מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך 8

אשכול: "תומר בן-יוסף ישחק בבית"ר ירושלים"

Frenzy Frenzy מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים

"תומר בן-יוסף ישחק בבית"ר ירושלים"

בלם בית"ר 014 ירושלים, תומר בן-יוסף, שקיבל הצעה של כ-200 אלף דולר לעונה (שדרוג של 100 אחוז ביחס לשכר שהשחקן היה חתום עליו), עדיין לא חזר לשולחן המשא ומתן עם יו"ר בית"ר, ולדימיר שקלאר.

מקורב לשחקן אמר כי תומר ציפה לעלייה גדולה יותר מבחינת השכר מזו שהציע לו שקלאר וזאת בעקבות היכולת וההערכה הרבה לה זכה השחקן מראשי הקבוצה בעונה שעברה.

מי שמטפל בענייניו של בן-יוסף הוא עורך דין דן חי, שעדיין מנסה למצוא לשחקן קבוצה בחו"ל עוד בטרם ייפגש הבלם עם שקלאר. לבן יוסף ישנו סעיף בחוזה המאפשר לו להשתחרר לכל קבוצה בחו"ל בעד 150 אלף דולר.

גורם בכיר בבית"ר אמר היום (רביעי) ל-ONE: "תומר הוא שחקן של בית"ר ויש לו חוזה איתנו. הוא קיבל הצעה מחודשת לאחר שפתחנו לו את החוזה. ההצעה החדשה מכובדת וזאת מבלי להיכנס לסכומים ואני מעריך שהכל יסתדר".

בעניינו של ברק יצחקי, הפקס מגנק הבלגית בעניין השחקן טרם הגיע למשרדי בית"ר.

בבית"ר בטוחים כי בימים הקרובים יגיע הפקס והקבוצה תיכנס למו"מ עם הבלגים בנוגע למכירתו של יצחקי לגנק. כפי שכבר נמסר מבית"ר בימים האחרונים, הסכום שתדרוש הקבוצה עבור יצחקי יעמוד על מיליון דולר.

יו"ר מכבי הרצליה, אריאל שיימן, מתקשה למצוא קבוצה מאירופה עבור ליאור אסולין, שתכניס לקופת מכבי הרצליה 750 אלף דולר.

^`CrUeL][^D3aTh^ ^`CrUeL][^D3aTh^ מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יודעים את זה אבל תודה בכל זאת
    את מי אוהד?

הסמל האישי של Ma1n`
    Ma1n` Ma1n` מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בטח הוא אוהד בית''ר

AsSaUlT AsSaUlT מנותק ותיק
    קיבל לייק
    2 פעמים
    שיהיה לו בכיף

TreaX TreaX מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בלם של שקל נשבע לכם מה כל הסיפור הזה בכלל

Frenzy Frenzy מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני אוהד מכבי חיפה

TreaX TreaX מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Frenzy
    אני אוהד מכבי חיפה
    אללה עוד סטלן

HaniBal HaniBal מנותק גורו
    קיבל לייק
    24 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Frenzy
    בלם בית"ר 014 ירושלים, תומר בן-יוסף, שקיבל הצעה של כ-200 אלף דולר לעונה (שדרוג של 100 אחוז ביחס לשכר שהשחקן היה חתום עליו), עדיין לא חזר לשולחן המשא ומתן עם יו"ר בית"ר, ולדימיר שקלאר.

מקורב לשחקן אמר כי תומר ציפה לעלייה גדולה יותר מבחינת השכר מזו שהציע לו שקלאר וזאת בעקבות היכולת וההערכה הרבה לה זכה השחקן מראשי הקבוצה בעונה שעברה.

מי שמטפל בענייניו של בן-יוסף הוא עורך דין דן חי, שעדיין מנסה למצוא לשחקן קבוצה בחו"ל עוד בטרם ייפגש הבלם עם שקלאר. לבן יוסף ישנו סעיף בחוזה המאפשר לו להשתחרר לכל קבוצה בחו"ל בעד 150 אלף דולר.

גורם בכיר בבית"ר אמר היום (רביעי) ל-ONE: "תומר הוא שחקן של בית"ר ויש לו חוזה איתנו. הוא קיבל הצעה מחודשת לאחר שפתחנו לו את החוזה. ההצעה החדשה מכובדת וזאת מבלי להיכנס לסכומים ואני מעריך שהכל יסתדר".

בעניינו של ברק יצחקי, הפקס מגנק הבלגית בעניין השחקן טרם הגיע למשרדי בית"ר.

בבית"ר בטוחים כי בימים הקרובים יגיע הפקס והקבוצה תיכנס למו"מ עם הבלגים בנוגע למכירתו של יצחקי לגנק. כפי שכבר נמסר מבית"ר בימים האחרונים, הסכום שתדרוש הקבוצה עבור יצחקי יעמוד על מיליון דולר.

יו"ר מכבי הרצליה, אריאל שיימן, מתקשה למצוא קבוצה מאירופה עבור ליאור אסולין, שתכניס לקופת מכבי הרצליה 750 אלף דולר.
    כמה שבן יוסף שחקן חזק ואתם עוד תראו את זה לא בדיוק יזיז לי אם הוא יעזוב..
    אבל יצחקי? מה רוצים למכור אותו =\

נושאים דומים

1. בן יוסף הומו
    על ידי ^`CrUeL][^D3aTh^ בפורום כדורגל
    תגובות: 16
    הודעה אחרונה: 29/06/06, 13:18
eXTReMe Tracker