל לא מחשיב אותם יהודים אם זה ככה.....
    שנינו יהודים ותאמין לי שאני "צדיק" חחח בדיוק כמוך ובדיוק כל אחד אחר פה.....

טוב, תאמין לי שהייתי יכול להמשיך לדבר אבל זה חבר משמעות אז עזוב.....

הסמל האישי של DoD2k
    DoD2k DoD2k מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    עכשיו בדוגרי, מה זה לא ככה?

J-Rich J-Rich מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אנשים אין שום הוכחה לזה שזה באמת קרה וגם עם זה קרה זה לא אומר שזה בגלל מה שהוא עשה... ואגב אם אתם חושבים שאתם תלכו כל יום להרביץ לנכים ואז לשים תפילין יהפוך אותכם לצדיקים ואנשים טובים אתם טועים..

HaniBal HaniBal מנותק גורו
    קיבל לייק
    24 פעמים
    תאמין לי ששוקי ואתה וגלוצימר וכל אלא שמשחקים אותה דתיים ועכשיו על אמת עושים את זה בשביל הפוזה ואף אחד לא יכול להתכחש לזה....
    רק בגלל המשפט הזה לא המשכתי לקרוא יא מסכן מה קשור פוזה אין זה הדבר הכי לא נכון ששמעתי בחייים שלי אבל הכי לאאאא אני רציני מה קשור פוזה מה מה יא דפוק מה פוזה פה בכלל מה עושה פוזה בזה מה יא דרעק פוזה על מי!?!?!??!
    אין עוז אתה כזה דפוק שאתה לא מבין בכלל עזוב בעולם הבא תבין הכל חלאס לזיין פה תשכל אין לחך מושג מה אתה מדבר בכלל פוזות עלק פחחח אני לעומתך גיליתי את האמת על העולם ואני עושה מצוות בשביל הקב"ה בלבד עלק פוזה נו תראו את זה אני עוד שנייה רץ אלייך הבייתה מוריד לך כאפת שטות על התימטום סעמקק

הסמל האישי של DoD2k
    DoD2k DoD2k מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחח... עזוב אחי פשוט אין לי כוח עוד להתווכח איתך.....
    שים לב לתגובות של האנשים פה ותראה לבד....
    יש לי עוד הרבה לומר אבל אמרת פה פשוט יותר מדי שטויות במשפט אחד שפשוט התייחסות לגבי זה תהייה מיותרת.....
    שוקי סחטיין על ההעלה הזאתי...אדלר סחטיין על התגובות היפות ויאללה בי נמאס לי מכל החרטא הזה...!

HaZoKa` HaZoKa` מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    1 פעמים
    אויי יפה מאוד..אני מקווה שזה אמיתי כי אם זה אמיתי זה פשוט גדול איך רואים שיש אלוהים..
    אוויי זה החזיר לי את הרצון לישמור הרבה מצוות וכל זה..

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 21/06/10, 18:52
  2. לכל אלה שלא משחקים
    על ידי LonleyGangster בפורום Wolf Team
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 03/04/10, 22:06
  3. לכל אלו שלא מאמינים במיוחד (SerN' DipIty)
    על ידי Orixd בפורום מה שבראש
    תגובות: 39
    הודעה אחרונה: 29/12/09, 19:49
  4. לכל אלה שלא זוכרים איך להוריד מירק
    על ידי ThE^Belgi בפורום Tactical Ops
    תגובות: 23
    הודעה אחרונה: 20/01/07, 15:20
  5. לכל מי שלא יודע מי אלה ה-DX
    על ידי ToMeR` בפורום האבקות
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 14/07/06, 11:45
eXTReMe Tracker