מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

אשכול: אורחת במלון של חיפה: סטיאווה בוקרשט, קרדיט ל one

Totti* Totti* מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים

אורחת במלון של חיפה: סטיאווה בוקרשט, קרדיט ל one

הירוקים הופתעו לגלות כי הקבוצה הרומנית יחד עם קלמי סבן תתאכסן באותו המלון. סוף סוף: אימון בסגל מלא למכבי חיפה, משומר נחת.

במכבי חיפה יש כמה וכמה סיבות לחייך היום בבוקר (שישי) במחנה בהולנד. הסיבה הראשונה והחשובה מכל היא שבאימון הבוקר סוף סוף היה לרוני לוי סגל מלא כאשר כל החולים והפצועים שבו להתאמן.

ליאור רפאלוב, שסבל גם כן מווירוס השפעת שתקף את החיפנים, אפילו הצטיין במהלך משחק האימון וכבש שלושה שערים. סיבה נוספת שהעלתה חיוך אצל הירוקים היא שסוף סוף מזג האוויר, שבימים הראשונים היה בלתי נסבל בגלל חום שלא אופייני להולנד, השתפר וכל אימון הבוקר נערך במזג אוויר קריר, שאפשר לשחקנים להתאמן בצורה יותר טובה.

אפשר להגיד שאימון הבוקר של חיפה היה הכי טוב מכל אלו שהיו עד עכשיו במחנה. מצב הרוח, גם של השחקנים וגם של המאמן רוני לוי, היה מצוין. התבדחויות בין השחקנים נראו ואפשר היה לראות שהעניינים בחיפה מתחילים להתחבר.

אתמול בערב, שחקני חיפה הופתעו לגלות שבאותו מלון שבו הם מתאכסנים, תתאכסן החל מיום ראשון קבוצת סטיאווה בוקרשט קבוצתו של קלמי סבן, שרק לפני שבוע עזב את האלופה. הקבוצה הרומנית לא רק תתאכסן באותו מלון, אלא גם תתאמן באותם מגרשים של חיפה. הירוקים כבר מחכים בהתלהבות לראות את סבן מגיע.

במהלך האימון נרשם אירוע משעשע כאשר גוסטבו בוקולי, שנחשב לליצן של הקבוצה, ניסה להתחמק מעשרים שכיבות שמיכה שהיה אמור לעשות. רק לאחר שמאמן השוערים, גיורא אנטמן, ועוד מספר שחקנים לחצו על הברזילאי, הוא השתכנע וירד לדשא.

אייל משומר מודד את החולצה בהולנד

מיד בתום האימון, כשהשחקנים חזרו למלון, הגיע המגן החדש, אייל משומר, שנחת הבוקר בבריסל ורופא הקבוצה אסף אותו והביא אותו למירלו. משומר, שנראה עייף ונרגש גם יחד, אמר עם הגעתו: "אני קצת עייף. אין ספק שיש התרגשות וזה טבעי - עוד לא כל כך עיכלתי אבל לאט לאט זה יקרה".

"יש לי פה כמה חברים מהנבחרת האולימפית, אני יודע שזה יהיה קשה כי זה לא פשוט להיכנס להרכב אבל אני אעשה הרבה מאמצים כדי להצליח".

שלומי ארבייטמן מטווח באימון

שלומי ארבייטמן, שגם כן חזר להתאמן היום לאחר יום מחלה, אמר בסיום האימון: "אני מרגיש יותר טוב, כיף לחזור להתאמן אחרי יום בו הייתי במיטה. יש פה מצב רוח טוב באימונים כל הזמן כי זו מכבי חיפה. אנחנו נהנים והלוואי שיהיה ככה כל העונה. יש עדיין קצת אכזבה מהמשחק הראשון אבל יש לנו עוד שלושה משחקים כדי לתקן".

רביד גזל, ששמו הוזכר כמי שלא בטוח שימשיך בחיפה, אמר בסיום האימון: "הייתי חולה קצת ביומיים האחרונים אבל עכשיו אני מרגיש בסדר גמור. כרגע אני שחקן של מכבי חיפה ואין לי מה להוסיף מעבר לזה".

שחקני חיפה יערכו אימון נוסף הערב שלאחריו יקיימו ארוחת ערב חגיגית וקידוש לכבוד יום השבת.

ניר דוידוביץ' מתמתח באימון

RoyZ RoyZ מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חלאס להעלות את כל הכתבות ..

אנשים רואים את זה ב-one

^`CrUeL][^D3aTh^ ^`CrUeL][^D3aTh^ מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי SpezZ
    חלאס להעלות את כל הכתבות ..

אנשים רואים את זה ב-one
    :הפוך:

aMit aMit מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ראסמי אחי אפילו שאתה משקיע רואים את זה בוואן..=\

הסמל האישי של Ma1n`
    Ma1n` Ma1n` מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    הוא סתם רוצה לקבל פה מנהל ..
    תקשיב להם ותפסיק להעלות

הסמל האישי של koko_Jambo
    koko_Jambo koko_Jambo מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי miSquzy
    ראסמי אחי אפילו שאתה משקיע רואים את זה בוואן..=\
    הוא צודק

נושאים דומים

1. ה' ישמור ! איזה פירו של חיפה ! אחד היפים !
    על ידי puadov בפורום כדורגל
    תגובות: 36
    הודעה אחרונה: 06/02/07, 00:58
  2. מישהו בלשכת גיוס של חיפה ב18.1.07?
    על ידי Collo בפורום צבא וביטחון
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 13/12/06, 10:19
  3. תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 07/07/06, 16:37
  4. סרטון של חיפה ..
    על ידי Ma1n` בפורום כדורגל
    תגובות: 12