מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

אשכול: חסן: "לא מכבודו של גוטמן לצלצל אלי", קרדיט ל one

Totti* Totti* מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים

חסן: "לא מכבודו של גוטמן לצלצל אלי", קרדיט ל one

שחקן נתניה ששוחרר מרגיש מאוכזב - על אחיו של המנג'ר: "עד לפני יומיים לא ידעתי שיש שחקן כזה ניר ברקוביץ'". שטראובר התאמן, רנג'לוביץ' נותת.

מכבי נתניה ערכה הבוקר (שישי) ריצת אימון שערכה כשעה מחוץ לווינגייט. הבלם אסף בן-מוחה עדיין נעדר מאימוני הקבוצה. בן-מוחה סובל מכאבים ונפיחות בקרסול והוא צפוי לחזור ביום ראשון לאימוני נתניה.

לעומתו, השוער לירן שטראובר, שנעדר ביומיים האחרונים וממשחק האימון אתמול בשל פציעה בברך, החלים וערך הבוקר אימון שוערים מלא. אסי וסיהון, שלא התאמן ביומיים האחרונים בשל פציעה בקרסול, החלים ואף הוא השתתף בריצה יחד עם חבריו.

מחר צפוי לנחות החלוץ הסרבי, פרדרג רנג'לוביץ' בן ה-30, ששיחק בעונה שעברה בקבוצת אובליץ' הסרבית שירדה לליגה השניה. בעשרה משחקים בהם נטל חלק הוא כבש שלושה שערים. בעבר שיחק רנג'לוביץ' בליגה הרוסית במדי צסק"א מוסקבה שם כבש שמונה שערים ב-13 שחקים. בקבוצת זניט סט. פטרסבורג הוא כבש שמונה שערים.

אייל ברקוביץ' ואלי גוטמן. חסן מרגיש פגוע מהם

הקשר קובי חסן, שחקן הבית ששוחרר אתמול, נשמע מעט מאוכזב. חסן, שקיבל את הודעת ניפויו בטלפון ממנהל הקבוצה, מאיר הלל, אמר: "אייל ברקוביץ' התקשר להזמין אותי לאימונים אבל להודיע לי על שחרור, נתנו למנהל הקבוצה כי זה לא מכבודו של אלי גוטמן המאמן להודיע לי".

עוד מוסיף חסן: "באתי לנתניה מתוך ידיעה שלא יחתימו אותי אבל מאחר והזמינו אותי, באתי להראות להם שאני לא אנטי. כנראה שהפעם סיימתי סופית את דרכי עם מכבי נתניה. יכול להיות שהזמינו אותי מהלחץ התקשורתי אבל אני לא באתי להיבחן, לי אמרו דברים אחרים. חבל כעת שהצעות שהיו לי יהיו כעת בסכומים נמוכים יותר".
    חסן אמר על החתמתו של אחיו של אייל ברקוביץ', ניר: "עד לפני יומיים לא הכרתי אותו ולא ידעתי שיש שחקן בשם ניר ברקוביץ'".

בנתניה נשמעה ביקורת חריפה מצד האוהדים על שחרורו של חסן. עדיין לא ידוע מתי יגיע הבלם כריסטיאן גונזאלס למרות שברקוביץ' סיכם את תנאיו הכספים מול השחקן, נראה שגוטמן עדיין מתלבט בקשר להחתמתו.

BaJo/ShortY BaJo/ShortY מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    5 פעמים
    זה אכן יפה אבל להעתיק מאתרים זה לא כ''כ יפה.
    אני מבין שאתה הולך לבקש ניהול אבל לא להעתיק אחי את זה גם אני יוכל

RoyZ RoyZ מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אייל ישוטר ביקשתי ניהול לפני 235325 שנההה ..
    תן פה איזה ניהול קטן ..

נושאים דומים

1. כנראה שזאת לא העונה של בית"ר במנג'ר (:
    על ידי OnMyS3LF בפורום כדורגל
    תגובות: 16
    הודעה אחרונה: 03/08/07, 12:15
  2. כי הנובים של היום זה לא הנובים של הלילה
    על ידי sythx` בפורום Tactical Ops
    תגובות: 38
    הודעה אחרונה: 19/04/07, 13:19
  3. חדשה,לא שלי---של Ron
    על ידי OmriH בפורום חתימות וסמלים