עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 21 עד 22 מתוך 22

אשכול: PoRpahert

Silver` Silver` מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    0 פעמים
    guy ba la ashdod az sa

Prophet אורח
    תראה, אתה מעניין לי ת'ביצה, ושתדע שגם שחר שם עלייך זין.
    ולמי ששאל איך אני מנהל, פורש מן, אני מנהל וכה אני משחק בטקטיקל מדי פעם, ואני קשור לפורום, ושחר סומך עליי.
    ולקובי, אתה יכול לקלל, ביינתים מה שהלך היום במפגש עלייך, עזוב אני לא אעליב ולא אלשין, אבל כדי שתרגע.
    וזאתי אזהרה שניה ואחרונה.
    ורק שתדע שאתה מזיין במוח על TO תמצא חיים, תעשה עם עצמך משו. זה עצוב.
    וזוזו, מישו פנה אלייך? העיקר שאתה צריך משו אתה יודע לחפש אותי במירק טוב מאוד, אז אל תקפוץ כמו איזה ילד הומו, וכל שאר ההומואים שנדחפו פה לריב,
    אני אפילו לא אתייחס אליכם ביחידים, כי אני לא סופר את כולכם ביחד לפני שאני משתין בכלל.
    אתם ילדים ביסודי\חטיבה[ועם גדולים יותר אז זה אפילו יותר עצוב] שאין לכם מה לעשות, חוץ מלשחק אותה גברים בפורומים, לחיות במשחקי מחשב, להרגיש חזקים על ילדים שלא ירביצו לכם, ובעיקר חסרי חיים, אין לכם מושג איך בנות נראות, חוץ מכאלה שמשחקות במחשב, ודומות למפלצות מדום, אין לכם מושג מזה לצאת עם חברים בשישי...אז אתם לא שווים תגובה.
    ושוב בקשר לרועי ששאל למה אני מנהל, עובדה שאני מנהל, ואפחד ממכם לא. אז כנראה ששוב נקטלתם, ולא אני לא אמשיך ת'דיון אני אנהל אותו פה אחרי החפירה העצבנית שהרבצתי, ועם עוד מישו יפתח נושא, אני מעביר לשחר ת'דיון וקחו בחשבון שגמרו לו קופסא של קאמל היום הוא עצבני

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
eXTReMe Tracker