עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 21 עד 33 מתוך 33

אשכול: אשכול פאדיחות- פעם שעברה היה מצחיק יאללה שוב!

הסמל האישי של koko_Jambo
    koko_Jambo koko_Jambo מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי HaniBal
    אני יודע שהיה כבר כמה פעמים אבל זה אחד הנושאים המצחיקים יאללה תביאו פה פאדיחותת..

אני יתחיל.. פעם היה לנו איזה שיעור מסריח בספורט קיצר עלינו לכתה הוא לימד משו על שרירים..
    טוב פתאום חבר שלי הצביע שאל משו כזה לא זוכר מה בדיוק שאל ביפה פתאום המורה ייבש אותו ב"לא"
    וזה היה כזה משתיקקק
    אז נפלט לי חזק ביציאה כזה: מה אתה מניאקקקק!?!?

חחחח מרוב שהתרגלתי להגיד את זה לחברים נפלט לי :X

קבלו עוד פאדיחה נראה לי הפאדיחה הכי גדולה שהייתה לי בחייםםם..
    איזה לילה אחד ישבנו כמה חבר'ה מאיזה גן שעשועים כזה מקום נחמד לשבת על נרגילה באיזה ספסל.. קיצר כולם הלכו נשארתי עם איזה ידידה.. ילדה יפה.. טוב אנחנו יושבים בספסל מדברים וזה קיצר נהיה קר אז היא אמרה בוא נעשה סיבוב נילך קצת נתחמם.. טוב עכשיו ישבנו שם הרבה וזה עכשיו מכירים את זה שאתם יושבים על משו אז אתם מקפלים את הרגליים רגל על רגל כזה מתחת למה שאתה יושב? תארו את זה.. קיצר יצא לי ככה שישבנו.. ולא שמתי לב..
    קיצר היא קמה כזה אני קם פתאום נתפסו לי הרגליים באיזה משו מתחת ועכשיו כבר קמתי אז אין דרך חזרה כולי התרסקתיייי אבל מהה התרסקתייי יאני תארו את זה פשוט ליפול קדימה שהרגליים כאילו תקועות.. יאווו איזה נפילההה..
    קיצר מה כבר אפשר לעשות בכזאת פאדיחה!? להוציא אותך ממנה!
    קיצר היא כזה לא מבינה מה נפלתי ככה וזה איזה פאדיחה קיצר אני עושה לה תפס אותי נחשש ברגיל והיא כזה מההה איפה אני שם שם!!! ואז עשיתי לה כזה סתם נראה לך חחחח.. ואז היא צחקה נראה לי שיחקה אותה..
    מי שלא הבין יאני סתם שיחקת אותה נופל.. יאני עבדתי עלייה.. חח עזבו זה התירוץ היחיד שעלה לי לראש באותה שנייה.. אבל כוס אמק איזה נפילה יאווו.. פאדיחה :X
    חחחח איזה תריץ הבאתה אחי חחחחחחחחח. :משתחווה:

הסמל האישי של koko_Jambo
    koko_Jambo koko_Jambo מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחח אתם רואים פעם ישבתי עם חברה שלי וזה כזה אחד על השני מיתנשקים וזה ..
    ושאננחו מישתנשקים כזה עלה לי גארפס חחחח .. אני כזה כולי אחרי שניה מישתעלל וזה .. שלא תחשוב משהוא וזה ... חחחח יויויוי לא רציתי להרוג את עצמי ..

SnaiL SnaiL מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי V1oLenT/InsynT
    חחח אתם רואים פעם ישבתי עם חברה שלי וזה כזה אחד על השני מיתנשקים וזה ..
    ושאננחו מישתנשקים כזה עלה לי גארפס חחחח .. אני כזה כולי אחרי שניה מישתעלל וזה .. שלא תחשוב משהוא וזה ... חחחח יויויוי לא רציתי להרוג את עצמי ..
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

נשיקה כזה ופתאום גרעפס בריח שום ובצל חחחחחחחח

SnaiL SnaiL מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יש לנו ילדה ממש נמוכה בשכבה יענו אתה רואה אותה אתה אומר ילדה בכיתה ב'...
    קיצר מסכנה וזה
    עכשיו היא התאהבה בחבר שלי חחחחחח ... מסכן והיא כל היום מסתכלת עליו
    עכשיו אני וחבר שלי הולכים ברחוב אחרי הבצפר (ז"ל)
    ואני כזה עושה לו... "מה היא באמת נדלקה עלייך? חחח וצוחק עליו וזה ויענו מנחם אותו שיהא יכולה למצוץ לו בעמידה חחח..
    קיצר פתאום אני רואה היא עוברת לידנו
    ואיי זה היה כזה לא נעים חח

TreaX TreaX מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי HaZoKa`
    חחחחחח בקטנה הוא חבר שלך מה פאדיחה פה..
    בחיים שלך לא היתלבשתה ליד חברים הייתה ערום ליד חברים או משהו?
    דוגרי.. לא שאני הומו או משו אבל אתה מתבייש נגיד אם יראו לך ת'זין החברים שלך?

Do13v Do13v מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    Hanibal איך שאתה לא קורא לעצמך אתה ילד פורום אחושרמוטה רק שתידע

TheThing TheThing מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    פעם ישבתי באיזה שיעור משעמם תחת... אני מרגיש שמשהו מתבשל לי בבטן... בכיף חשבתי אני אוציא לא ישמעו מה גם שהמורה צעקה כל השיעור... פתאום המורה משתתקת ואני מוציא כזה בובום

אני יושב מאחורה אז כל הכיתה כזה מסתובבת אליי ואני גם כמו תמים מסתובב כזה אחורה יענו זה לא אני... קיצר הפקרתי את חבר שלי שישב מאחורה :האהא:

OmriH OmriH מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי TheThing
    פעם ישבתי באיזה שיעור משעמם תחת... אני מרגיש שמשהו מתבשל לי בבטן... בכיף חשבתי אני אוציא לא ישמעו מה גם שהמורה צעקה כל השיעור... פתאום המורה משתתקת ואני מוציא כזה בובום

אני יושב מאחורה אז כל הכיתה כזה מסתובבת אליי ואני גם כמו תמים מסתובב כזה אחורה יענו זה לא אני... קיצר הפקרתי את חבר שלי שישב מאחורה :האהא:
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחח

HaniBal HaniBal מנותק גורו
    קיבל לייק
    24 פעמים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח יאוווווו הרגת אותיי עם הקטע ששיחקת אותה תמים הסתובבת אחורה חחחחחחחחחחחחחחחחחח אני נופלללללל

dolev- אני יכול לגדל אותך בביצה שלי דבר יפה אני לא אחד החברים שך יא מעפן תוריד ת'פוזה ומהר כולך ילד כאפות בוא בוא תגיד לי את זה בפנים אם אני לא מוריד לך תראש לביצים יא מסכן

הסמל האישי של DoD2k
    DoD2k DoD2k מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    צטט:
    במקור פורסם על ידי -OvH-
    פאדיחה הכי מבאסת בעולם
    כל הזמן נזכר בזה..
    הלכתי לשחק טניס...לפני זה קצת עשיתי ביד ונמאס לי שכל השפיך נדבק לתחתונים ואז שאני "מחלץ" את הזין מהתחתונים זה כואב
    אתם בטח מכירים מצבים כאלה
    אז פשוט שמתי את הזין בצד כזה לא בתחתונים הוצאתי אותו
    והיה לי חור במכנסיים....פתאום חבר שלי מתכופף להביא כדור ואני שכבתי על איזה ספסל שם איפה ששמים את המחבט,נחים וכו'..
    פתאום הוא עושה לי איחסססססססססססססססססססססססססססססססססססס אני כזה מסתכל על איפה שהוא הסתכל
    ואז אני נזכר שזה הזין שלי
    כוס אמק היה בא לי למות...

לא להגיב לא יפה למה שכתבתי
    בכל זאת...זה ממש לא היה נעים

חח חורני K2 ...סתם אחי....
    תלמד לפעם הבאה להחליף תתונים!!!

כן כן גם אני שמעתי את הפאדיחה עם דקל
    חחח אואווא אדלרוני קטני שמנמני!!!

הסמל האישי של Ma1n`
    Ma1n` Ma1n` מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים

איזה פטיששששששששששששששש אחיי חחחח אהבתתייי =))

הסמל האישי של Freedom
    Freedom Freedom מנותק קרנבל! (:
    שם פרטי
    Freedom
    קיבל לייק
    0 פעמים
    פעם ישבנו בשיעור יצא 3 שעות לשון..אחרי שעתיים כבר לא יכולתי אמרתי אני אצייר...התחלתי לצייר לקשקש במחברת וזמזמתי להנאתי איזה שיר מטאל כבד כזה...עכשיו אני לאט לאט שר בשקט וממשיך לצייר, ואז קרה לי הקטע הזה שאתה מתנתק מהעולם ולא שם לב מה קורה מסביב, והתחלתי לשיר, ואני שר כמו שצריך אני לא מזייף או משו, אבל יש קטעים שצריך לצרוח ואני מתחיל לצרוח ואנשים מסתכלים ואני לא שם לב, פתאום המורה מתקרבת נגעה לי בכתף, נבהלתי דפקתי קפיצה וכולם צחקו עלי :<

הסמל האישי של oferchuk
    oferchuk oferchuk מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. אני פותח על זה אשכול עוד פעם.
    על ידי `cYn!c בפורום מה שבראש
    תגובות: 34
    הודעה אחרונה: 06/01/10, 11:34
  2. תגובות: 1