מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9

אשכול: אישה אישה תמיד אישה??

edo edo מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים

אישה אישה תמיד אישה??

להיות אישה

לאיש אחד נמאס מהמצב בו הוא צריך כל יום ללכת לעבודה, בעוד אשתו נשארת כל היום בבית. זה ממש לא הוגן, שרק אני אהיה זה שעובד כל כך קשה! הייתי רוצה שפעם אחת היא תרגיש מה-זה לצאת ולעבוד בחוץ... שתבין מה עובר עלי בעבודה הנוראית שלי!!!, אמר לעצמו.

בלילה, לפני שהלך לישון התפלל לאלוקים: "הו, בורא-עולם, כל יכול, בבקשה-בבקשה עשה משהו שאני ואשתי נתחלף בתפקידים ולו רק ליום אחד! שהיא תוכל לחוות את מה שאני חווה כל יום! ואני אשאר בבית במקומה ואבלה את כל היום בנעימים..!". עם תפילה זו על שפתיו, שקע האיש בשינה עמוקה. אלוקים, רחום וחנון, ומשתדל למלא את בקשותיהם של מאמיניו – היכן שניתן – דאג להחליף בין הבעל והאישה.

בבוקר, כשהתעורר הבעל, הוא מצא עצמו בגופה של אשתו, ואילו היא התעוררה בדמותו. הבעל קם, הכין ארוחת בוקר, העיר את הילדים, הכין להם סנדוויצ'ים לבית הספר, דאג שיאכלו את ארוחת-הבוקר, שהכין להם, הסיע אותם לבית הספר, חזר הביתה ואסף כביסה מלוכלכת מכל החדרים, שם מכונת-כביסה ורץ לבנק למשוך כסף, כדי לשלם את חשבונות הטלפון והחשמל. משם הלך לדואר, שילם את החשבונות, ומשם המשיך לסופרמרקט, כדי לקנות מצרכים לארוחת הערב. חזר הביתה, סידר את המצרכים במזווה ובמקרר והעביר את הכביסה למייבש. כשגמר לנקות את קופסת החול של החתול ולרחוץ את הכלב, הייתה השעה כבר אחרי אחת בצהרים. הוא עלה לחדרי-השינה וסידר את המיטות, שאב אבק, טאטא ושטף את רצפת המטבח. ניקה את בתי-השימוש והאמבטיות, קיפל את הכביסה, שבינתיים כבר התייבשה, ושם לכל אחד את הבגדים בארון. אחר-כך נהג מהר לבית-הספר ולגן, כדי להספיק להוציא את הילדים בזמן ולהסיעם הביתה. בדרך הביתה נאלץ להתערב בויכוחים ביניהם ולהשתיקם. לגעור באחד, להעניש את השני ולנחם את השלישי, הבוכה. אחר-כך ישב עם הילדים על שיעורי הבית שלהם, ובמקביל העמיד את קרש הגיהוץ והמגהץ, כדי לגהץ את מה שיצא מהכביסה והיה זקוק לגיהוץ. בערך בארבע וחצי, הוא התחיל לקלוף תפוחי אדמה לארוחת-הערב ולשטוף ירקות להכנת הסלט. הוא ניקה את העוף והכין לו רוטב מתאים כדי להכניסו לתנור. אחרי ארוחת-הערב הוא ניקה את השולחן, הכניס כלים למדיח, רחץ את הילדים והשכיב אותם לישון אחרי שסיפר לכל אחד מהם סיפור בנפרד. בעשר בלילה הוא כבר היה כל-כך סחוט שבקושי הצליח לגרור את עצמו למקלחת ולמיטה. וגם בכך לא נגמר היום שלו, כי עוד ציפו ממנו לעשות אהבה, והוא לא התנגד והצליח לעבור גם את זה מבלי להשמיע אף תלונה. למחרת בבוקר, איך שהוא התעורר ומצא את עצמו עדיין בגוף של האישה, פנה מיד לאלוקים בתחינה ואמר לו: "בורא עולם יקר, עזור לי. אני לא יודע מה חשבתי על אשתי לפני כן, אבל עכשיו שראיתי מה היא עוברת כל יום, אני מסיר את הכובע בפניה. רוצה לחזור להיות אני עצמי למרות כל הקשיים שיש לי בעבודה, כי זה כלום לעומת הקושי שלה יש כאן בבית. בבקשה תחליף בינינו שוב.".
    אלוקים, רחום וחנון, מוכן תמיד להיעתר לבקשות של מאמיניו, עד כמה שניתן, ענה לו: "בני, אני שמח שלמדת את השיעור שלך, ואני אשמח להחזיר את המצב לקדמותו. אולם, אתה תצטרך לחכות תשעה חודשים, כי אתמול בלילה נכנסת להריון... ".

edo edo מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    עוד סיפור:

דליים סדוקים.

לאישה סינית באה בימים, היו דליים גדולים תלויים בשני צידי האסל, שהיא נשאה על צווארה .

באחד הדליים היה סדק בעוד שהשני היה מושלם והגיע תמיד מלא ליעדו.

בסוף הדרך הארוכה מן המעיין לבית, הדלי הסדוק הגיע מלא בחציו.

במשך שנתיים תמימות הביאה האישה מדי יום ביומו, דלי וחצי מים לביתה.

הדלי המושלם היה גאה, כמובן, בהישגים שלו, אך הדלי הסדוק, המסכן, התבייש במומו והיה אומלל, כיוון שהצליח לבצע רק מחצית מייעודו.

לאחר שנתיים של מה שנראה ככשלון מר, פנה הדלי הסדוק לאישה ליד המעין ואמר לה: "אני מתבייש שהסדק שבי גורם למים לדלוף לאורך הדרך הביתה".

האישה הזקנה חיכה ואמרה "האם שמת לב שיש פרחים לאורך השביל, בצד שלך, ואילו בצד השני- אין?

המום שלך מוכר לי מאז ומתמיד, ולכן טמנתי זרעי פרחים בצד שלך ובכל יום שאנו צועדים הביתה, אתה משקה אותם.

במשך שנתיים אני יכולה לקטוף פרחים יפים אלה, כדי לקשט את השולחן. ולולא היית כמו שאתה, לא היה היופי הזה מעשיר את הבית"

לכל אחד מאיתנו יש מום מיוחד, אך הסדקים והמומים שלנו הם שעושים את החיים יחדיו מעניינים ומספקים כל כך.

RoyZ RoyZ מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחח אהבתי את 2 הסיפורים

נחמד אחי

TreaX TreaX מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחחחחח נחמד אהבתי

myth אורח
    looooooool

void1 void1 מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מזכיר לי את דוד שלי הדוס שבא בפסח וראש השנה ומספר סיפורי השכל של איזה שעתיים וכולם עם ריר על האוכל מתים לאכול

`Silver אורח
    הסיפור הראשון כל כך מלא בחרא

AsSaUlT AsSaUlT מנותק ותיק
    קיבל לייק
    2 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי `Silver
    הסיפור הראשון כל כך מלא בחרא
    :דפוק:

Riquelme Riquelme מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    כאילו הנשים עושות את זה כל יום...מה כל יום שואבים ומנקים את כל הבית זה לא ככה

נושאים דומים

1. איך לעשות אישה מאושרת , איך לעשות גבר מאושר
    על ידי psycho בפורום בדיחות, הומור וצחוקים
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 07/02/07, 22:25
  2. תגובות: 20
    הודעה אחרונה: 11/08/06, 23:47
  3. 10 נקודות השוואה בין אישה לכלב
    על ידי ToMeR` בפורום בדיחות, הומור וצחוקים
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 06/07/06, 03:03
  4. חחחח סוטלנה הזונה.. יום אישה שמח!