עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 21 עד 40 מתוך 40

אשכול: לא גזען- ערבים פשוט סתומים

...... ...... מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    :מעלה: :מעלה: :מעלה: :מעלה: :מעלה: :מעלה: :מעלה: :מעלה: :מעלה: :מעלה: :מעלה: :מעלה: :מעלה: :מעלה: :מעלה: :מעלה: :מעלה:
    ציטוט במקור פורסם על ידי ^idNz
    יווווווווווווווווו עם כל זה שאתה אהבל הרגת אותי עם מר היסטוריה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

^UareHistorY^ ^UareHistorY^ מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי kohavy_tan
    יאללה סנייל סתום כבר... מהלכלוכים שלך לא יוצא כלום, ואולי אתה קורא לי אשכנזי, אבל עדיף אשכנזי מאשר ערסוואט כמוך יא מעפן!!!

ובקשר אליך מר היסטוריה, אתה חושב שאני חפרן? תקשיב לעצמך שם! עאלק "לעשות צחוק" חחחחחחחחחחחחחחחחחח אם אני חפרן אתה הסבא רבא רבא של כל החפרנים יא ערסוואט מעפן!!!
    דבר ראשון אני לא ערס ולא בטיח לא ראית אותי אז איך אתה יודע? תשמע אתה יכול לדבר עם י שמכיר אותי ויגיד אם אני ערס או לא ודבר שני מר כוכב מפגר אני לא חפרן ואתה הכושלאמאמאמאאא של החפרנים תירא אנשים צוחקים עלייך פה.. אתה לא שם לב??? אז ירדתי על ערבי אז מה? סיבה לחפירה? תיאה כל תגובה חפירה

HaZoKa` HaZoKa` מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    1 פעמים
    יאללה סנייל סתום כבר... מהלכלוכים שלך לא יוצא כלום, ואולי אתה קורא לי אשכנזי, אבל עדיף אשכנזי מאשר ערסוואט כמוך יא מעפן!!!

ובקשר אליך מר היסטוריה, אתה חושב שאני חפרן? תקשיב לעצמך שם! עאלק "לעשות צחוק" חחחחחחחחחחחחחחחחחח אם אני חפרן אתה הסבא רבא רבא של כל החפרנים יא ערסוואט מעפן!!!
    יאלה סתום תפה שלך יילד כאפות סתום כבר אתה לא מכיר את עידו ולא נירא לי שתכיר אותו גם וכוס אמא שלך סתום כבר נימאס לי מהתגובות שלך משחק לי אותה פה יחורם גאון יאלה שב כבר סעמעק איתך
    וד"א בתמונה שלך שם אתה נירא כמו ילד מפגר כאילו לא שאני אומר לך ימפגר וזה אבל כאילו ראיתי כמה ילדים מפגרים שכלית ואתה ממש נירא כמוהם..
    קיצור מה אני בא להגיד לך פה..שב בשקט ליפני שתקבל איזה כאפה לראש ואל תדבר אל עידו כמו לא יודע מה ילפלף
    ואני שונא ערבים כוס אמא של כל הערבים אני גזען אשש מה תעשה אהה? לפלף מכוער..
    ועידו שתוק כבר אתם שתי מפגרים אתה חפרן אני חפרן ההוא חפרן לא הוא חפרן יאלה סתום מה אכפת לך מה הוא אומר!!!

kohavy_tan kohavy_tan מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ^UareHistorY^
    אני לא חפרן ואתה הכושלאמאמאמאאא של החפרנים
    אתה לא? כן בטח! אז איך אתה מסביר את איך שאתה נשמע? לא משנה מה יאמרו עליי כאן, אתה תמיד יוצא יותר גרוע... ואגב ציפיתי לתגובות כאלה מגזענים חולי נפש כמוכם... אתם משחקים אותה גברים מאחורי מסך מחשב יא פחדנים אני מניאק אם אתם לא מדברים ככה במציאות בלי לחטוף מכות!!!!

Versache Versache מנותק גורו
    קיבל לייק
    2 פעמים
    אני גזען אחושרמוטה מת לשרוף ערבים לדרוס פלסטינים ולהביא כפות לבדואים.. שילכו כוס אמאק..

קיבל לייק
    2 פעמים
    "מה רע בלהיות גזען?" בואנה מה זה צריך להיות? לא לימדו אותך נימוסים?

אולי תחשבו שאני חננה או משהו, אבל אני ממש שונא גזענות!

ובאשר אליך עידו, מה זה כאב לי הראש מהצעקות האלה שלך! אתה חפרן אפילו יותר ממני! מדבר מדבר מדבר... למקרה ששכחת נתנו לך קיק בגלל הפה הגדול שלך... חחחחחחחח עאלק "לא גזען, פשוט שונא ערבים" זה כמו לומר "לא נכשלתי, רק קיבלתי ציון נמוך"
    בונא מה אתה דפוק הם הורגים אחד אחד בפיגועים הם מתים שנזדיין מהארץ שלנו ואתה בעדם עצוב אחי ישמאלני מניאק!!
    אני שונא ערבים אני לא גזען יענו באנשים שחורים וזה כי יש לי חברים כאלה אבל ערבים צריכים להשמיד זונוטת האלו יאללה כולם איתי מוות לערבים מוות לערבים!!!!!!!!!!

^Lny ^Lny מנותק מכשיר עולם
    שם פרטי
    לינוי
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אתה לא? כן בטח! אז איך אתה מסביר את איך שאתה נשמע? לא משנה מה יאמרו עליי כאן, אתה תמיד יוצא יותר גרוע... ואגב ציפיתי לתגובות כאלה מגזענים חולי נפש כמוכם... אתם משחקים אותה גברים מאחורי מסך מחשב יא פחדנים אני מניאק אם אתם לא מדברים ככה במציאות בלי לחטוף מכות!!!!
    קודם כל יש לי שאלה?
    אתה ערבי או משהו כזה?
    אם כן או לא זה לא מעניין לי תביצה דבר שני דבר אל עידו יפה ואם יש לך בעיות אם זה שאנחנו לא בעד ערבים תגיד לי את זה בפנים בוא לקריות!

קיבל לייק
    0 פעמים
    מן סטריט, שמע, לי יש בעיה עם גזענות, אוקיי? והעידו הזה יכול ללכלך כמה שהוא רוצה מאחורי מסך, אבל רק לפי איך שהוא נשמע אני רק צריך לדרוך עליו והוא הולך לבכות לאמא שלו, אז שיסתום לפני שהוא מלכלך ככה עליי ואותו דבר גם לגביך!

קיבל לייק
    0 פעמים
    מן סטריט, שמע, לי יש בעיה עם גזענות, אוקיי? והעידו הזה יכול ללכלך כמה שהוא רוצה מאחורי מסך, אבל רק לפי איך שהוא נשמע אני רק צריך לדרוך עליו והוא הולך לבכות לאמא שלו, אז שיסתום לפני שהוא מלכלך ככה עליי ואותו דבר גם לגביך!
    לינוויי חמוד אהב אותך אחי ואתה מר כוכב מפגר תשמע אני לאנ הולך לקלל אותך עכשיו כי סתם ביזבוז זמן אתה רוצה לדרוך עליי? קח איסיקיו 280120404 ותבוא לראשון מתי שתרצה איך שתרצה ועם מי שתירצה אני לבד סבבה? בוא נראה מי יבכה לאמא? דבר איתי ובוא לכרמים אם יש לך ביצים... ורק אל תרביץ לי עם המיקלדת ילד מחשב מסריח אם יש לך אומץ לדבר מאחורי מחשב אז תדבר ככה פנים מל פנים יחנון מסריח תראה איך אתה נראה ואיך אתה מדבר פוץ מפגר ותן קפיצה לראשון או שאמא לא מרשה לצאת מחוץ לשכונה....

קיבל לייק
    0 פעמים
    לינוויי חמוד אהב אותך אחי ואתה מר כוכב מפגר תשמע אני לאנ הולך לקלל אותך עכשיו כי סתם ביזבוז זמן אתה רוצה לדרוך עליי? קח איסיקיו 280120404 ותבוא לראשון מתי שתרצה איך שתרצה ועם מי שתירצה אני לבד סבבה? בוא נראה מי יבכה לאמא? דבר איתי ובוא לכרמים אם יש לך ביצים... ורק אל תרביץ לי עם המיקלדת ילד מחשב מסריח אם יש לך אומץ לדבר מאחורי מחשב אז תדבר ככה פנים מל פנים יחנון מסריח תראה איך אתה נראה ואיך אתה מדבר פוץ מפגר ותן קפיצה לראשון או שאמא לא מרשה לצאת מחוץ לשכונה....
    בואנה עידו אתה חפרן אחושרמוטה למה מה יש לך, יא חרא? אפילו תינוק בן שנה מכסח אותך מכות יא ערסוואט מסריח אני שמעתי איך אתה מדבר בטימספיק חחחחחחחחחחח ככה הטמבל הזה הצליח לעבוד עליך, הא? אני מניאק אם אתה לא חוטף מכות ובאנים כל יום יא ילד רחוב קוקסינל בן שרמוטה חחחחחחחח עאלק "לא הולך לקלל... ילד מחשב מסריח" אני נקרע רק מלשמוע אותך חחחחחחחחחחחחחח שמע, אם אתה קבוע ככה לא ייקח הרבה זמן עד שתמצא את עצמך שפוך מקבץ נדבות ומקיא דם במזבלה!!!!!

קיבל לייק
    0 פעמים
    בואנה עידו אתה חפרן אחושרמוטה למה מה יש לך, יא חרא? אפילו תינוק בן שנה מכסח אותך מכות יא ערסוואט מסריח אני שמעתי איך אתה מדבר בטימספיק חחחחחחחחחחח ככה הטמבל הזה הצליח לעבוד עליך, הא? אני מניאק אם אתה לא חוטף מכות ובאנים כל יום יא ילד רחוב קוקסינל בן שרמוטה חחחחחחחח עאלק "לא הולך לקלל... ילד מחשב מסריח" אני נקרע רק מלשמוע אותך חחחחחחחחחחחחחח שמע, אם אתה קבוע ככה לא ייקח הרבה זמן עד שתמצא את עצמך שפוך מקבץ נדבות ומקיא דם במזבלה!!!!!
    אני מקבץ נדבות? ילד רחוב? אוכל מכות? אוכל באנים? ערסואת? דבר עם מישהו שמכיר אותי ונראה איך הוא יגיב על זה תשמע אחי אני לא ערס אבל אני לא חנון כמוך ולא אומר "מכסח" חח תשמע יחופר בן זונה אתה חושב שאני אוכל מכות אז אמרתי לך בוא נסגור את זה באיסיקיו או שתבוא לראשון ונדבר פנים אל פנים נוו אני מחכה

TreaX TreaX מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    הגעתי למסקנה שזה נושא של חפרים =\\

קיבל לייק
    2 פעמים
    אחי טחלס כולם הערבים זונות צריך לשרוף אותם שרמוטות וואלה להשכיב את כול המחבלים על הריצפה לבוא עם אמר לדרוס את כולם וואלה איזה הרגשה זאת פיייי

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי VeRsaChe
    אחי טחלס כולם הערבים זונות צריך לשרוף אותם שרמוטות וואלה להשכיב את כול המחבלים על הריצפה לבוא עם אמר לדרוס את כולם וואלה איזה הרגשה זאת פיייי
    אשכרה אבל רק תמחבלים וכאלה שעזרו/ידעו/הרגו יהודים את כל האלה צריך לשרוףף

ומר כוכב זה לא נחשב גזענות זה נחשב שנאה לאנשים שהרגו אנשים מדמך- יהודים

זה שאתה אוהב מחבלים ועושה ביד על סרטים שערבים כורתים ראשים לאנשים זה כבר בעיה שלך גבר לך טפל בזה...דחוף בסוף עוד תיצא מחבל

קיבל לייק
    2 פעמים
    סתם שמאלני מניאק לך לך תבכה לשלום לך..

HaZoKa` HaZoKa` מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    1 פעמים
    כוכבי שמע רגע..חלאס לחשוב שאתה איזה אחד חלאס אתה אומר על עידו דברים הכי לא נכונים בעולם..
    בקיצור אתה רק מתקרב לעידו אני נותן לך חור לתחת מבין?
    לא אכפת לי מי אתה מאיפה אתה ואיך אתה נירא אם אתה בא לפה לראשון אני שוחט אותך מילה שלי אתה חוזר הבית אם כמה חורים יבן שרמוטה מסריח אז אל תדבר יותר מידי כאילו מי אתה כולם פה יודעים שאתה סתם ילד כאפות רואים על הדיבור שלך אתה כותב כמו איזה לפלף מילים של הומואים..
    קיצור תדבר אם עידו ותבוא לפה נירא אם יש לך ביצים כמו שאתה מדבר..

קיבל לייק
    0 פעמים
    אשכרה אבל רק תמחבלים וכאלה שעזרו/ידעו/הרגו יהודים את כל האלה צריך לשרוףף

ומר כוכב זה לא נחשב גזענות זה נחשב שנאה לאנשים שהרגו אנשים מדמך- יהודים

זה שאתה אוהב מחבלים ועושה ביד על סרטים שערבים כורתים ראשים לאנשים זה כבר בעיה שלך גבר לך טפל בזה...דחוף בסוף עוד תיצא מחבל
    שמעו אתם יותר גרועים ממחבלים אתם התגובות שלכם רק מראות שאתם עושים תאונות מדי יום וחוטפים דוחות מה"מנאיאק" כל שעה!!!!! מר היסטוריה, בדיוק כשאני חשבתי שאין לך לאן לרדת ברמה אתה מביא יציאות כאלה... התגובות האחרונות שלך היו התגובות הכי עלובות שראיתי אי פעם בחיי! כדאי מאוד שתקרא את מה שאני עומד לומר לך, כי מה זה אין לי כח להוציא את זה פעם שניה על זבלון מהלך ומדבר כמוך!!!!! אותו דבר גם לגביך, מה חזוקה!!!!!

שמע, אני באמת שונא מחבלים, רוצה לדעת למה? כי גם הם נחשבים גזענים!!!!! תקרא במילון מה זה גזענות, יא חסר טאקט!!!!! לדעתי את כל הגזענים צריך לשרוף!!!!! נאצים שהרגו הרבה שרק היו יהודים, כמה ערבים שהרגו אנשים שבסך הכל היו ישראלים, ועארסוואטים כמוכם שרוצים לשרוף אנשים שהם בסה"כ ערבים, אנשים כאלה הם אנשים שצריך לשרוף!!!!! מה תגידו על זה? בדיוק השוויתי אותכם לנאצים! מרגיז, הא? רק שתדעו שאני יודע מה אתם מתכננים להגיב לי פה כי אני מכיר הרבה אחרים כמוכם, אז תקשיבו טוב טוב!!!!! אם אתם באמת מתכוונים להמשיך ללכלך עליי כאן זה רק מראה כמה שאתם עלובים ברמה! אתם מסמלים כאן את הצד החרא של המדינה הנפלאה שלנו, אז אני לא אבזבז כאן יותר את הזמן שלי! את ההודעות הבאות שלך אני אפילו לא אקרא!
    נערך בפעם האחרונה על ידי kohavy_tan : 18/06/06 ב 13:31

ZuZu ZuZu מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    0 פעמים
    עבריינים שלי להרגע...מיציתם.

קיבל לייק
    0 פעמים
    שמעו אתם יותר גרועים ממחבלים אתם התגובות שלכם רק מראות שאתם עושים תאונות מדי יום וחוטפים דוחות מה"מנאיאק" כל שעה!!!!! מר היסטוריה, בדיוק כשאני חשבתי שאין לך לאן לרדת ברמה אתה מביא יציאות כאלה... התגובות האחרונות שלך היו התגובות הכי עלובות שראיתי אי פעם בחיי! כדאי מאוד שתקרא את מה שאני עומד לומר לך, כי מה זה אין לי כח להוציא את זה פעם שניה על זבלון מהלך ומדבר כמוך!!!!! אותו דבר גם לגביך, מה חזוקה!!!!!

שמע, אני באמת שונא מחבלים, רוצה לדעת למה? כי גם הם נחשבים גזענים!!!!! תקרא במילון מה זה גזענות, יא חסר טאקט!!!!! לדעתי את כל הגזענים צריך לשרוף!!!!! נאצים שהרגו הרבה שרק היו יהודים, כמה ערבים שהרגו אנשים שבסך הכל היו ישראלים, ועארסוואטים כמוכם שרוצים לשרוף אנשים שהם בסה"כ ערבים, אנשים כאלה הם אנשים שצריך לשרוף!!!!! מה תגידו על זה? בדיוק השוויתי אותכם לנאצים! מרגיז, הא? רק שתדעו שאני יודע מה אתם מתכננים להגיב לי פה כי אני מכיר הרבה אחרים כמוכם, אז תקשיבו טוב טוב!!!!! אם אתם באמת מתכוונים להמשיך ללכלך עליי כאן זה רק מראה כמה שאתם עלובים ברמה! אתם מסמלים כאן את הצד החרא של המדינה הנפלאה שלנו, אז אני לא אבזבז כאן יותר את הזמן שלי! את ההודעות הבאות שלך אני אפילו לא אקרא!
    מוניי אחי תודה על הגיבוי אבל אני יכול לבד על הלפלף הזה הוא חושה הוא איזה בחורר

ואני הולך להגיד את זה פעם אחורה מר כוכב מטומטם תיסתכל על התגובה שלי

"אשכרה אבל רק תמחבלים וכאלה שעזרו/ידעו/הרגו יהודים את כל האלה צריך לשרוףף"

תיקראא יבן שרמוטה אמא שלך נאצית סבבה?הומו מסריח תבוא לראשון או שתגיד איפה אתה גר סבבה?
    כבר אמרתי לך את זה 300 פעם ואתה לא מגיב ? מה אתה מפחד אמרת שאפילו תינוק :מכסח אותי מכות" לא אז בוא נראה מי יקח את מי סבבה

חנון מחשבים מסריח נאצי הומו ואתה גם גיזען כי אתה שונא אנשים בלי להכיר אותם מבין?
    היטלר קוקסינל שכמוך מה אתה בככל מזכיר את השואה למה אתה היית שם אתה יודע מה זה נאצי אתה יודע מה המשמעות של המילה הזאת בכלל?

אפס רק על זה תן תמספר שלך או משהו בוא ניפגש ותילמד לא לדבר לילדים שאתה לא מכיר ילד הומו בטח לא יוצא מהבית פעם אחת שאני שומע שאתה משווה יהודי לנאצי ואתה גמור? סבבה תן תמספר אל תיהיה הומו ניפגש ונראה אם עוד פעם תגיב בגלל על הודעה שלי

קיבל לייק
    0 פעמים
    עכשיו הכל מובן טיבעון הנאציםם חחכה חכה אחי אתה עוד את המכות שלכת תקבל אני מבטיח...לא מציע לך לבוא למפגשים עצה שלי

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 17/03/10, 12:54
  2. מצטער אם לא צריך לפתוח פשוט אמרו לי
    על ידי tamir_hayun בפורום RolePlay
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 14/08/09, 11:45
  3. [ננעל]ביתר לא תביא ערבים [מנג'ר]
    על ידי danz בפורום כדורגל
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 10/08/07, 13:26
  4. דיי זה לא הגיוני אני פשוט טוב מידי =ם)
    על ידי myth בפורום Tactical Ops
    תגובות: 40
    הודעה אחרונה: 01/07/07, 01:55
eXTReMe Tracker