עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 21 עד 29 מתוך 29

אשכול: וואפה

BaJo/ShortY BaJo/ShortY מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    5 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי .:ZICO:.
    חחחח למה אתה חושב שה"כרטיס ביקור" שלך מיקצועי??? שמע יש הרבה בפורום מהקריה שמכירים אותי טוב ויודעים כבר שלפחות 5 עסקים רציניים לקחו את הכרטיסי ביקור + אתר שלי... וזה לא בשביל להשוויץ או משהו זה בשביל שתבין שהרמה שלך לא בשמיים... ותפסיק לתפוס תחת על אנשים...כי מעצב אמיתי היה אומר עצות לשיפור ולא את המגרעות של העיצוב...

כל מילה בקיר.

^*yOna*^ ^*yOna*^ מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    משה המלך חלאס ללכלך

foo-fighter foo-fighter מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    1 פעמים
    אתה עשית לבד אחי??
    יפההה~!!

RoyZ RoyZ מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בנזונהה .. פצצה אחי

dynamite` אורח
    nice man

S-web S-web מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי .:ZICO:.
    חחחח למה אתה חושב שה"כרטיס ביקור" שלך מיקצועי??? שמע יש הרבה בפורום מהקריה שמכירים אותי טוב ויודעים כבר שלפחות 5 עסקים רציניים לקחו את הכרטיסי ביקור + אתר שלי... וזה לא בשביל להשוויץ או משהו זה בשביל שתבין שהרמה שלך לא בשמיים... ותפסיק לתפוס תחת על אנשים...כי מעצב אמיתי היה אומר עצות לשיפור ולא את המגרעות של העיצוב...
    אמרתי לך את האמת ואמרתי לך עצות לשיפור אני לא חושב שאני בשמיים כי בחיים אני לא יגיע וגם אתה לא תגיע אני לוקח את זה בתור תחביב ולמה אתה חושב שמה שיש לי בכרטיס ביקור זה מה שאני יודע מעצב אמיתי לא היה שופט מעצב אחר על כרטיס ביקור ,חוץ מזה באמת יצא לך מעפן לא השקעתה בניקים ה100% יצא יפה אבל השאר סתמי ... :מבולבל:,חוץ מזה אני לא אמרתי כלום על הכרטיס ביקור זה אתה שדחפתה אותו לעסק,לא זכור לי שאמרתי עליו משהו :בלה:

Fantasy Fantasy מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי foo-fighter
    אתה עשית לבד אחי??
    יפההה~!!
    לא..עזרו לו..:מוזר:

.:ZICO:. .:ZICO:. מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי S-web
    אמרתי לך את האמת ואמרתי לך עצות לשיפור אני לא חושב שאני בשמיים כי בחיים אני לא יגיע וגם אתה לא תגיע אני לוקח את זה בתור תחביב ולמה אתה חושב שמה שיש לי בכרטיס ביקור זה מה שאני יודע מעצב אמיתי לא היה שופט מעצב אחר על כרטיס ביקור ,חוץ מזה באמת יצא לך מעפן לא השקעתה בניקים ה100% יצא יפה אבל השאר סתמי ... :מבולבל:,חוץ מזה אני לא אמרתי כלום על הכרטיס ביקור זה אתה שדחפתה אותו לעסק,לא זכור לי שאמרתי עליו משהו :בלה:
    שמע אני לא הולך להמשיך את הריב הזה אני אל ילד קטן... אבל לדעתי אתה בכלל לא מעצב אמיתי...
    אתה לא יודע בכלל מזה המילה עיצוב לדעתי הכל אצלך זה פשוט לעבוד בפוטושופ... ובקשר לכרטיס ביקור אתה טועה... כי מעצב נמדד לפי העבודות שלו... ואם העבודות שלו מעפנות אז המעצב עצמו מעפן...

שיהיה לך יום טוב אני נועל... אתה רוצה להמשיך לדבר על זה יש אותי בפרטי

הסמל האישי של aviad
    aviad aviad מנותק מנהל ראשי
    שם פרטי
    אביעד
    קיבל לייק
    21 פעמים
    SWEB איזה פוזה דפקת

יפה מאוד עשה PM לגרגמל כדי שזה יהיה בשרת שלך

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
eXTReMe Tracker