מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

אשכול: חזרתי מראשון

FireWall FireWall מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אתמול נסעתי לראשון לסופרלנד עם כמה חברים היה סבבה!

נסענו הכל באוטובוסים היה מזה קטעים בדרך הנהג רצה להרוג אותנו

אחר כך הגענו לסופרלנד דבר ראשון הלכנו לבאנגי' היה מזה כיף הרגשתי כמו איזה מטוס

קיצר היה שמה איזה חבורה של רוסים באים עוקפים אותנו בטור חושבים אנחנו איזה בובות אפשר לעקוף אותנו חבר שלי התחיל להתעצבן אליהם הם עושים לו "חכה שנרד תראה מה נעשה לך" חח קיצר ירדנו משמה חיפשו אותם לא מצאנו...
    אחר כך הלכנו לבאנגי' עוד פעם חבר שלי סידר לו קומבינה עשה את זה ב-20 שקל המאניאק..איך שהוא בא לעלות הרוסים האם באים עלינו יצאנו עליהם כולם אז איזה אחד שמה מתחיל לקלל וחוץ מלדבר לא ידוע לעשות כלום...חברים שלו בכלל הפקירו אותו מבקשים סליחה והוא מקלל..סתם חבורה של פלוצים חח היה מזה קורע איך הם ברחו...

אחר כך סתם עלינו לרכבל שמה שלפנו שתייה מהתיקים היה מזה קטעים...

חח היה שמה איזה אחד בתור שאלנו אותו אם הוא עולה עם אלה שמקדימה כי רצינו לדעת כמה זמן ניצתרך לחכות בתור....הוא אמר לנו שהוא עולה לבד..טוב..עולה לבד שיהנה...אחר כך אני רואה אותו עולה לקרון של הרכבל לבד כזה..ואיזה חיוך הוא דפק..כיאלו הוא נהנה מהחיים כזה הרג אותי מצחוק איזה סטלן...לאדע אבל הוא אחד כזה נהנה מהחיים שלו.

אחר כך סיימנו כבר את כל המתקנים השווים שמה היה משעמם..עלינו לגלגל ענק באיזה 8 ככה סתם לכיף כזה...ועוד פעם אני רואה את ההוא לבד בקרון הזה של הגלגל הרג אותי מצחוק והוא מחייך כזה לעצמו נהנה מהחיים חח אני וחברים שלי נקרענו[לא במטרה לרדת עליו חס וחלילה הוא הצחיק אותנו אחו שרמוטה]
    כיאלו הוא על סמים או משהו כזה...בחור מצחיק

עלינו על הקומבה איזה 20 פעם נדפק לי שמה הראש כיאלו לאדע מה...חח בהתחלה היינו 3 כי חיכנו לאיזה חבר אז אחד היה צריך לשבת לבד..קיצר בתור היו שמה כמה ערביות כאלה מה מגעילות איכס גועל נפש משהו פחד...
    חבר שלי עושה לי "אם היא יושבת לידי אני לא עולה" קיצר אנחנו עולים..אני וחבר שלי מקדימה וחבר שלי לבד אחד מאחורינו...קיצר הוא סגר את הכיסא לידו כדי שהערביה לא תבוא לידו..חחח ואז כזה אני שומע את אחד המפעילים עושה למפעיל האחראי שמה "תפתח את הכיסאות" חחח וואלה הכיסאות נפתחו ושמו את הערבייה ליד חבר שלי...חחחחחחחחחחחחחחח!! אני שומע אותו רב עם המפעיל "נראה לך אני יושב עם המחבלת הזו?" חחחחחח היה מה קטעים חצי שעה הוא רב שמה עם המפעילים בסוף הוא ישב כל הדרך אני שומע אותו צועק "אביאל יא מאניאקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק" חחחחחחחחחחחח והערביה לא מבינה עברית בת זונה הזו כל התור חפרה בערבית עם חברות שלה...דיי איזה קטעים היה..

porche man porche man מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    0 פעמים
    gj :\

Silver` Silver` מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    0 פעמים
    kk
    +1

BlacK^Anac0nDa BlacK^Anac0nDa מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים