מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

אשכול: פנטסיל: אני נשבע באלוהים שלא נגעתי בה, קרדיט ל one

Totti* Totti* מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים

פנטסיל: אני נשבע באלוהים שלא נגעתי בה, קרדיט ל one

בראיון בלעדי מגיב ג'ון פנטסיל להאשמות של ישראלית הטוענת כי אנס אותה. פנטסיל מכחיש בתוקף, ומדווח על גרסה שונה לגמרי. פנטסיל ישוב לישראל.

מגן נבחרת גאנה, ג'ון פנטסיל, שהצטיין במונדיאל וריגש את כולנו כשהניף את דגל ישראל במהלך המשחק מול צ'כיה, יושב בביתו בגאנה, ולא מאמין לפרסומים, לשמועות ולהכפשת שמו על-ידי ישראלית הטוענת שאנס אותה.

פנטסיל, הנמצא בגאנה וקיבל אות הוקרה מנשיא גאנה על הופעותיו במונדיאל, יצר קשר עם ONE, כדי לנקות ולטהר את שמו, ולהודיע לעם ישראל שגם לו יש גרסה, ושימו לב - אתם תשפטו.

כזכור, ביום שלישי פרסמנו בלעדית ולראשונה ב-ONE על-כך שבית המשפט חייב את פנטסיל לשלם לאותה בחורה 61 אלף שקלים, וזאת לאחר שהיא התלוננה כי הלוותה לו כספים והוא לא החזיר. פנטסיל לא הגיע לדיון בבית המשפט, ובמעמד צד אחד נקבע כי הוא חייב לשלם את הכסף.

מאז פרסום הידיעה לא הפסיקה אותה בחורה ליצור קשר עם עיתונאים ולבקש להתראיין ולדווח על ג'ון פנטסיל. מערכת זולה סירבה בתוקף לראיין את הבחורה והשאירה למערכת החוק בישראל לחקור את הפרשה הסבוכה.

פנטסיל. מגיב בסערת רגשות להאשמות

פנטסיל נשמע נסער הבוקר, הכחיש בתוקף את כל המיוחס נגדו, הבטיח שיחזור לישראל בקרוב, ישחק בהפועל תל-אביב ויטהר את שמו בכל חקירה שיידרש.

ש. לפני הכל, דווחת על כל הפרסומים בארץ שמכפישים את שמך בצורה חד-משמעית?
    פנטסיל: "אני יודע על כל מילה שנכתבה עלי ונגדי, אני המום מהפרסומים ומתקשה להבין מה עובר על בחורה, שבסך הכל סיפרה לי שהיא אוהדת הפועל תל-אביב ומודה לי על התרומה שלי לקבוצה.

"היא מאשימה אותי בכספים שאני חייב, היא מעזה להגיד שאני אנסתי אותה. אני אפילו מתבייש להגיד לך את המילה הזו - אונס, אבל, אם אני אצטרך לנקות את השם שלי, אני אגיד הכל, ואדווח בכל מקום, בדיוק מה היה".

פנטסיל במונדיאל בנבחרת גאנה. לא מבין למה

ש. אז בוא תדווח לנו, איך הכרת את הבחורה שמייחסת לך האשמות חמורות?
    פנטסיל: "כשהגעתי להפועל תל-אביב היא ניגשה אלי באחד מהמשחקים ואמרה לי שהיא אוהדת מגיל צעיר את הפועל תל-אביב, והיא מבקשת ליצור איתי קשר בתור מעריצה. הסכמתי, ולא ידעתי שזה יגיע לאן שזה הגיע היום. בסך-הכל, אפשרתי לה לצלצל אלי, ולבוא לאכול איתי ועם אשתי, שיודעת הכל והזהירה אותי שהבחורה הזו מסוכנת".

ש. הבחורה מספרת שלקחת אותה לגאנה והייתם בקשר צפוף. האומנם?
    פנטסיל: "הקשר הצפוף שהיה לי איתה הוא במסגרת כדורגלן ומעריצה ולא יותר מזה. היא רצתה הרבה יותר, היא חיזרה אחרי, לא הניחה לי ולא לאשתי, היתה מתקשרת אלי ביום, בלילה בארץ ואפילו בגאנה. ביקשתי ממנה להפסיק, וההטרדות רק נמשכו.

"כשהבנתי שאולי ג'וב בגאנה יעזור להרגיע אותה, הודעתי לאשתי שכדאי שניתן לה להיות עוזרת שף בקלאב שאני שותף בו בגאנה. הטסתי אותה לגאנה, שיכנתי אותה בבית מלון ולא פגשתי אותה ולו פעם אחת בגאנה. היא ניסתה לגעת בי, היא ניסתה שיהיה בינינו הרבה יותר מאשר כדורגלן ומעריצה, ואני תמיד סירבתי".

ש. הגרסה שלה שונה. היא טוענת שאנסת אותה והתלוננה נגדך במשטרה
    פנטסיל: "אני נשבע לך באלוהים שלא נגעתי בבחורה הזאת. אני ילד טוב, אני גבר נשוי, מעולם לא נגעתי בה, מעולם לא רמזתי לה, מעולם לא אמרתי לה מילה אחת מיותרת ואני חוזר ואומר - אני נשבע באלוהים שמעולם לא נגעתי בבחורה הזאת".

"להגיד שאנסתי אותה זה פשוט טירוף. היא מאשימה אותי במעשה חמור, אבל אני מבטיח לך, שיש לי הקלטות שיוכיחו אחרת. אני מבטיח לך ולכל אוהדי הפועל תל-אביב, שאני עוד אנקה ואטהר את שמי, וזה יקרה בקרוב מאוד".

ש. היא גם טוענת שאתה חייב לה 61 אלף שקלים
    פנטסיל: "אני מת לדעת על מה אני חייב לה דולר אחד. לי יש חוזה ביד, שנכתב ונחתם ביני לבינה, ואני אראה אותו למי שצריך. אני לא חייב לה כלום ושום דבר. תאמיני לי - אם לא הייתי מראה את החוזה הזה להפועל תל-אביב, הם לא היו עומדים מאחורי ותומכים בי ברגעים מביכים כאלה".

ג'ון פנטסיל. מבטיח לשחק בהפועל תל-אביב

"היא משקרת, היא ממציאה, ואני לא מצליח להבין איך היא הצליחה להגיע למצב הזה".

ש. אני חייבת לשאול אותך: למה מתוך כולם דווקא אותך מאשימים בהאשמות מביכות?
    פנטסיל: "נורא פשוט - היא רצתה משהו שאני לא רציתי, ועכשיו היא מנסה להרוס לי את הקריירה ואת שמי הטוב. אבל, אשתי יודעת הכל, מודעת לכל הפרסומים, היא תומכת בי ומאמינה בי וזה מה שחשוב לי".

ש. אתה מתכוון לחזור ולשחק בישראל?
    פנטסיל: "בטח. אני מגיע בקרוב לארץ, אני אשחק רק בהפועל תל-אביב, וגם אם יחכו לי שוטרים בשדה התעופה אני מוכן לכל חקירה. אני יודע מה היה ומה לא היה. אני יודע מה האמת ומה השקר. אני כל-כך בטוח בעצמי שאני לא חושש מכלום.

"אני אגיע לארץ, אנקה ואטהר את שמי ואוכיח לכולם, שהיא המציאה עלי דברים קשים, שגורמים לי נזק, אבל הנזק הוא זמני בלבד".

ש. היית רוצה להגיד לה משהו?
    פנטסיל: "אני רוצה להגיד לבחורה הזו שאני ילד טוב שמאמין באלוהים. היא אמרה לי לא פעם ולא פעמיים שגם היא מאמינה באלוהים. אז שתקשיב טוב למשפט הבא: 'אלוהים רואה הכל ומעניש את מי שצריך בזמן הנכון'. כדאי שהיא תחזור בה מהדברים שהיא מייחסת לי, כי לא עשיתי לה שום דבר רע, והיא יודעת את זה. אני נשבע לכם באלוהים - לא נגעתי בבחורה הזאת".

פנטסיל יצא מהארץ כחוק
    אגב, למרות טענות הבחורה ועורכי דינה על כך שנגד פנטסיל עומד צו עיכוב יציאה מהארץ, המגן של הפועל תל-אביב עזב את הארץ כחוק.

פנטסיל הגיע אתמול לשדה התעופה, בדק במוקד של המשטרה אם יש נגדו צו עיכוב יציאה מהארץ, וקיבל תשובה שלילית. פנטסיל, שהגיע לנתב"ג עם דרכון וכרטיס טיסה שנרכש עוד לפני פרסום הפרשה, עזב את ישראל באופן חוקי וללא שום צו עיכוב יציאה מישראל.

Rom4nz` Rom4nz` מנותק נתי כהן חייל שלי
    שם פרטי
    קובי
    קיבל לייק
    15 פעמים
    טוטי...תירגע נשמאמי
    לא צריך לפתוח 9000 נושאים בשנייה אחת...

הסמל האישי של `SyTeX
    `SyTeX `SyTeX מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    1 פעמים
    הכל בולשיט..

אנשים נואשים לכסף..מאשימים אנשים סתם כדי לקבל כסף

h3nz h3nz מנותק אגדה
    שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    2 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Rom4nz`
    טוטי...תירגע נשמאמי
    לא צריך לפתוח 9000 נושאים בשנייה אחת...
    איכס
    לא העמקתי ממש בקריאה
    אבל שמעתי מהחדשות שהוא אנס אישה
    איכס בטח יש לה סיוטים
    גועל נפש כושי מגעיל כזה יאנוס אותך תחשוב חחחחחחחחחחח

^`CrUeL][^D3aTh^ ^`CrUeL][^D3aTh^ מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בחדשות הספורט רייאינו את האישה "שאנס" אתה ונראה לי סתם חרטא..לא מאמין שאנס אותה

Rom4nz` Rom4nz` מנותק נתי כהן חייל שלי
    שם פרטי
    קובי
    קיבל לייק
    15 פעמים
    אנס? רק לפני יומיים אמרו שהוא הייה חייב לה 50 אלף...מה ניסגרר...

הסמל האישי של koko_Jambo
    koko_Jambo koko_Jambo מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי `SyTeX
    הכל בולשיט..

אנשים נואשים לכסף..מאשימים אנשים סתם כדי לקבל כסף
    אתה צודק אבל זה מוזר לא ?? שסתם ככה יגידו ..

נושאים דומים

1. חתימה חדשה אחרי הרבה זמן שלא נגעתי בפוטו שופ
    על ידי srugo בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 22/12/06, 02:35
  2. חתימה אחרי מלא זמן שלא נגעתי בפוטו:]
    על ידי Versache בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 11/08/06, 12:59
  3. אני נשבע אני נכנעעעעע...
    על ידי Rom4nz` בפורום מה שבראש
    תגובות: 15