עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 21 עד 26 מתוך 26

אשכול: כחו דוגמא.. כאלה חתימות צריך להכין !

HaniBal HaniBal מנותק גורו
    קיבל לייק
    24 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי U.N.S
    חח מה יש לך אבא ואמא בשמיים ?? חחחח

אלוהים לא אבא שלך הוא ברא אותך אבל לא אבא שלך בן אדם זה כלום לעומת אלוהים אפילו פחות מכלום

ומה יעזור לך הזקנים האלה תהיה צדיק בעצמך תמונה של דיקים שיש סכוי שהם לא ממש צדיקים לא תעזור לך רק מה שאתה באמת זה עוזר לך

ועוד אתה מעליב את אלוהים שאתה קורא לעצמך בנו של אלוהים...מה היהודים הפכו להיות כמו הנוצרים שמאמנים שהנביא שלהם הוא בן אלוהים ואלוהים משני?

לעולם לא ראיתי כל כך הרבה שטיות בחתימה אחת
    תגיד לי אתה בנאדם מסכן או שאתה בנאדם מסכן ?!
    כאילו ראסמי עכשיו אנלא מבין!?
    יא טמבל הקדוש ברוך הוא מחשיב כל יהודי כבן שלו וככה גם כתוב בתורה.. רואים כמה שאתה לא מבין.
    ושמע אני במקומך לא הייתי קוראים לצדיקים שבחתימה "זקנים" ..
    שאני לא יתחיל לספר לך סיפורים על דברים שקראו לאנשים שאמרו מילה קטנה על צדיק כלשהו כי אתה לא תישן בלילה ואני לא מגזים.
    אחי בלי להעליב אבל יצאת פשוט מסכן.

הסמל האישי של U.N.S
    U.N.S U.N.S מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחחחחחחח

קורא לכל יהודי הבן שלו ??? חחחח
    תאמין לי לא מאמין בנכונות התורה ולא בגרוש התורה המקורית כבר הלכה לעולמה הרבנים שינו לפי ראות נפשם מה שבא להם בתורה..

אני מאמין באלוהים הוא אלוהים שלי ורק הוא ולא הצערירים האלה..
    אתה קולט שבן אדם עלוב נפש כמוני או כמו כל אדם אחר יגיד שהו הן של אלוהים שברא מליונים של מלירדי של מלירדים של כובים אנחנו הרי כלום בתוך הכל...

אנחנו מקסמום יכולים להיות עבדים של אלוהים לא הבנים שלו..
    באבה סאלי או אחר סך הכל בן אדם כמוני וכמוך ולא יותר אין לוכנפים ולא חי פעמים עשה את שלו ועכשדיו באדמה כמו וכלנו אם יעשה טוב יקבל טוב מאלוהים ואם עשה רע יקבל רע זה לא קשור ולא מחייב אף אחד לסגוד לו כך ולא לעשות ממנו "נביא" סך הכל זקן שחי את עולמו ועשה טובה קודם כל לעצמו והיה צדיק...

אבא זה מישהו נשואי שיש לו אמא אבא זה מישהו ששוכב עם מישהי ומביא ילד..תקלוט מה אתה אומר על אלוהים ...
    ובכלל תבורה יש טעיות והרבה ומכחת הסטורית ולפי הניגוד בתרגומים שיש תוספות והשמטות רבות וממנה..לצערי..

קיבל לייק
    24 פעמים
    חחחחחחחחחח

קורא לכל יהודי הבן שלו ??? חחחח
    תאמין לי לא מאמין בנכונות התורה ולא בגרוש התורה המקורית כבר הלכה לעולמה הרבנים שינו לפי ראות נפשם מה שבא להם בתורה..

אני מאמין באלוהים הוא אלוהים שלי ורק הוא ולא הצערירים האלה..
    אתה קולט שבן אדם עלוב נפש כמוני או כמו כל אדם אחר יגיד שהו הן של אלוהים שברא מליונים של מלירדי של מלירדים של כובים אנחנו הרי כלום בתוך הכל...

אנחנו מקסמום יכולים להיות עבדים של אלוהים לא הבנים שלו..
    באבה סאלי או אחר סך הכל בן אדם כמוני וכמוך ולא יותר אין לוכנפים ולא חי פעמים עשה את שלו ועכשדיו באדמה כמו וכלנו אם יעשה טוב יקבל טוב מאלוהים ואם עשה רע יקבל רע זה לא קשור ולא מחייב אף אחד לסגוד לו כך ולא לעשות ממנו "נביא" סך הכל זקן שחי את עולמו ועשה טובה קודם כל לעצמו והיה צדיק...

אבא זה מישהו נשואי שיש לו אמא אבא זה מישהו ששוכב עם מישהי ומביא ילד..תקלוט מה אתה אומר על אלוהים ...
    ובכלל תבורה יש טעיות והרבה ומכחת הסטורית ולפי הניגוד בתרגומים שיש תוספות והשמטות רבות וממנה..לצערי..
    פאקקקקקקק אני פשוט מרחם עלייך אין אתה פשוט מסכןןן
    הקדוש ברוך הוא ברא אותנו ולכן הוא מתייחס אלינו כבנים שלו מה אתה מבין בכלל אתה יכול להתווכח עם צדיקים!? מי אתה בכלל כולך ילד מחשב מסכן לא מבין כלום מהחיים שך נו תראו את זה מתווכח לי עם צדיקים
    לךךךךךךךךך טמבל יבוא יומך ותיפטר מהעולם הזה ותקבל בראש על כל הדיבורים שך..
    ואל תגיב.. לא צריך.. תפנים ושתוק.. אין לי זין עכשיו להתווכח עם ילדים זבל כמוך שלא מבינים כלום מהחיים שלהם

הסמל האישי של U.N.S
    U.N.S U.N.S מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחח :אפרו: ההבדל ביני לבינך זה :

אתה חושב שאתה בנו של אלוהים כבר בזכות הדם היהודי שלך כאילו בגלל שאמא שלך יהודיה אז יש לך כבר זכות על אלוהים...

אני חושב שכל בן אדם יקבל גמולו לפי מעשיו....אם יעשה רע יקבל רע ולהפך..

אני לא מאמין בתורה הזו מאמין רק במקורית ועובדה שתרגומים יש בינהם סתירה מוחלטת..מאמין גם בהגיון פשוט..

אתה כאילו חושב שתכנס לגן עדן רק שאמא שלך יהודיה ואני לא רק שאני לא יהודי ?? אזה שטיות ועוד חושב שאני המסכן..חח

:אפרו: ותרגע אחי לא בריא להתעצבן בחום הזה :מוזר:

ואתה יודע מה כדאי שלא לריב עזוב מזה משנה אני אולי מיסכן או אתה לא משנה ותאמת גם לא משנה לי אם תסגוד אפילו לעגל מזהב או לזקנים האלה..אתה לא אני בסוף משלם על זה..

טוב סליחה אם פגגעתי בך ושיהיה לך יום נהדר והחתימה שלך מעוצבת יפה
    נערך בפעם האחרונה על ידי U.N.S : 11/06/06 ב 20:43

קיבל לייק
    24 פעמים
    חחחח :אפרו: ההבדל ביני לבינך זה :

אתה חושב שאתה בנו של אלוהים כבר בזכות הדם היהודי שלך כאילו בגלל שאמא שלך יהודיה אז יש לך כבר זכות על אלוהים...

אני חושב שכל בן אדם יקבל גמולו לפי מעשיו....אם יעשה רע יקבל רע ולהפך..

אני לא מאמין בתורה הזו מאמין רק במקורית ועובדה שתרגומים יש בינהם סתירה מוחלטת..מאמין גם בהגיון פשוט..

אתה כאילו חושב שתכנס לגן עדן רק שאמא שלך יהודיה ואני לא רק שאני לא יהודי ?? אזה שטיות ועוד חושב שאני המסכן..חח

:אפרו: ותרגע אחי לא בריא להתעצבן בחום הזה :מוזר:

ואתה יודע מה כדאי שלא לריב עזוב מזה משנה אני אולי מיסכן או אתה לא משנה ותאמת גם לא משנה לי אם תסגוד אפילו לעגל מזהב או לזקנים האלה..אתה לא אני בסוף משלם על זה..

טוב סליחה אם פגגעתי בך ושיהיה לך יום נהדר והחתימה שלך מעוצבת יפה
    אחי לא אמרתי לאן אני יילך.. ולא אמרתי שאתה לא יהודי..
    אמרתי שתשלם על הדיבורים האלה..
    וזה לא קשור לדם של אמא שלי.. אני יהודי נכון? אני בן של מלך.. הבן של אלוקים!
    ועכשיו שאמרתי שאני הבן של ה', ה' שמח!
    ואל תתווכח אפילו.. כי זה נכון.
    בסוף שתיפטר מהעולם יהיה לך משפט מול ה' ותבין כמה טעית בכל מילה ומילה.
    לילה טוב שיהיה לך אחי.

-X-Style- -X-Style- מנותק גורו
    שם פרטי
    מתן
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחח אחים זה נושא חתימות וסמלים וחניבל אחי אל תתרגש ממי שלא מאמין באלוקים
    מי שלא רוצה זה זכותו אבל הוא יאכל אותה בסוף חחח יאאלה לילב טוב ואני נועל....

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. צריך עזרה חדש בקטע של חתימות
    על ידי DarK StaR בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 04/05/07, 00:28
  2. כל מיני חתימות קטנות כאלה
    על ידי J.Wilshere בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 07/10/06, 22:20
  3. כחו דוגמא מהבחור..
    על ידי HaniBal בפורום מה שבראש