מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך 8

אשכול: חזרתי - גיוס צנחנים

Harel.ZH Harel.ZH מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אז אתמול היה גיוס צנחנים - נחל , בעיקרון היינו אמורים להתייצב בשעה 7:30 , אבל הצבא כמו כהרגלו ייבש אותנו עד השעה 10 או משהו כזה כשבזמן ההמתנה "זכינו לראות" את שאול מופז מוותיקי היחידה

בכול מיקרה בשעה 10 עלינו לאוטובוסים ונסענו בערך כ.. המממ.... 2 דקות ? עד לכינסתינו למרכז קליטה או איך שקוראים לו.חולקנו לקבוצות וכול קבוצה הפקידה את הציוד האישי שלה באיזהשהי מכולה גדולה ששני ג'ובניקים היו שם, לאחר מכן ראינו איזה סרט מפגר על תהליך הקליטה ( שמאוד ריגש כמה מאיתנו) : אימות נתונים,תמונת חוגר,בדיקת DNA,חיסונים,צילומי שיניים,הפסנאות,טביעת אצבע .

אצלי היו כמה בעיות בתמונות חוגר שהייתי צריך לחזור על 2 תחנות כמה פעמים כי לקח להם שעה לשלוח את תמונת החוגר שלי שגם ככה יצאה... המממ... חרא..
    בכול מיקרה הקטע הדפוק ביותר קרה למי שביקר רופאים מומחים - כירוג,אורטופד וכו' ( כמוני) וכאלו שהיו בקבוצות האחרונות , אנחנו למעשה נידפקנו בהפסנאות,פתאום סתם ככה התחילה ההפסקת צהריים אבל מה כן... אף אחד לא יודע מה ואיפה, עשינו איזה 10 סיבובים סביב כול הבקום כדי לגלות וגם ככה בסוף לא גילינו,בסוף חזרנו חזרה וחיכינו עם עוד איזה חייל מפגר שאין לו מושג מהחיים שלו איזה שעה בבניין כדי ללכת לאכול. לאחר מכן חזרנו להפסנאות עלינו על מדים (הממ התחנה הארוכה ביותר בגלל שאף אחד לא הבין איך קושרים את הנעלים) לאחר מכן הלכנו לאכול בשעה 5 ואז התחלקנו לקבוצות ע"פ הנתונים , אני אישית בקבוצה מספר 24 - אחת מקבוצות המאותרים - ואני מוכרך לציין שהם אחלה חברה... (הרבה צחוקים ונודים ,המבין יבין )
    מהנקודה הזאת היו מעין "טרטורים" שהמפקדת שלנו סתם לקחה אותנו ממקום למקום ועשה הקשב או שסתם מילינו כול מיני טפסים עד הלילה...
    בערך בשעה 8 וחצי או 9 התחיל מסדר לילה , מסדר שבו הסרס"פ (בפעם הראשונה ששמענו את זה חשבנו שמדובר על סרסור וכולם התחילו לצחוק וקיבלנו עונש ) המהולל שהוא מעלינו והתחיל לתפוס תחת עלינו...בקיצר המון זיוני שכל נאמרו שם.. שום דבר מעניין.בערך בשעה 10:30 חזרנו לאוהלים חילקנו שמירה והלכנו לישון , קמנו בשעה 5 בבוקר , הלכנו לאכול, עוד כמה מסדרי בוקר ואז הבייתה.

זה נלקח בפוקום פרש [מזהו שהיה איתי בגיוס ] פשוט לא יכולתי לכתוב אז זה מפורט יותר אז העתקתי ..

ארני התגייסתי לצנחנים ומחר [יום ראשון] אני הולך לבסיס שלי בבער שבע ..

porche man porche man מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לא
    בהצלחה

M4wZ M4wZ מנותק כריש פטיש
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בהצלחה הראל!!!
    תחזור בריא ושלם :קול:

h3nz h3nz מנותק אגדה
    שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    2 פעמים
    Originally posted by M4wZ@Jul 30 2005, 11:35 PM
    בהצלחה הראל!!!
    :איד:

Phixtom Phixtom מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ואואו, נשמע קטלני אחי.
    שלא תגיד שהבאר שבעים מניאקים, בו אני גר בבאר שבע אתה מוזמן אליי. .
    אם אתה רוצה דבר איתי בפרטי או באיסיקיו 50067132 אני ידבר איתך ..

DM אורח
    צנפים זה בדם - מאז ועד עולם !

הסמל האישי של psycho
    psycho psycho מנותק מדליק מהיר וחזק
    שם פרטי
    יגאל
    קיבל לייק
    3 פעמים
    Originally posted by ^ToMpsoN~h3n+Jul 31 2005, 10:20 AM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (^ToMpsoN~h3n @ Jul 31 2005, 10:20 AM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-M4wZ@Jul 30 2005, 11:35 PM
    בהצלחה הראל&#33;&#33;&#33;
    :איד: [/b][/quote]
    :איד:

Peleg Peleg מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    0 פעמים
    כל הכבוד שמור על עצמך לפי מה שאני יודע גם מני היה שם הוא גם התגייס אתמול.
    וגיא DM יא צנפן בפנסיה שלח הודעה באייסי או תרים צלצול

נושאים דומים

1. חזרתי קצת לכושר...
    על ידי MiKoZ בפורום Tactical Ops
    תגובות: 22
    הודעה אחרונה: 11/07/05, 06:19
  2. תגובות: 34
    הודעה אחרונה: 16/06/05, 17:35
  3. חזרתי .......^%$&$#&#
    על ידי PvD בפורום Tactical Ops
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 10/06/05, 11:56