עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך 38

אשכול: סעמוק למה כל שמוק חש ערס מזדיין

Black Label Black Label מנותק אחראי על סצנת רוק מטאל
    קיבל לייק
    0 פעמים

סעמוק למה כל שמוק חש ערס מזדיין

אני הולך כזה, מטייל בביאליק. פיתאום איזה אחד קופץ מספסל שהוא וחברים שלו ישבו שמה ואומר לי ''בוא לפה''! אני מתעלם למה מי הוא בכלל?
    הלכתי איזה 10 מטר ככה פיצאום אני שומע ריצה מטורפת מזיז את הראש קולט אגרוף מטר מהפנים שלי הוא עבר הבן זונה אני בא מנסה לדבר עם הבן אדם לא ישר מכות אני לא בראש שלי סתם להרוס לעצמי ת'בילוי ניסיתי לדבר איתו בהיגיון הוא צועק 'בואנה מה ת'בא בפוזה ככה זה ערסים תמיד יש להם קטע של ''בפוזה'' ועוד אני בפוזה?! כולה עברתי ליד הספסל רבאק..
    הוא בא נותן לי ככה אגרוף בבטן באתי לתת לו איזו אחת לפרצוף פיתאום עולים עלי איזה עשרה מטיזנבה התחבאו בני זונות ברחתי משם למה לא בא לי לינץ' המוני במקום חשוך הבאתי גב קטן של איזה ארבעה אנשים ככה אבל הבן זונה לא היה שם כבר.
    זה היה ברביעי...

אחרי זה בשבת עוד פעם קלט אותי לבד בא עם כל החמולה רק עלי איזה בן אדם פחדן!
    היום בא גב שלי זיין אחד מחברים שלו ועכשיו אני מטרה ניידת בביאליק סעמק אני הפכתי להיות פרנואיד כבר. גם בקריית ים כבר ראו אותי רצו לשחוט אותי, אני לא מרגיש בטוח בשום מקום כוס עמק.

יאללה רבאק אני כבר לא יכול לבטוח בשום דבר אין לאנשים כבוד אני אקנה לי איזה ''פרפר'' ככה... שלא ייעצבנו.

ניסיתי לדבר איתו במילים לפני שיתחילו חמולות וכל אחד מביא את הגב שלו והמון מכות ובלגאן באתי לו יפה ''אחי בוא נלחץ יד בטח הייתה איזו אי הבנה'' הוא אומר תעיף ת'יד ומנסה שוב לריב מכות.

קיצר אני בדילמה: אם אני מזיין אותו-אז חברים שלו מביאים עלי גם קבוצה של אני לא יודע כמה איש... וכל הקריות יצודו אותי, משטרה לא שמים עלי זין אם אני אעזר בהם לא ייתייחסו, ואם אני קונה סכין אז יבינו אני רציני יתנו לי דקירה ככה.

\=

-X-Style- -X-Style- מנותק גורו
    שם פרטי
    מתן
    קיבל לייק
    0 פעמים
    שמע אחי אתה בבעיה
    תן לעיניינים להירגע אוווו ששששש
    אתה וחברים שלך תשימו מסכות כאלה שלא יזהו את הפרצוף תבררו איפה הבן זו** גר חכו
    לו ליד הבית (עם המסיכות)ותזיינו אותו מכות עד שהוא יצטער שהוא נולד!
    ואני מקווה שלא יזהו שזה אתה כי אם כן אז חבל לי אליך...

TreaX TreaX מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תוריד פרופיל איזה שבוע שבועיים.. שלא יראו אותך וירגעו אני חושב..
    לא מנסיון.. אני לא אחד כזה שיבואו יתחילו איתי אני מאלה שמתחילים ;)

-iCe- -iCe- מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי TreaX
    תוריד פרופיל איזה שבוע שבועיים.. שלא יראו אותך וירגעו אני חושב..
    לא מנסיון.. אני לא אחד כזה שיבואו יתחילו איתי אני מאלה שמתחילים ;)
    אז מה אתה מתלהב בזה שאתה מתחיל מכות ... מה הקטע .. תשב עם חברים בכיף שלך למה ליפול על אנשים אחרים סתם ... :קיר: עד שתיפול על מישו כבד

TreaX TreaX מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי -iCe-
    אז מה אתה מתלהב בזה שאתה מתחיל מכות ... מה הקטע .. תשב עם חברים בכיף שלך למה ליפול על אנשים אחרים סתם ... :קיר: עד שתיפול על מישו כבד
    אני צוחק אחי נראה לך אני לא מאלה שמתחילים אבל אם מתחילים איתי בואו בכיף למה אני רואה מישהווו ??? למה אף פעם לא התחילו איתי? למה לא הייתי במועדונים ?!!?
    אבל אני יודע שאין לי מה לפחד מאף אחד אבל תאמין לי שכבר אני גדול מידי בשביל להתחיל ריבים

-iCe- -iCe- מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי TreaX
    אני צוחק אחי נראה לך אני לא מאלה שמתחילים אבל אם מתחילים איתי בואו בכיף למה אני רואה מישהווו ??? למה אף פעם לא התחילו איתי? למה לא הייתי במועדונים ?!!?
    אבל אני יודע שאין לי מה לפחד מאף אחד אבל תאמין לי שכבר אני גדול מידי בשביל להתחיל ריבים
    :הפוך: +1

TreaX TreaX מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחחחח פורום מת =\
    2 אנשים קבועים יש פה !!
    +1 :p

הסמל האישי של psycho
    psycho psycho מנותק מדליק מהיר וחזק
    שם פרטי
    יגאל
    קיבל לייק
    3 פעמים
    כן האאא, לא נראה לי

BaJo/ShortY BaJo/ShortY מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    5 פעמים
    אז בוא לקרית אתא.
    חחח
    סתם אחי.
    גם לא מומלץ..
    שמע שנייה אחי...
    מה לבשת?
    רציני אני שואל לא להסתלבט או משהו סתם לדעת...
    ואם אתה מכיר אותם אז קח כמה חברים מקלות ולך זיין אותו..
    ותאמין לי אחי אל תפחד מאף אחד ושאתה בא למישהו בפנים אל תראה לו שאתה מפחד כי אז הוא יעשה יותר רעש.
    קפוץ שים לו אחת לפנים ותראה שהכל יהיה טוב..

HaniBal HaniBal מנותק גורו
    קיבל לייק
    24 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Black Label
    אני הולך כזה, מטייל בביאליק. פיתאום איזה אחד קופץ מספסל שהוא וחברים שלו ישבו שמה ואומר לי ''בוא לפה''! אני מתעלם למה מי הוא בכלל?
    הלכתי איזה 10 מטר ככה פיצאום אני שומע ריצה מטורפת מזיז את הראש קולט אגרוף מטר מהפנים שלי הוא עבר הבן זונה אני בא מנסה לדבר עם הבן אדם לא ישר מכות אני לא בראש שלי סתם להרוס לעצמי ת'בילוי ניסיתי לדבר איתו בהיגיון הוא צועק 'בואנה מה ת'בא בפוזה ככה זה ערסים תמיד יש להם קטע של ''בפוזה'' ועוד אני בפוזה?! כולה עברתי ליד הספסל רבאק..
    הוא בא נותן לי ככה אגרוף בבטן באתי לתת לו איזו אחת לפרצוף פיתאום עולים עלי איזה עשרה מטיזנבה התחבאו בני זונות ברחתי משם למה לא בא לי לינץ' המוני במקום חשוך הבאתי גב קטן של איזה ארבעה אנשים ככה אבל הבן זונה לא היה שם כבר.
    זה היה ברביעי...

אחרי זה בשבת עוד פעם קלט אותי לבד בא עם כל החמולה רק עלי איזה בן אדם פחדן!
    היום בא גב שלי זיין אחד מחברים שלו ועכשיו אני מטרה ניידת בביאליק סעמק אני הפכתי להיות פרנואיד כבר. גם בקריית ים כבר ראו אותי רצו לשחוט אותי, אני לא מרגיש בטוח בשום מקום כוס עמק.

יאללה רבאק אני כבר לא יכול לבטוח בשום דבר אין לאנשים כבוד אני אקנה לי איזה ''פרפר'' ככה... שלא ייעצבנו.

ניסיתי לדבר איתו במילים לפני שיתחילו חמולות וכל אחד מביא את הגב שלו והמון מכות ובלגאן באתי לו יפה ''אחי בוא נלחץ יד בטח הייתה איזו אי הבנה'' הוא אומר תעיף ת'יד ומנסה שוב לריב מכות.

קיצר אני בדילמה: אם אני מזיין אותו-אז חברים שלו מביאים עלי גם קבוצה של אני לא יודע כמה איש... וכל הקריות יצודו אותי, משטרה לא שמים עלי זין אם אני אעזר בהם לא ייתייחסו, ואם אני קונה סכין אז יבינו אני רציני יתנו לי דקירה ככה.

\=
    שמע בוא אני ייתן לך עצה לחיים בחיים אל תראה את עצמך כזה לפלף אם בנאדם נכנס בך ככה אל תגיד לו עזוב אחי בוא נלחץ יד ולא בטיח תפוס משו שים לו בראש אל תפחד.. אחרי שהוא מתקפל תבוא לחברים שלו שים גם להם הם יברחו כמו טיל ולא ידברו אלייך יותר בחיים.. קפיש?
    בוא אני יתן לך דוגמא היינו מהבצפר שלי איזה 30 לא משו סוסים בטורניר בראש העין יאני בצפר נגד בצפר כדורגל וכדורסל בנים בנות וזה פתאום באחד המשחקים אחי אחד מהבצפר השני זרק לי מילה אמר לי אתה עם הלבן בוא לפה נזיין אותך.. ושמע אני הייתי טיפה רחוק מהח'ברה מהבצפר שלי אבל היו לי שם רק איזה 30 שיהיו איתי וגם רובם מפקירים מסריחים פשוט יודעים לשחק כדורסל אז מן הסתם היו שם.. קיצר אפילו שהוא היה עם בצפר שלם בוא נגיד 200 בנים אולי יותר ישר אמרתי לו בונה תוריד ת'פוזה ילד כאפות מה אתה מדבר מול בצפר שלם שך בוא ליישוב שלי תגיד לי את זה שם תחזור הבייתה באלונקה יא מסכן..
    טוב הוא שתק הלך קרא לכל החברים שלו פתאום חמולה של איזה 100 איש ככה וכל ה 30 שאמרתי שאיתי סתם מפקירים לא כמו היו לי רק כמה חברים שיכולים לעזור אבל גם זה לא כזה עוזר מול 100.. היה קצת באלגן אחר כך באו שוב ובסוף קמנו כולם באנו בחמולה להיכנס בהם כמה שהם מלא וההומואים שתקו כמו ילדים טובים.
    יש מבין ?
    פעם אחת תשים למישהו משו בראש לא ידברו אלייך יותר מניסיון.. אל תראה שאתה מפחד אחי

Spit-Fire Spit-Fire מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    טמיר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בונא יא טמבל ...
    יש לך שתי שיטות ...
    1. תשאר בבית שבוע שבועיים ככה תן להם לשכוח ולהירגע.. זו הדרך של הלפלף...
    2. כמו שאמרו לך כנס בו בכל הכוח .. חכה לו ליד הבית תפוצץץ אותו רצח ותן לו לשתות איזה וודקה ככה ... תאמין לי הוא לא יזכור אותך יותר..
    אבל שאתם מכסחים אותו תיזהר לא להרוג אותו.. ואני רציני..
    לא יותר מידי לפנים פוצצו אותו אבל אל תהרוג אותו

ובן כמה אתה ?

Happy Little Boozer Happy Little Boozer מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    שמע לי אחי ( אם הייתי יודע איך קוראים לך :X )
    נכון יש את הגרזן הזה שדוד אודין הביא לך.
    אקיצר אתה הולך שותה כמה בירות כמו ויקינג אמיתי תופס את הגרזן מניף אותו ויוצא למסע נקם של 200 שנה ורוצח כל חלק בגוף שלו אח"כ אתה הופך ל THE DOCTOR ומרטש לו את ה VAGINA אוקע?

TheThing TheThing מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Happy Little Boozer
    אקיצר אתה הולך שותה כמה בירות כמו ויקינג אמיתי תופס את הגרזן מניף אותו ויוצא למסע נקם של 200 שנה ורוצח כל חלק בגוף שלו אח"כ אתה הופך ל THE DOCTOR ומרטש לו את ה VAGINA אוקע?

הבנאדם שרוטטטטטטטטטט.... אבל שרוט בצורה טובה :lol:

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Happy Little Boozer
    חחחחחחחחחחחחחח דני אמרת לי גם במסן בואנה אתה שיכור חחחחחחחחח
    תבוא תן עצה לפני שאתה שותה XDDDD

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי HaniBal
    שמע בוא אני ייתן לך עצה לחיים בחיים אל תראה את עצמך כזה לפלף אם בנאדם נכנס בך ככה אל תגיד לו עזוב אחי בוא נלחץ יד ולא בטיח תפוס משו שים לו בראש אל תפחד.. אחרי שהוא מתקפל תבוא לחברים שלו שים גם להם הם יברחו כמו טיל ולא ידברו אלייך יותר בחיים.. קפיש?
    בוא אני יתן לך דוגמא היינו מהבצפר שלי איזה 30 לא משו סוסים בטורניר בראש העין יאני בצפר נגד בצפר כדורגל וכדורסל בנים בנות וזה פתאום באחד המשחקים אחי אחד מהבצפר השני זרק לי מילה אמר לי אתה עם הלבן בוא לפה נזיין אותך.. ושמע אני הייתי טיפה רחוק מהח'ברה מהבצפר שלי אבל היו לי שם רק איזה 30 שיהיו איתי וגם רובם מפקירים מסריחים פשוט יודעים לשחק כדורסל אז מן הסתם היו שם.. קיצר אפילו שהוא היה עם בצפר שלם בוא נגיד 200 בנים אולי יותר ישר אמרתי לו בונה תוריד ת'פוזה ילד כאפות מה אתה מדבר מול בצפר שלם שך בוא ליישוב שלי תגיד לי את זה שם תחזור הבייתה באלונקה יא מסכן..
    טוב הוא שתק הלך קרא לכל החברים שלו פתאום חמולה של איזה 100 איש ככה וכל ה 30 שאמרתי שאיתי סתם מפקירים לא כמו היו לי רק כמה חברים שיכולים לעזור אבל גם זה לא כזה עוזר מול 100.. היה קצת באלגן אחר כך באו שוב ובסוף קמנו כולם באנו בחמולה להיכנס בהם כמה שהם מלא וההומואים שתקו כמו ילדים טובים.
    יש מבין ?
    פעם אחת תשים למישהו משו בראש לא ידברו אלייך יותר מניסיון.. אל תראה שאתה מפחד אחי

סבבה.. אסור להיות פחדן X=

קיבל לייק
    24 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Black Label
    סבבה.. אסור להיות פחדן X=
    ולא רק זה.. זה שתראה שאתה לא מפחד זה לא משו יעזור.. תשים למי שמתחיל איתך משו בראש ואז כבר ידעו זה לא מתעסקים איתו הוא משוגע במכות ישים לך משו בראש לא מתעסקים..

ZuZu ZuZu מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לא משנה מה תעשה, העיקר שלא תצא פרייאר וכולם יתחילו לטפס עלייך

BlacK^Anac0nDa BlacK^Anac0nDa מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    גם עם נראה לך שתאכל מכות אל תפחד
    תביא חברים .. ישך גב ? =\ תביא את כול מי שאתה מכיר
    תביא סוסים ותנו בהם..

נגיד יש אצלנו בשכונות פה בראשון
    איזה חנון אחד שההורים שלו עבריינים
    אז הוא חש גבר
    הוא בא לי פעם עם חברים שלו כאילו אני חברה שלו
    הבאתי לו כאפה אבל ואחד כאפה ו
    והוא סתם תפה כמו איזה זונה לא התקרב לפה
    הוא גם עבר בצפר =] לא רק בגללי גם יש לנו חבר
    סיני לא ממש חבר ילד בשכבה סוס אחושרמוטה
    הוא הלך איתו מכות וזיין לו את הפנים :X והוא התחיל לבכות
    חחחחחחחח
    חפרתי ..

קיבל לייק
    24 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי BlacK^Anac0nDa
    גם עם נראה לך שתאכל מכות אל תפחד
    תביא חברים .. ישך גב ? =\ תביא את כול מי שאתה מכיר
    תביא סוסים ותנו בהם..

נגיד יש אצלנו בשכונות פה בראשון
    איזה חנון אחד שההורים שלו עבריינים
    אז הוא חש גבר
    הוא בא לי פעם עם חברים שלו כאילו אני חברה שלו
    הבאתי לו כאפה אבל ואחד כאפה ו
    והוא סתם תפה כמו איזה זונה לא התקרב לפה
    הוא גם עבר בצפר =] לא רק בגללי גם יש לנו חבר
    סיני לא ממש חבר ילד בשכבה סוס אחושרמוטה
    הוא הלך איתו מכות וזיין לו את הפנים :X והוא התחיל לבכות
    חחחחחחחח
    חפרתי ..
    אז בוא תביא לי את הסיני המזדיין הזה ביחד עם כל השכבה שך טוחן לכולכם תתחת מה נטפלתם על איזה חנון יא לפלף שאני לא יזיין לך את כל החברים סעמק חשים לי מסוכנים אני רואה בנאדם מרביץ לאיזה חנון אני קובר אותו חי כוס אמו

Happy Little Boozer Happy Little Boozer מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי HaniBal
    אז בוא תביא לי את הסיני המזדיין הזה ביחד עם כל השכבה שך טוחן לכולכם תתחת מה נטפלתם על איזה חנון יא לפלף שאני לא יזיין לך את כל החברים סעמק חשים לי מסוכנים אני רואה בנאדם מרביץ לאיזה חנון אני קובר אותו חי כוס אמו
    הוא אמר שהחנון תופס גובה לא שהם מתחילים עם החנון...
    תרגע קצת רון זה בסדר פישקו לא מרביץ לאנשים סתם :X

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. למה כל הסרברים נפלו?
    על ידי ShakurX בפורום Call of Duty
    תגובות: 15
    הודעה אחרונה: 21/12/08, 20:36
  2. למה כל השרתים הפרוצים נסגרים?
    על ידי dman22 בפורום Call of Duty
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 03/11/08, 20:41
  3. שאלה| למה כל הסרברים של **** נעולים??
    על ידי BayBeSky בפורום DeathMatch
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 01/11/08, 15:53
  4. למה כל שניה השרתים נופלים?!
    על ידי Luc1feR בפורום משוב ותמיכה
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 02/09/07, 20:34
eXTReMe Tracker