עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 21 עד 32 מתוך 32

אשכול: 1999 Subaru Impreza STi Electra One

הסמל האישי של Ma1n`
    Ma1n` Ma1n` מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי HaniBal
    ככה כמו שהיא נראית בדיוק אחי כולל השיפורים הכל ..
    המחיר הזה יכול להגיע לך גם למיליון שקל ..

זה אוטו משוגעע אחי

HaniBal HaniBal מנותק גורו
    קיבל לייק
    24 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ^sdf^
    תראה בוא אני יגיד לך את זה ככה רכב רגיל זה נע היום בין 90 ל 120 כוחות סוס רכב משפחתי רגיל לאוטו הזה יש טורבו ככה שיחס אוויר דלק שלו גבוהה המשאבת דלק שלו שואבת יותר דלק המנוע צורך יותר דלק ועם היה לך אופנוע עם 900 כוחות סוס הוא גם היה בולע אבל לא ככה מאחר ולאופנועים אין טורבו רק custem made זאת אומרת אופנועים שיוצרו לא בחברה ע"י בן אדם רגיל חחחחח הצחקת אותי למה הרכב הזה שותההה כל כך הרבה דלק להרבה כוח נדרש הרבה דלק ואני מכיר אנשים שכבר ממלאים דלק מטוסים למה אוקטן 98 לא מחזיק להם תרכב ולמה אני חושב שלא תוכל לשלוט ברכב אולי אתה תצליח לשלוט בו אבל אחרי כמה זמן תמצא את עצמך בקיר או במעקה בטיחות והלך הרכב
    חוץ מזה שהרכבים האלה הם לנהגים מקצועיים בלבד כלומר יש להם ניסיון ורובם עשו נהיגה ספורטיבית כלומר קורסים שעולה 2800 שקל לכל הקורסים וחוץ מזה רכב שעושה לך מ 0 ל -100 ב 3 שניות ו0- ל200 ב 25 שניות זה רכב מפלצת ואתה לא צריך כל כך הרבה כוח מתחת לביציים שלך אקיצר אחי אוטו כזה הוא לא משתלם רק עם יש לך הרבה כסף אני מתקשה להחזיק גולף 2000 שאוכלת 1:8 אז אתה רוצה להחזיק רכב שאוכל 1:3 או 1: לשלושתרבעי עזוב אותך משטויות ולך סע לך באוטו נורמאלי ואחר כך עם הזמן תשדרג כשיהיה לך מספיק כסף וניסיון להחזיק כזה רכב תחזור לפה נביא לך אחת כזאתי שתקנה אבל עד שלא תידע על מה אתה מדבר או על מה שאתה חולם כי כל אחד חולם על האוטו הראשון שלו כאוטו מפציץ אבל לקנות היום אוטו זה לא בעיה כל אחד יכול אבל נראה אותך מחזיק אותו!!!!

עכשיו תראה התמונה שהבאת זה של סובארו אימפזה טורבו אתה רוצה יש לך את הדגם הזה ב מנוע 1600 שזה עגלההה אבל הוא לא שותה הרבה דלק ולא קשה להחזיק אותו אבל עדיין זה אוטו עגלה ביחס לדגם מעליו Subaro impreza Gt מנוע 2000 טורבו גודש כלומר הטורבו גודש 0.9 גדישה רגילה שמדביקה לך את הביציים לשערות בגב למעלה
    חחחחחחחחחחחחח אחי איך אני אוהב תדיבור שלך מדביקה לך את הביצים לשערות בגב למעלה חחחח
    שמע אחי המכונית שבתמונה זה 2000 סמ"ק?
    עכשיו אני יכול להביא את אותה מכונית נראית קופי של זאת בתמונה רק 1600 סמ"ק ואז הדלק יעלה רגיל כמו כל אוטו אחי? כי אם כן אחי אז הכל מסתדר בעזרת השם נביא אותה בסובארו אימפרזה 1600 סמ"ק שנת 1999 נראית כמו בתמונה אחי ואין לי מילים כמה שאני מחכה לזה..
    כי סך הכל אני יותר מתלהב מהיופי של המכונית הזאת ואיך שהיא נראית.. יותר מאשר הביצועים שלה.. מבין ?

^sdf^ ^sdf^ מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אתה יכול לעשות אותה ככה אבל אתה מעפן תגיד לי לנסוע על אוטו שיש לו שיפורי חוץ ב 50 אלף שקל ושום דבר במנוע? וכזה אוטו שנת 99 מנוע 1600 עולה 30000 אלף או יותר בקצת אחי אבל זה חארטה להביא אוטו לשפר אותו מבחוץ ואין לו כלום מבפנים חחח אתה מצחיק לך קנה במחיר כזה הונדה פרלוד תראה איזה אוטו יפה

קיבל לייק
    24 פעמים
    אתה יכול לעשות אותה ככה אבל אתה מעפן תגיד לי לנסוע על אוטו שיש לו שיפורי חוץ ב 50 אלף שקל ושום דבר במנוע? וכזה אוטו שנת 99 מנוע 1600 עולה 30000 אלף או יותר בקצת אחי אבל זה חארטה להביא אוטו לשפר אותו מבחוץ ואין לו כלום מבפנים חחח אתה מצחיק לך קנה במחיר כזה הונדה פרלוד תראה איזה אוטו יפה
    http://www.rsportscars.com/foto/06/i...electraone.jpg
    כנס כנס שוב אחי.. לא אחת המכוניות הקטלניותתת? מה קרה לך אחי תראה איזה מושלם..
    חוץ מזה שמנוע 1600 זה לא כזה גרוע אחי למה כמה קמ"ש 1600 סוגר וכמה 2000?
    בקטנה העיקר שיראה כמו בתמונה שזה אדירר.. ושלא יבלע דלק כמו שאמרת ש 2000 יקח..
    ממש אהבתי את האוטו הזה אחי..

קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחח האוטו ממש יפה אחי גם אני אוהב אותו חוץ מזה מה שראית שמוכרים אותו ב 30 אלף דולר זה בכלל בחול אחי בארץ יש לך 300% מס רכישה על הרכב אתה משלם כמעט פי 3 על המחיר שלו חוץ מזה ומעבר לזה שאתה עושה לי השוואות בין מנוע 2000 למנוע 1600 אתה מצחיק אותי רק כדי שתדע שמנוע 2000 הוא עם טורבו זה רק דבר אחד הדגם הזה של המנוע בא עם טורבו ורק עם אתה רוצה לדעת הרכב הזהוהדגם של המנוע 2000 תלוי כמה הוא משופר מגיע לכמעט 300 קמ"ש לעומת המנוע 1600 שהוא נוסע ברגיל 180 וגם זה עם הוא לא יחנק בדרך

קיבל לייק
    24 פעמים
    חחחח האוטו ממש יפה אחי גם אני אוהב אותו חוץ מזה מה שראית שמוכרים אותו ב 30 אלף דולר זה בכלל בחול אחי בארץ יש לך 300% מס רכישה על הרכב אתה משלם כמעט פי 3 על המחיר שלו חוץ מזה ומעבר לזה שאתה עושה לי השוואות בין מנוע 2000 למנוע 1600 אתה מצחיק אותי רק כדי שתדע שמנוע 2000 הוא עם טורבו זה רק דבר אחד הדגם הזה של המנוע בא עם טורבו ורק עם אתה רוצה לדעת הרכב הזהוהדגם של המנוע 2000 תלוי כמה הוא משופר מגיע לכמעט 300 קמ"ש לעומת המנוע 1600 שהוא נוסע ברגיל 180 וגם זה עם הוא לא יחנק בדרך
    מה אני צריך 300 קמ"ש אחי!?
    180 קמ"ש מספיק בהחלט אחי.. העיקר שהוא יראה כמו בתמונה.. ותאמין לי אחת המכוניותת.

קיבל לייק
    0 פעמים
    רכב שנראה כאילו הוא יכול לתת 300 ונותן 180 זה מגעיל אתה תגדל תבין ועוד תשתנה לך הדעה זה כמו הערבים לשפר מבחוץ ואוטו מעפן מבפנים

קיבל לייק
    24 פעמים
    רכב שנראה כאילו הוא יכול לתת 300 ונותן 180 זה מגעיל אתה תגדל תבין ועוד תשתנה לך הדעה זה כמו הערבים לשפר מבחוץ ואוטו מעפן מבפנים
    עדיין אחי אני חושב שלא צריך יותר מ 180.. אני לא מתכוון לדפוק עם זה רייסים..
    אבל בכל זאת נראה אחי..
    בקיצור תודה על המידע אחי באמת יצאת גבר.. בכלל כל מי שהגיב פה.
    אגב אורי סחטיין על הגולף אחי למה להחליף להונדה? חברים שלי מתלהבים מהאוטו שלך טיליםם אחי.

קיבל לייק
    0 פעמים
    קשה להחזיק אותו קשה לתחזק אותו עולה הרבה כסף ביטוח 7000 בשנה עולה הרבה כסף דלק וווווזהו אני רוצה לשבת ולשפר רכב וגולף זה עסק מאוד יקר והיא אוטומטית גם

קיבל לייק
    24 פעמים
    קשה להחזיק אותו קשה לתחזק אותו עולה הרבה כסף ביטוח 7000 בשנה עולה הרבה כסף דלק וווווזהו אני רוצה לשבת ולשפר רכב וגולף זה עסק מאוד יקר והיא אוטומטית גם
    מה שנכון נכון אחי.. טוב אני מאמין שגם ההונדה שתביא תהיה לפנים..
    ותגיד אחי זה נכון שאימפרזה זה מכונית ממש חלשה? חס ושלום טעונה קטנה והיא מתקמטת?

קיבל לייק
    0 פעמים
    לא יודע אחי לא שמעתי וגם לא נראה לי אבל אני מאמין שלא תרצה גם לנסות עם היא מתקמטת או לא

ULTRAShuki ULTRAShuki מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    נכון אחי . .

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. Subaru Impreza 2006
    על ידי Yo4v בפורום מדיה, מודים וסקינים
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 01/09/11, 18:46
  2. NEW ONE
    על ידי Mr_Etamar בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 18/08/05, 18:44
  3. NEW ONE