עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 41 עד 51 מתוך 51

אשכול: אני חושב שאפשר לסגור את הבסטה

MusT4nG` MusT4nG` מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    שיוציאו כבר תאנטי ציט הזה כוסעמקקקקקקקקקקקקק

SwS SwS מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    כל אחד פה דוקטור לקהילה לא משנה מה תעשה... לא ילך לך

הסמל האישי של Idan
    Idan Idan מנותק מנהל האתר
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי `Silver
    די גמלי היו עשרות נושאים כאלו ואתה רואה זה לא משתפר, לא יודעים מאיפה הילדים האלו משיגים בכלל את המשחק ונראה לי אחרי שהם מקבלים את המשחק ישר מחפשים בגוגל ראדאר ומורידים לא שזה קשה בגלל הנאפסטר או מי שאלו לא יהיו שהתחילו להפיץ את זה.
    פשוט קהילה שלא שמה זין גם המפתחים של הטוסט הפסיקו לשים זין וכן זאת גם בעיה של קהילה כי מה ? לא ברור איך הגיע מסר שראדאר זה בסדר, או אני אשחק עם ראדאר אני אקבל באן אני אחזור על IP אחר שאם אני לא טועה באירופה יש מעט אנשים עם IP דינאמי, הסולם שלנו דפוק וכל משחק כמעט הוא קונפליקט אין הרבה קלאנים ומספיק שחקנים שיכולים לאתגר אחד את השני.
    אנשים לא יודעים להעריך מועדון ותמיד יותר כיף ללכת לעשות פראגים על ילדי ויצו בפאבליק מלשחק נגד מישהו ברמה שלך או מעליך ולהנות מאתגר, מי שאמר שלשחק נגד צ'טר בפאבליק זה עוזר ... איך ?מה הטעם לעשות WALK הרי הוא יודע שאתה בא בקלאן וואר בלי צ'יטים זה לא יקרה WALK הוא ישמע אותך, מה יעזור לך אימונים עם סנייפר ? כשהוא יושב עם טריגר וראדאר ולא משנה מאיפה תצא הוא יפגע בך בלי לנסות ללחוץ על העכבר אפילו ?
    כל עוד הקהילה תמשיך לדבר ולא תתחיל לעשות יותר מעשים לא יהיה כלום.
    רוצים רעיון ?
    פייק = 2 אזהרות, קיק חוזר בפייק עוד קיק פעם שלישית באן - באנים לא יורדים
    TK = באן בלי שאלות מיותרות
    חשד לצ'יט ולא מוכן להגיד מיזה = באן (מזכיר את הפייקר רק שהוא מעורר יותר חשד ולא מוכן להגיד מיזה)
    CAMP = בסדר לגמרי ואל תתחילו להעביר לקהילה לקחים שזה אסור ונורא ואיום וכו'
    קללות \ ספאם = אזהרה אחת ויחידה לבסוף מיוט

CLUB ?
    קודם שכל החוקים והכאסח הזה ילך בפאבליק ויהיה סינון מסיבי ואנשים ירצו רמה תעשו CLUB והוא ילך, הרי אמרתם שחקנים וותיקים ישארו ? אז אם הם יקבלו באן סביר להניח שהם מכירים אחד את השני ויוכלו לדבר כמו שני אנשים נורמאלים והבאן ירד והבעיה תפטר, כמו כן ברגע שבן אדם משחק בפייק NICK BAN אין יותר שום פייקר כזה ולא זה לא משנה שרק פעם אחת הוא שיחק בניק כי יש פייקרים צ'יטרים שמשחקים שוב ושוב באותו ניק או ניק עם שינוי קטן כמו כל ה AREF או הבוט המזדיין הזה ALI MORJEM או משהו שקופים ולא עושים להם כלום והם חושבים שזה בסדר.

זאת האופציה היחידה כאסח עד שילמדו ויהיה יותר סינון ואולי פיק אפ בשעות יותר קבועות בצורה מסודרת ואני מציא TS ולא MIRC כי מה לעשות שTS יותר מהיר וקל אתה בא רואה אם יש אנשים עושים אם אין אז חבל וביי, זה הדבר היחיד שיוכל להעביר מסר לקהילה אז אין עוד מה לעשות.

נ.ב
    אם התכוונת ליותם Thunder \ Dusk monkey הוא נעלם ואף אחד לא יודע לאן והוא לא משחק.

TOC זה משחק אחר אל תערבו אותו בכלל כי הוא לא קשור תקראו ותפנימו
    אתה יודע האדמין רוצה לשחק גם במשחק רוצה להנות אתה חושב שזה כייף להתחיל לשים באנים אזהרות כל שניה לעמוד במקום לרשום אזהרה כל שניה לשים באן כל שניה לתת מיוט כל שניה לא לשחק בשקט ולהתחיל לעשות סדר שאנשים יקלטו כבר שלא לשים צ'יטים?
    ותמיד יש את האלה שאתה שם להם באן על צ'יטים ואחרי חצי דקה הם משנים אייפי וחוזרים לך בניק אחר עם צ'יטים או שעוברים לשרת אחר עם צ'יטים
    זה לא יעזור כל עוד בכל שרת מלא יש 3 צ'יטרים ועוד 7 שמספימים ואומרים VOTE 1 RADAR
    200000 פעם ועוד כל מיני כאלה ...
    ואני לא אומר לך את זה סתם יש לי אדמין במלא שרתים ושאני משחק לפעמים רק מהעצבים להתחיל לעמוד ולשים באנים לצ'יטרים וכאלה שלא סותמים את הפה מוציא לי את החשק לשחק ואני יוצא ...
    והקטע של TS זה לא מסודר לדעתי צריך להיות פה קהילה עם מירק ושאנשים יכנסו באמת תסתכל על UT קהילה שאם לא היו דואגים לה הייתה נעלמת כבר מזמן אבל יש להם חדר מירק בין 50 ל 80 איש ... וזה מה שאנחנו צריכים לעשות פה אבל לאף אחד לא ממש מעניין יש כאלה שאהבו את הTOC ורוצים לשחק בTOC ולא להשקיע יותר בTO הרגיל.
    ד"א יותם Thunder משחק עכשיו CSS הוא בקלאן 7Kingdoms הניק שלו זה משהו Genesis אם אני לא טועה משהו בסגנון..

TreaX TreaX מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי tha game
    אני מסכים עם זה שמעלי...למה שהוותיקים יסבלו..אני מציע שפשוט באמת תשלחו תסיסמא לכל הוותיקים שהם אמינים כי אני מכיר כמה שמשחקים יותר ממני ( בשנים) ואני משחק כמעט 4 שנים...והמניאקים האלו עוד עם צ'יטים
    יאללה יאללה מה הקשר ותיק לא ותיק אני משחק 8 חודש בגלל זה אני צריך להידפקק?!!
    קיצר לא יודע מה איתכם לדעתי פשוט בשביל שהקהילה תשתפר ויפחתו הצ'יטרים אדמינים צריכים לעבוד קשה.. ואנשים צריכים לשחק על ריל שלהם וזהו..

RoLeXx RoLeXx מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    גמלי מה שאמרת נכון אחי והיו פה עוד כמה שצדקו..
    הקטע רק זה שיש פה מבינינו בקהילה הזאת גם ציט'רים והרבה ממכם יודעים את זה
    ולהרבה כאן יש ראדאר וששואלים אותם למה זה על המחשב שלכם אז הם אומרים "כדי לבדוק דמואים" בחייאת רבאק אף אחד מהם הוא לא ACC או סופר וויזר אז חארטות.
    דבר שני זה שהקלאב זה הדבר היחיד שיכול להושיע ולפי דעתי כל מי שיכנס ישים תריל ניק שלו
    ואם הוא לא מוכר לשאול אותו מי הביא לו תססמא!
    לאיזה טוסט אתם מחכים? עם קטשופ וגבינה צהובה? כי זה מה שנראה לי נקבל במשחק הזה בקושי משקיעים ואם יצא טוסט זה נראה לי האחרון שיהיה

`Silver אורח
    ציטוט במקור פורסם על ידי ^idNz
    אתה יודע האדמין רוצה לשחק גם במשחק רוצה להנות אתה חושב שזה כייף להתחיל לשים באנים אזהרות כל שניה לעמוד במקום לרשום אזהרה כל שניה לשים באן כל שניה לתת מיוט כל שניה לא לשחק בשקט ולהתחיל לעשות סדר שאנשים יקלטו כבר שלא לשים צ'יטים?
    ותמיד יש את האלה שאתה שם להם באן על צ'יטים ואחרי חצי דקה הם משנים אייפי וחוזרים לך בניק אחר עם צ'יטים או שעוברים לשרת אחר עם צ'יטים
    זה לא יעזור כל עוד בכל שרת מלא יש 3 צ'יטרים ועוד 7 שמספימים ואומרים VOTE 1 RADAR
    200000 פעם ועוד כל מיני כאלה ...
    ואני לא אומר לך את זה סתם יש לי אדמין במלא שרתים ושאני משחק לפעמים רק מהעצבים להתחיל לעמוד ולשים באנים לצ'יטרים וכאלה שלא סותמים את הפה מוציא לי את החשק לשחק ואני יוצא ...
    והקטע של TS זה לא מסודר לדעתי צריך להיות פה קהילה עם מירק ושאנשים יכנסו באמת תסתכל על UT קהילה שאם לא היו דואגים לה הייתה נעלמת כבר מזמן אבל יש להם חדר מירק בין 50 ל 80 איש ... וזה מה שאנחנו צריכים לעשות פה אבל לאף אחד לא ממש מעניין יש כאלה שאהבו את הTOC ורוצים לשחק בTOC ולא להשקיע יותר בTO הרגיל.
    ד"א יותם Thunder משחק עכשיו CSS הוא בקלאן 7Kingdoms הניק שלו זה משהו Genesis אם אני לא טועה משהו בסגנון..
    זה לא כאילו שיש ברירה, ואני לא יודע עד כמה צ'יטים יעזרו במשחק כמו UT

ThE^Belgi ThE^Belgi מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    וואלה אתם צודקים...באמת נהיה מסריח לא כיף לשחק...צריך לחכות לאיזה הגנה או משהו...

הסמל האישי של [:`Aviran
    [:`Aviran [:`Aviran מנותק פז"ם עולם
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי tha game
    אני מסכים עם זה שמעלי...למה שהוותיקים יסבלו..אני מציע שפשוט באמת תשלחו תסיסמא לכל הוותיקים שהם אמינים כי אני מכיר כמה שמשחקים יותר ממני ( בשנים) ואני משחק כמעט 4 שנים...והמניאקים האלו עוד עם צ'יטים
    אחי אתה מזה לא צודק לא חייב שכל הוותיקים הם יהיו האלו שיכנסו לסרבר אני לא ממש וותיק עוד מעט שנה משחק ואני בחיים לא ראיתי מזה צ'יט חוץ מפעם אחת הייתי אצל חבר היה לו אבל הוא לא משתמש בזה והראה לי וזהו אני אף פעם לא נכנסתי עם צ'יט עוד מעט ועוד משהו יש פה גם עוד כמה שחקנים שלא וותיקים אבל הם לא צ'יטרים כמו treax הוא לא וותיק ולא צ'יטר למה שידפק ולא יוכל להכנס לסרבר ביחד עם כולם בלי צ'יטים וכל זה?

WickedSick WickedSick מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    יותם
    קיבל לייק
    4 פעמים
    סעמעמק מי המציא את הצ'יטים האלה בכלל ...

][*Vaako*][ אורח
    בחורים טובים שלא כיף להם לשחק בלי...

spYro spYro מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בחורים טובים באמצע הדרך בחורים טובים מאוד

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123

נושאים דומים

1. תגובות: 42
    הודעה אחרונה: 18/01/12, 19:20
  2. תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 06/08/10, 16:27