מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך 8

אשכול: כשדור הזהב יפרוש!מאמר מושקע שכתבתי

^Lny ^Lny מנותק מכשיר עולם
    שם פרטי
    לינוי
    קיבל לייק
    0 פעמים

כשדור הזהב יפרוש!מאמר מושקע שכתבתי

דור הזהב של האבקות כמו שאני מכנה אותו(אני מתכוון לדור של שנות התשעים שלדעתי הוא דור ההאבקות הטוב ביותר) הצמיח לנו מתאבקים כשרוניים שאין כמותם לדוגמא:טייקר, מייקלס, קיין, טריפל אייץ, בוקר טי, אדג', קורט אנגל,בנואה ועוד רבים אחרים (התייחסת למתאבקים הפעילים)

כאשר דור הזהב הזה יפרוש העם יהיו מתאבקים שיכלו לתפוס את מקומם מתאבקים שיסחבו את הWWE לדור חדש בדיוק על זה אני מדבר על דור העתיד המתאבקים שינסו לעשות את מה שאחרים לא הצליחו

בראש הרשימה:

אי.גיי סטיילס-מתאבק כשרוני ברמות עצומות בעל טכניקה וכישרון היי פליי שאני כצופה הרבה זמן לא ראיתי מעטים הקרבות שלו שבהם הוא לא מספק את הצופים

ורבות הקרבות שלו שבהם הוא משאיר את חותמו,ונותן לקהל בבית ובאולם להיות המומים למספר שניות.

מאי.גיי סטיילס אני מצפה ליתפתח ולשדרג את עצמו כדי שיוכל ליתפתח ולהגיע לרמות הגבוהות ביותר הדברים שבהם לדעתי אי.גיי צריך לישתפר

הם היכולות הבידוריות שבהם הוא לא רע אבל גם לא טוב

הייתי נותן לו יותר מקרופון יותר פרומוים כדי לשפר את היכולות הבידוריות שלו מה שיכול לשדרג אותו ולפתח אותו למגה סופר סטאר מאחורי כל מתאבק תותח חייבת להיות דמות ממכרת!!!

שלטון בנגמין-שלטון בנגמין מין שילוב של קורט אנגל ושון מייקלס אטלתי ברמות קשות להסבר

ובאותה רמה בעל טכניקה אווירית יוצאת דופן שלטון ללא ספק הוא העתיד של הWWE והאבקות בפרט אני רוצה לראות את שלטון בשנים הקרבות והבאות נכנס למשבצת המיין איבנט ומתמודד על חגורות מרכזיות

לדעתי את זמן הבישול שלטון עבר אז מה בעצם עוצר אותו?? לדעתי לשלטון יש בעיה שגרמה להרבה מאד מתאבקים ליכשל בתחום וזה היכולות הבידוריות שלו

אין מה להגיד שלטון ישתפר ביכולת המיק' שלו אבל זה עדיין לא זה הוא צריך לתת יותר פרומאים לעצבן יותר את הקהל מה שהוא בקושי עושה ודבר כזה זה א' ב' אצל היל שמכבד את עצמו

הייתי מצמיד לשלטון מנג'ר ועדיף נקבה משהו סטייל אדג' אבל עדיין לתת ליכולות של שלטון ליתבטא ולא להפוך את זה ששלטון מנצח רק בזכות המנגר (ראו דוגמא בוקר טי)

מר.קנדי-מר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!קנדי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!............................................קנד ייייייייייייייייייייי!!!!!!!!

בעל יכולות בידוריות יוצאת מהכלל יודע למשוך את צומת הלב של הקהל וגרם למשהו בלתי יאמן שקורה לעיתים רחקות לגרום לקהל לאוהב אותו למראות שהוא היל יש לזכור שהוא בקושי שנה בWWE וכבר בחזרה שלו קיבל פופים גדולים

(יש עוד הילים שמקבלים פופים כמו טריפל אבל הוא ותיק ואהוב ע"י הקהל)

אז קנדי הוא יהיה ההיל המוביל שיוביל את WWE לעתיד טוב יותר יכול להיות שכן ויכול להיות שלא וזאת למה?

קנדי הוא מתאבק בעל ארסנל מצומצם מאד הוא צריך להרחיב תארסנל שלו מה גם שאין לו עוד פינישר קבוע אסור פשוט אסור שלמתאבק שרואים שיש לו פונטציאל אדיר להשאיר אותו עם ארסנל כזה מצומצם כמו כן הוא צריך לקבל פוש הדרגתי

כדי ליתבשל ולשפר את יכולות האבקות שלו (ראו דוגמא שלטון בנגמין)

קרליטו-הקול זה שיורק בפרצוף של אנשים בתחילת דרכו יסתמן כמישהו בעל יכולות בידוריות אך בזירה הוא היה משעמם למדי לאחרונה חל בו שינוי מקצה לקצה מבחינת האבקות גילנו בו את הצד האחר שלו הצד השובב נקרא לזה

הוא הרחיב את הארסנל שלו בצורה משמעותית הוסיף אליו תרגילי היי פליי מתוחכמים מאד וסוף סוף קיבל פינשיר קבוע

עדיין לא נקבעה סופית זהותו של דמותו העם הוא יהיה פייס או היל או שמה גם זה וגם זה קרליטו ללא ספק אחד הכשרונות הבולטים ביותר אשר שיפר את עצמו מקצה לקצה בשנה האחרונה מצפה מימנו בשנים הקרובות ליתברג במשבצת המיין איבנט

וגם ליתמודד על חגורות מרכזיות

רנדי אורטון-הטריפל אייץ הבא!!!! אין ספק רנדי אורטון הוא יהיה הסופר סטאר המגה סטאר הכוכב שיוביל את הWWE לאחר שדור הזהב יפרוש

כבר בתחילת דרכו קיבל פוש יוצא דופן קיבל גימיק של מחסל אגדות

האגדה הראשונה שנפלה קורבן היה לא אחר מאשר "שובר הלבבות" שון מייקלס

לאחר מכן עבר לפולי יש לציין שהוא היה חבר בסטייבל מצוין בשם אבולשיין

ובזמן שהותו בסטייבל זה זכה בחגורה הביניבשתית ועם הזמן זכה גם בחגורה המרכזית מה שגרם להעפתו מהסטייבל

עם זכייתו בחגורה הפך לאלוף הצעיר ביותר שזוכה בחגורה זו

עוד הישג מרשים שרנדי השיג כבר ברסלמניה השלישית שלו הוא הופיע במיין איבנט מה שקרה למעטים מאד בעבר

אז מה בעצם דופק את רנדי?האגו השחצנות כמות הפירגון והאוברייטד שהוא מקבל מהנהלה

פוש עצום ולא הדרגתי ויותר מכל ההתנהגות הבלתי הולמת שלו

רנדי צריך להוריד פרופיל בזמן הקרוב להראות לכולם שרנדי הישן מת וקם רנדי חדש

רנדי שיודע לכבד לא שחצן ומתנהג כמו בן אדם

יש אומרים שצריך ליתחבר לדמות בהאבקות, נראה שרנדי יתחבר יותר מדי ללנגנ'ד קילר לטובת רנדי שאת הדמות הוא ישאיר בזירה מאחורי הקלעים שיהיה רנדי.

לסיכוםבמשך הזמן נראה עם מספר הסופר סטארים שהזכרתי פה

שלדעתי יהיה להם חלק משמעותי ביותר בעתיד החברה והאבקות בפרט ישתוו או אפילו יעברו את דור הזהב של שנות התשעים

ולנו,לנו נותר רק לחכות ולהנהות מהשנים האחרונות שנראה את מייקלס אייץ אנגל טייקר ושאר החברים קבוע בתוכניות שבועיות של WWE

^`CrUeL][^D3aTh^ ^`CrUeL][^D3aTh^ מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    פש יפה...תודה:lol:

D-Style D-Style מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יפה תודה

-iCe- -iCe- מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מה עם לאשלי ? אני יודע שכולם מתלהבים ממנו כי הוא שור אבל הוא גם חזק בצורה בלתי יאמונת גם יש לו פרצופים יפים שהוא חוטף מכות וחוץ מזה הוא אלוף צבא ארה''ב בהיאבקות ככה שיש לו מהלכי פאוור וגם מהלכי האבקות טובים.. הוא לא סתם אחד חזק כמו בטיסטה אלא מתאבק אמיתי.

^`CrUeL][^D3aTh^ ^`CrUeL][^D3aTh^ מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי -iCe-
    מה עם לאשלי ? אני יודע שכולם מתלהבים ממנו כי הוא שור אבל הוא גם חזק בצורה בלתי יאמונת גם יש לו פרצופים יפים שהוא חוטף מכות וחוץ מזה הוא אלוף צבא ארה''ב בהיאבקות ככה שיש לו מהלכי פאוור וגם מהלכי האבקות טובים.. הוא לא סתם אחד חזק כמו בטיסטה אלא מתאבק אמיתי.
    צודק..

TradeMarC TradeMarC מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בהתחלה לא חשבתי שלאשלי יהיה משהו... אבל הוא עכשיו אחד הסוסים ורואים שהוא משתפר כל פעם
    לפי דעתי השלישיה המרכזית של דור העתיד היא כמובן : גון סינה , באטיסטה ורנדי אורטון
    איי גיי סטילס מלך אבל לא נראה לי שהוא יהיה מתאבק גדול ברמות עד שהוא יעבור לWWE (וכנראה זה לא יקרה)
    אחלה כתבה ! :מעלה: אני מסכים שדור הזהב זה הדור של שנות ה90 אבל במיוחד של סוף שנות ה90

AKNF AKNF מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בובי לאשלי
    רנדי אורטון
    שלטון בנג'מין

Lio Lio מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יפה לך לינוי

נושאים דומים

1. מכתב שכתבתי ליגאל