עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך 34

אשכול: דייייייייי

El4dzzZ~Hell^Angel El4dzzZ~Hell^Angel מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים

Wink דייייייייי

אני רואה שלכולם נשבר מהנושא הזה.... אז אני אסביר את זה לכל הצ'יטריםשיש במשחק הזה... נשבר כבר הזין מרוב הצ'יטים.... תכלס למה זה טוב כל זה הרדאר האימבוט... כל הקודים תכלס אני לא מבין... 3-4 סיבובים עולים על הבנאדם... אז לא חארם? קיצר התוצאות מכריעות אותך כצ'יטר ולא יהיה לך שום קלאן ואף אחד לא יעשה איתך כלום, לא PU CP CW 1X1 כלום לא, אז חבל על הזמן... ויש בפורום כמה צ'יטרים אבל אני יודע מי הם ולא אגיד את שמם .. קיצר זה מלוכלך וגם מסריח וגם מגעיל... וגם יהיה לצ'יטר/רדאר/אימבוט שם רע בכל מקום (אם זה כולל הפורום,שרתים,טים-ספיק,ולכל שחקני ה-TO אפילו חברים שמשחקים....)בקיצר זה מסריח... ואני לא מבין איך אתם לא עושים עם זה כלום... תכלס אם אני הייתי יכול לעשות משהו הייתי שם דמו בכל שרת אחרי כל 4 מפות הייתי מעלה את כל הדמואים.... מי שלא צ'יטר סבבה מוחק ת'דמו שלו... מי שצי'טר... להשאיר דמו שלו לעלות לכאן לפורום וראות את השם של אותו צ'יטר.. (יענו איך הוא משחק..) ואני ממליץ מראש לאדמינים לעשות את זה כי זה מנקה את כל הצי'טרים (וכמובן לא להוריד לאותו צ'יטר/רדאר/אימבוט)את הבאן שהוא קיבל... מעלים ת'דמו שלו כותבים שם שלו אומרים מה הניק שלך כמובן... שידדעו מי אתה גם... ואני מניח שכמה וכמה פה יודעים מי הצ'יטרים.. למשל דוגמא:mafia הוא צ'יטר וזה בדוק יורה לקירות לא מפספס אף כדור... זה מסריח.... בקיצור חבל למי שמשחק עם צ'יט או רדאר או אטימבוט כי זה מה שיקרה לו.... אדמינים:אם אתם לא רוצים לעשות את התפקיד הזה, אתם תמיד יכולים למנות משהו אחראי שלא יעשה שטויות שיהיה סמי בלי כמובן שיראו... לשים דמו... סבבה הוא מעלה את זה לאותו בנאדם שאמר לו... (והסמי נשאר עד הסוף,יענו כל הזמן) רק אם הוא באמת אחראי..
    נ.ב אני מוא לקבל שרת בעוד שבוע שבועיים איך אני מעלה דמו לאינטרנט?
    וכמובן לרשום את אותו שם של הצ'יטר או הרדאר או האימבוט ששיחק במשחק, לכתוב אם הוא יצא אחרי כמה מפות, להראות הכל!
    ואני מקווה שתרמתי לכם כאן בנושא הזה לסיכום הצ'יטרים/רדארים/אימבוטים בתודה Hell^Angel aka Eldz^

KdN KdN מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אולי די לחפור

Collo Collo מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    כל מילה בסלע

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Collo
    כל מילה בסלע
    תודה גיא, אני שמח שמשהו סוף סוף מסכים איתי לשם שינוי

RoyZ RoyZ מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי El4dzzZ~Hell^Angel
    אני רואה שלכולם נשבר מהנושא הזה.... אז אני אסביר את זה לכל הצ'יטריםשיש במשחק הזה... נשבר כבר הזין מרוב הצ'יטים.... תכלס למה זה טוב כל זה הרדאר האימבוט... כל הקודים תכלס אני לא מבין... 3-4 סיבובים עולים על הבנאדם... אז לא חארם? קיצר התוצאות מכריעות אותך כצ'יטר ולא יהיה לך שום קלאן ואף אחד לא יעשה איתך כלום, לא PU CP CW 1X1 כלום לא, אז חבל על הזמן... ויש בפורום כמה צ'יטרים אבל אני יודע מי הם ולא אגיד את שמם .. קיצר זה מלוכלך וגם מסריח וגם מגעיל... וגם יהיה לצ'יטר/רדאר/אימבוט שם רע בכל מקום (אם זה כולל הפורום,שרתים,טים-ספיק,ולכל שחקני ה-TO אפילו חברים שמשחקים....)בקיצר זה מסריח... ואני לא מבין איך אתם לא עושים עם זה כלום... תכלס אם אני הייתי יכול לעשות משהו הייתי שם דמו בכל שרת אחרי כל 4 מפות הייתי מעלה את כל הדמואים.... מי שלא צ'יטר סבבה מוחק ת'דמו שלו... מי שצי'טר... להשאיר דמו שלו לעלות לכאן לפורום וראות את השם של אותו צ'יטר.. (יענו איך הוא משחק..) ואני ממליץ מראש לאדמינים לעשות את זה כי זה מנקה את כל הצי'טרים (וכמובן לא להוריד לאותו צ'יטר/רדאר/אימבוט)את הבאן שהוא קיבל... מעלים ת'דמו שלו כותבים שם שלו אומרים מה הניק שלך כמובן... שידדעו מי אתה גם... ואני מניח שכמה וכמה פה יודעים מי הצ'יטרים.. למשל דוגמא:mafia הוא צ'יטר וזה בדוק יורה לקירות לא מפספס אף כדור... זה מסריח.... בקיצור חבל למי שמשחק עם צ'יט או רדאר או אטימבוט כי זה מה שיקרה לו.... אדמינים:אם אתם לא רוצים לעשות את התפקיד הזה, אתם תמיד יכולים למנות משהו אחראי שלא יעשה שטויות שיהיה סמי בלי כמובן שיראו... לשים דמו... סבבה הוא מעלה את זה לאותו בנאדם שאמר לו... (והסמי נשאר עד הסוף,יענו כל הזמן) רק אם הוא באמת אחראי..
    נ.ב אני מוא לקבל שרת בעוד שבוע שבועיים איך אני מעלה דמו לאינטרנט?
    וכמובן לרשום את אותו שם של הצ'יטר או הרדאר או האימבוט ששיחק במשחק, לכתוב אם הוא יצא אחרי כמה מפות, להראות הכל!
    ואני מקווה שתרמתי לכם כאן בנושא הזה לסיכום הצ'יטרים/רדארים/אימבוטים בתודה Hell^Angel aka Eldz^

מסכים איתך אחי .. אבל כל יום פותחים על זה נושא

הסמל האישי של Idan
    Idan Idan מנותק מנהל האתר
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    ויש בפורום כמה צ'יטרים אבל אני יודע מי הם ולא אגיד את שמם ..
    אתה לא צריך להגיד

בתודה Eldz^
    מעתיקן

קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני לא באמת אמרתי שאני כזה ואני לא באמת התכוונתי ועידן אם אתה מחפש איך להשפיל אותי עשה טובה לך מכאן כי זה לא יילךד, ואני רשמתי את זה גם בגלל שתרד לי מהתחת וכי לא היה בגא לי לעשות איתך 1על1 מה אני חייב??!!

Bogey Bogey מנותק ותיק
    שם פרטי
    מור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    דוגרי די לחפור על הנושא הזה
    וכל מילה נכנונה אבל זה המצב

...... ...... מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תיהיה בריא .. לא התכוונתי שיהיה לך מחלה שלא תחשוב פשוט אתה דפוק וזהו

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Popi
    תיהיה בריא .. לא התכוונתי שיהיה לך מחלה שלא תחשוב פשוט אתה דפוק וזהו
    אמרו לך פעם שאתה ממש אבל ממש ילד טמבל ואגואיסט?

puadov puadov מנותק נינג'ה
    שם פרטי
    ....
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אהמ חפרן אהמ .. הכי מצחיק איך שהוא מרחם על עצמו .. "אין לי כלום , כולם שונאים אותי , אני נוב ואפילו סרבר אין לי , אז מזה שווה שאין לי כלום"
    אני אומר לך אלעד הכי טוב בשבילך זה שתפרוש .. המשחק הזה רק יגרום לך להתאבד..
    באמא שלי ניראה לי שאם אלעד ינצח את evo הוא עושה חגיגה ומזמין את כל הקלאן שלו אליו הביתה !

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי puadov
    אהמ חפרן אהמ .. הכי מצחיק איך שהוא מרחם על עצמו .. "אין לי כלום , כולם שונאים אותי , אני נוב ואפילו סרבר אין לי , אז מזה שווה שאין לי כלום"
    באמא שלי ניראה לי שאם אלעד ינצח את evo הוא עושה חגיגה ומזמין את כל הקלאן שלו אליו הביתה !
    חן יא חתיכת מסריח אני צחקתי לא ידעתי שתיקח ברציני... אז אם אין לך מה להגיב בבקשה בבקשה לך כבר רבאק!

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    אני מציע לך ברצינות לנשום אוויר צח ולהבין שזה כולה משחק מחשב, תמיד יהיה מישהו יותר טוב ממך ותמיד יהיו ציטרים בסביבה....

אם אתה באמת רוצה להשתפר, קודם תפסיק לפרסם פה כל שניה, תתחיל להתנהג כמו בן אדם ותזכור ללמוד מאחרים זה לא בושה. דווקא אתה צריך לבקש ממנו דמואים, אולי תלמד כמה שיטות ותתאמן עליהם. כל השאר זה עניין של חרישה עד שמתרגלים לעכבר ולכיוון....
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

...... ...... מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לך תזדיין מה קשור אוגיסט אתה סתם פותח דברים קיצר לא משנה אתה אוטיסת מידי
    נערך בפעם האחרונה על ידי ...... : 29/05/06 ב 16:42

KdN KdN מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים

Thumbs up

ציטוט במקור פורסם על ידי Popi
    אני לא אויגסט ימעפן אני מוסר הרבה .. חח יזין רץ
    d=
    ותעשה טובה
    HELL ANGEL
    ת פ ס י ק - ל ח פ ו ר
    :נרגילה:
    נערך בפעם האחרונה על ידי KdN : 29/05/06 ב 16:46

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי mikewithbike
    אני מציע לך ברצינות לנשום אוויר צח ולהבין שזה כולה משחק מחשב, תמיד יהיה מישהו יותר טוב ממך ותמיד יהיו ציטרים בסביבה....

אם אתה באמת רוצה להשתפר, קודם תפסיק לפרסם פה כל שניה, תתחיל להתנהג כמו בן אדם ותזכור ללמוד מאחרים זה לא בושה. דווקא אתה צריך לבקש ממנו דמואים, אולי תלמד כמה שיטות ותתאמן עליהם. כל השאר זה עניין של חרישה עד שמתרגלים לעכבר ולכיוון....
    אני יודע שזה כולה משחק מחשב, וגם אין לי ממי לבקש דמואים, אז מה אכפת לי ומה אכפת לי בסבבה שלהם אני שונא צ'יטרים שימותו אמן

YoTaMzz YoTaMzz מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחח לשים לו באן ולא להוריד...לול
    זה מקור הבעיה שכמעט כל בנאדם פה יכול להחליף אי פי...
    אני יכול לשחק לך בניק eVo`4EvEr תידע שזה לא הוא?
    תאמין לי שלא. ואתה רוצה דמויים מכל אחד בכל מפה? אז סבבה היום אני 4ever מחר
    אני sefi אתה ואתה בא לבקש משניהם דמו שהם היו בשרת... והם אומרים לך שעשו להם פייק.
    אז קיצר במילה אחת או בעצם שתיים אתה טמבל.

h3nz h3nz מנותק אגדה
    שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    2 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי puadov
    חחחח צודק
    עושה חפלה
    מזמין את כל הדודים את כל המשפחה
    מושפע זה לך תבין אותו

n.W.o n.W.o מנותק ותיק
    קיבל לייק
    2 פעמים
    שמע זה היה יכול להיות רעיום טוב אבל תחשוב שכל הבוטים החדשים משחקים עם ראדר ובכלל לא פעילים בפורום ולא ממש אכפת להם מהשם שלהם נותנים להם באן אז משנים IP ומחליפים ניק וחוזרים.....

LazyBoy LazyBoy מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אלעד אתה חפרן.
    עידן דפק אותך
    גם לי פעם אמרתה ציטר שהיתי בפייק בפאבליק
    עוד נושא מטומתם שאתה פותח
    תאמין לי לא יעזור שאתה כותב ציטירם מסריחים ותשטויות האלה זה לא יעזור
    הגנה חדשה:משתחווה::משתחווה:
    איך היתה הבגרות במתמטיקה מי שעשה היום ?
    גם אני חושב כמו חן פה הדוב השוטר הזה :\
    אלעד גם אני חושב שעדיף לך לפרוש לא שאני שונא אותך או משהו פשוט המשחק הזה יסבך לך את החיים תראה איך אתה משתגע בגללו
    מתנת בר מצווה שרת לכמה חודשים
    Popi שוטר מלשיןןןן:שוטר:
    נערך בפעם האחרונה על ידי LazyBoy : 29/05/06 ב 19:06

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 18/06/05, 22:03
eXTReMe Tracker