מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

אשכול: DareDevil 2

Mr_Etamar Mr_Etamar מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    Garner and Affleck Plan &#39aredevil 2'
    Newlyweds Jennifer Garner and Ben Affleck are keen to star in Daredevil 2 together, in their first screen collaboration as husband and wife...

The loved-up pair, who married earlier this summer, first met on the set of Daredevil in 2003, and are hoping to revisit the action thriller after their first child is born this autumn. Garner says, "Ben says it's in the early stages, but he is hopeful. It would be fun to work together, not to mention convenient."
    -----------------------------------------------------------------------------------------------

לפני הידיעה הזאת ומעוד מקורות, הסרט יצא כנראה לקראת סוף שנה הבאה ויכבו בו ג'ניפר גרנר ובן אפלק (הזוג הנשוי)..

לדעתי, הראשון היה בכלל לא רע והוא מומלץ בחום.. למרות שאני לא קורא דרדויל, אני מוכרח להודות שעשו את הסרט שלו בצורה הכי טובה והצליחו להוציא מהדמות את הצדדים היותר רציניים ומעניינים...

לאנשים כמו רותם שממש הושפעו, לא יודעים עדיין מי יהיו האויייבים, אבל אני מוכן להתערב שזה יהיה קשור בקינגפין וב THE HAND (שהם מן חבורה של יפנים עצובים שבעיקר האוייבים של אלקטרה... (מי שראה את הסרט העלוב שלה יודע..)

בקיצר שווה לחכות, ואני יעדכן בכל מידע שאני יגלה...

DareDevil DareDevil מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ואמרו אמן.

נושאים דומים

1. חדשה - DareDevil ,
    על ידי נתיניו בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 15/01/07, 17:14
  2. ל-Daredevil
    על ידי ProJecT^X בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 13/05/06, 20:30
  3. חדשה|DareDevil...לא על רותם זה בסדר :)
    על ידי OmriH בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 11/05/06, 18:22
  4. 3> DareDevil
    על ידי psycho בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 30/04/06, 22:24
  5. חדשה|DAREDEVIL
    על ידי DareDevil בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 01/02/06, 13:54
eXTReMe Tracker