עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך 51

אשכול: אני חושב שאפשר לסגור את הבסטה

-Gamli -Gamli מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים

אני חושב שאפשר לסגור את הבסטה

שמעו, טקטיקל לא כמו שהיה פעם - פשוטו כמשמעו.

כבר כמה חודשים שלא משנה איפה אני משחק לפחות יש 3 צ'יטרים..

זה נהיה מגעיל.. ממש מגעיל..

לא כיף לי לשחק באמת..

וכמו שאני רואה את זה גם לא יעשו הגנות חדשות כי יצא הקרוספייר המחורבן הזה וגם המשחק הזה קיים המון זמן (6-7 שנים) ואני לא חושב שישקיעו בו כ"כ הרבה מאמצים בשביל הגנות..

אני לא מודיע על פרישה כי סה"כ אני כבר על המשחק הזה 5 שנים ותמיד אני אחזור.. אבל בטח איך שאני אכנס לשחק אני אראה כמו צ'יטרים ופשוט אצא...

חבל לי להגיד את זה אבל זה פשוט לא כיף..

אבל יש פתרון.. וכמו כל פתרון טוב הוא קצת כואב וקצת קשה ובגלל שרוב אוכלוסיית האדמינים פה היא לצערי מתחת לגיל המוח הבוגר (20) רוב האדמינים לא יסכימו לזה או שיעשו טעויות..

אז ככה האפשרויות:

1) לסגור שרת כמו שעשינו במועדון DM, למרות שיש סיכוי שאנשים יגלו את הססמא וע"כ יש לתת אדמינים (עדיף לתת לשחקים שמשחקים הרבה וידוע שהם אינם רמאים).
    2) בעלי שרתים, תתחילו לחלק אדמינים לעמודי התווך של המשחק הזה (רעי, גרגמל, יוסי, יותם, יוגב, אני, DM, סניקי וכל החבר'ה שמשחקים המון זמן וידוע שהם אמינים).
    3) לעשות אך ורק CW וPU עם אנשים רצינים.

כל אלו פתרונות קשים ולא יהיו כ"כ פשוטים ליישום כמו שרשום פה..

אבל אין בררה אם אנחנו רוצים לשמר את הקהילה שלנו..

אני מבקש לא לרשום תגובות כמו: "אתה צודק", "אתה טועה" (אפילו שזה חשוב) אלא אני מבקש לתת דיעה מפורטת שפרושה על יותר מ-5 שורות מלאות כדי שיהיה לנו דיון, כי אני חושב שזה מספיק חשוב...

בעלי שרתים, תנו דעתכם בנושא, כמו כן תנו דעתכם והעצות לתיקון הנושא שחקנים וותיקים.

כמו שאמרו גדולים ממני: "לאדם נטיה להרוס את עצמו"

אז כמו שהם אמרו, אנחנו הורסים לעצמנו את הקהילה, כי להרבה ימאס והרבה ילכו מפה למקום אחר.

GarGaMeL- GarGaMeL- מנותק מנהל בדימוס
    קיבל לייק
    11 פעמים
    offtopic:
    גמלי אני לא סומך על השיפוט שלך לגבי צ'יטרים אני יודע טוב מאוד כמה פעמים קראת לי צ'יטר שעוד שיחקתי פובליק בפייק ^^

on topic:

1) זאת עובדה ידועה שאנשים מעדיפים לשחק בשרת עם 16 איש ש90% מהם הם או צ'יטרים או ילדים קטנים או tker וכדומה מאשר לשחק בשרת עם עוד 5-6 איש נורמלים.
    2) רוב האנשים שרשמת כבר לא משחקים TO הרבה. הרוב עבר ל Crossfire. ולמי בדיוק תיתן שהוא יוכל לזהות צ'יטרים ולא לתת באנים סתם?
    3) זאת האפשרות הנורמלית היחידה, אבל משום מה גם אותה אי אפשר לבצע.

הפיתרון האמיתי הוא לא בשליטתינו אלא בחברה באירופה שעובדים על anti cheat. מה שאתה יכול לעשות זה רק לחכות ולקוות שהקהילה לא תמות בינתיים.
    Proud Member of EvoLuTioN Clan :: #eVo.team @ Quakenet »

קיבל לייק
    0 פעמים
    שמע, אתה צודק..

קשה מאוד לזהות צ'יטרים ואני בטוח שגם אתה כמו כולנו פה נפלו בזיהוי צ'יטרים.

והאמת? לא אכפת לי לתת באנים בטעות בזיהוי גם לשחקנים שלא מרמים כי הם משחקים בפייק (ד"א, דיברנו על נושא הפייק הזה וזו אחת הסיבות למה זה מטומטם לשחק בפייק)

בקשר ל-2, אני אישית תמיד מעדיף להכנס לשרתים עם מעט שחקנים..

בקשר ל-3, זה תקף בדר"כ לימי שבת וכן, זה מאוד קשה לביצוע..

לדעתי? אנחנו פשוט נתחיל הכל מהתחלה.. יעלמו מלא שחקנים וישארו רציניים שלא רוצים לרמות ואז המצב יחזור לעצמו..

מה לעשות.. אלה החיים.

קיבל לייק
    11 פעמים
    אתה רוצה להתחיל מהתחלה? איך בדיוק אם יש לפחות 200 שחקנים בקהילה ורק 8 מהם בערוץ מירק. אתם בעצמכם הבאתם את המצב לאיך שהוא עכשיו ואין שום רצון של הקהילה עצמה לתקן אותו אולי חוץ מכמה בודדים.

קיבל לייק
    0 פעמים
    לא הבנת אותי נכון, אני אומר שזה דבר שהוא בלתי נמנע..

אנשים יעזבו, ישארו מעט מאוד ואנחנו נחזור למצב שאנחנו קהילה ריקה (אבל לפחות תהיה איכותית).

הבנת את הכוונה שלי?

קיבל לייק
    11 פעמים
    איזה איכותית? אם כבר האנשים האיכותיים עוזבים והילדים הקטנים נשארים.

Kam!KazA Kam!KazA מנותק ותיק
    קיבל לייק
    1 פעמים
    בקיצור אין מה לעשות נגד זה רק לתת באנים כי שחקנים חדשים לא יוכלו גם לשחק אז עזבו אותכם שטויות

HaZoKa` HaZoKa` מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    1 פעמים
    עזובו אותכם שטויות אם אתם רוצים לשחק בכיף..תעבור לקורס פייר..יש שם אחלה של אנשים אין שם ציטים..(יש אבלל לא שווה להשים) אז מה אם המשחק מכוער אבל יהיה שליטה לפחות באן זה באן לא שוק שאפשר להחליף איפי ולכל הבכיינים שאומרים ציטים שמה ציטים תעבור כבר לקרוס פייר..
    אין מה לעשות הקהילה הזאת מתה חלאס איאפשר זה ציטים מסריחים זה כבר יצא מכל חור!
    בקרוס פייר יש שחקנים איכותיים כמו שגרגא אמר הילדים הקטנים שישארו אם הציטים ויחנקו איתם..
    הילדים שנימאס להם מציטים תעבור כבר אין מה לעשות..
    מספיק שורות גמלי?

Dr:Evil Dr:Evil מנותק אחראי קהילה בדימוס
    קיבל לייק
    0 פעמים
    גמלי יש יותר מדי בעיות לקהילה:
    ציטרים ,פייקרים ,אנשים שמפסידים משחקים ולא מאשרים או שולחים תוצאות הפוכות או הכי גרוע מצליחים לפרוץ לקבוצה השניה ולאשר משחקים..
    עם אנשים כאלה גם אם יצאו עוד הגנות כלום לא יעזור כי כמו שגיא אמר יש מלא שחקנים שמשחקים הרבה זמן ולא נכנסים למירק ולא יודעים שיש פורום בכלל....
    אני משחק קרוב ל3 שנים והמשפט שהכי נכון להגיד עכשיו זה מה שרעי אמר פעם
    "הקהילה גדלה השכל קטן"

ArChAnGeL ArChAnGeL מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    TO:AOT א מת ולא נעליים.
    כל עוד אנשים אוהבים את המשחק הוא ישאר.
    הבעיה ש"הצ'יטרים" שולטים בשרתי הפאבליק זאת לא בעיה מהיום, הבעיה תמיד היתה קיימת.
    רק שפעם כל החברה הטובים שהזכרת למעלה (ושכחת אותי, תודה רבה באמת...).
    היו יותר פעילים בפאבליק ביחד והשליטו סדר, היום אין מה לעשות, כל אחד וסיבותיו לא חורשים פאבליק.
    אם אני נכנס למפה פאבליק פעם בשבוע ומתבעס כי אין רמה תאכלס(גם הצ'יטרים, כי הם טמבלים).
    אני זוכר שקניתי שרת לחודשיים ככה לקלל לא נתתי להם שם, וישבו ושיחקו שם כמו גדולים ונהנו.

עכשיו פניה לכל הצעירים היום שלא רוצים לאבד את המשחק הזה, והאדמינים (לא הטמבלים) שמבינים עניין קחו את העניינים לידיים, אתם רואים פייק קיק (חוזר בפייק פעם שלישית תנו באן).
    אתם רואים צ'יטר\ TKER וכ"ו שלא משחק לעניין תנו לו באן.
    מקלל = MUTE.

קחו תעניינים לידיים, כי עכשיו השליטה בידיים שלכם, אין יותר בייביסיטר...
    כמו ההוא בחתימה שלי...די לחפור.
    יום טוב אחים

הסמל האישי של salva
    salva salva מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני זוכר לפני כמה זמן היה CLUB של EVO היה ממש כיף עם שחקנים עם רמה,לא הבנתי למה הפסיקו את זה.

ומשהו בקשר לפייקרים אם רואים מישהו שקוראים לו VCXVFXXX והוא משחק ממש טוב, אז ישר עולה לך לראש ציטר. בעצם למה לא להיכנס עם שם אמיתי?(כניראה יש משהו להסתיר) אז פשוט לא להיכנס עם פייקרים...

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי GarGaMeL-
    איזה איכותית? אם כבר האנשים האיכותיים עוזבים והילדים הקטנים נשארים.

טעות מותק שלי..

הראשונים שילכו הם הילדים הקטנים..

מי שאיכותי הוא שחקן שיודע מה הכיף האמיתי פה ולא רואה את המשחק הזה בתור טרנד חולף...

פעם שיחקת במשחק פעם ראשונה, נתקעת באיזה שלב, הלכתי להוריד צ'יטים, התמכרת, סיימת את המשחק, באתי לשחק בו שוב ואתה מסוגל לשחק בו רק עם צ'יטים?

בכל מקרה, משחק כזה אתה תשחק שבועיים.

מי שהמשחק מאתגר אותו ישחק בו המון זמן, לא מי שמרמה.

אני מקווה שאתה מבין את הראש שלי..

ומריק, כמה שאתה ורעי טועים.

הקהילה גדלה, השכל נשאר אותו שכל, רק ששומעים את מי שצועק הכי הרבה ולצערנו זה ילדים מעפנים.. כי אנחנו זקנים כבר ואין לנו כח לדבר.

Hat-Hatol Hat-Hatol מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי salva
    אני זוכר לפני כמה זמן היה CLUB של EVO היה ממש כיף עם שחקנים עם רמה,לא הבנתי למה הפסיקו את זה.

ומשהו בקשר לפייקרים אם רואים מישהו שקוראים לו VCXVFXXX והוא משחק ממש טוב, אז ישר עולה לך לראש ציטר. בעצם למה לא להיכנס עם שם אמיתי?(כניראה יש משהו להסתיר) אז פשוט לא להיכנס עם פייקרים...
    יש משהו במה שאתה אומר אחי........ אני משחק הרבה ברייל בזמן האחרון
    לפי דעתי שום דבר לא מת עם יש עדדין אנשים שמשחקים אז שום דבר לא מת פשוט יש הרבה ציטרים וזה נכון אבל אין מה לעשות וכמו שכבר אמרו פהה אדמינים צכים לכחת תעינינים לידיים......

KillerM3n KillerM3n מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תשמעו כולם פה צודקים, יש צ'יטרים\פייקרים\לא מאשרים משחקים ובגדול קהילה דיי שיט.

הרעיון של הקלאב אין יותר טוב ממנו אבל תכלס זה אף פעם לא עובד, 5 פעמים לפחות ניסו את זה אבל 5 פעמים אותם אנשים שהתלוננו, עדיין משחקים בפאבליק "החובבני" ותאמת אין לי מושג למה..
    ייענו מה?
    בשביל סקור או משו? להראות שאתה עושה
    25/1 אבל מול אנשים שלא יודעים להוריד את המים באסלה.

הייתה תקופה קצרה של הקלאב של איבו ופאק זה היה כיף.
    אבל משום מה סגרו את זה...

אני ממש לא חושב שהקהילה מתה או משו, זה זיבולים, אני ממש לא חושב ש"יאללה בוא נעבור לקרוספייר אין שמה צ'יטרים" כי אז מה עשינו בזה?
    "הפסדנו" לצ'יטרים.

באמת, אם אנשים ייכנסו למירק, ויידברו! (כי לפעמים אני פשוט המום שיש איזה 90 איש בחדר, אבל כולם משום מה לא מוציאים מילה),
    אם אנשים יתחילו להריץ פה את הקטע של הקלאבים ופיקאפים והקמת קלנים נורמלים עם אנשים שיש להם רצון לשחק פייר, תיהיה פה קהילה חדשה...

ויש פה נושא מעניין ואפשר לפתח בו משהו.

:מאוהב:

MusT4nG` MusT4nG` מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    שמעו אין אי אפשר לשחק פאבליק נגמר זהו הלך אין הגנות ואין נעליים..... טקטיקל היה משחק כיף 7 שנים זה היה וזהו נגמר בואו כולם עברו לTO:C זה אחלה משחק בגלל זה עולה כסף יטמאים?קנו 4 ילדים כול אחד 25 שקל ומה ההקטע לא צריכים להיות עשירים כדי לקנות..

קיבל לייק
    11 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי -Gamli
    טעות מותק שלי..

הראשונים שילכו הם הילדים הקטנים..

מי שאיכותי הוא שחקן שיודע מה הכיף האמיתי פה ולא רואה את המשחק הזה בתור טרנד חולף...

פעם שיחקת במשחק פעם ראשונה, נתקעת באיזה שלב, הלכתי להוריד צ'יטים, התמכרת, סיימת את המשחק, באתי לשחק בו שוב ואתה מסוגל לשחק בו רק עם צ'יטים?

בכל מקרה, משחק כזה אתה תשחק שבועיים.

מי שהמשחק מאתגר אותו ישחק בו המון זמן, לא מי שמרמה.

אני מקווה שאתה מבין את הראש שלי..

ומריק, כמה שאתה ורעי טועים.

הקהילה גדלה, השכל נשאר אותו שכל, רק ששומעים את מי שצועק הכי הרבה ולצערנו זה ילדים מעפנים.. כי אנחנו זקנים כבר ואין לנו כח לדבר.
    בתור אחד שב ACC אני אומר לך שזה לא ככה... יש אנשים שפשוט לא יכולים להפסיק לרמות.

Cr4zY^De4moN Cr4zY^De4moN מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    0 פעמים
    דווקא לפי דעתי גמליאל צודק אנשים..

הקהילה על הפנים.. הכל צ'יטים.. חרא.. אבל עדיין..
    CWים לא נהרסים (רוב הזמן).. PU שולטים.. ופאבליק.. קצת קשה.. אבל מתרגלים.. וזה מאמן.. אז אנשים.. בקשה.. כל מי שקורא את זה.. ומשתמש בצ'יטים.. בחייאטט דינק..

מרוב שאנשים פה מושפעים.. אם מגיע שחקן טוב לפאבליק.. ומפרק.. יענו ממש.. מסכן.. כולו משחק.. כבר VOTES ומלא חארטות!! אנשים תפנימוו!! זה כבר לא צחוקק!!! אתם הורסים לעצמכם את ההנאה.. חלאס.. זה לא כמו DOOM שעושים צ'יטים.. זה משחק שממש ממש כיף וממכר לשחק.. לא צריך את כל החרא הזה!!!

<להעביר לכל החשודים למיניהם>- תודה!

Good Night +*+*

elvis elvis מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    14 פעמים
    עזובתך קהילה של מוגבלים

ItS ThE MuTe ItS ThE MuTe מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תראה אחי יש לך פה טעות קטנטנה.....יש הגנה חדשה..פשוט החברות שמספקות את השרתים לא מעדכנות את השרתים....בשרתים גרמניים יש כבר tost 3.55
    אז אל תתלונן בפנינו (השחקנים הותיקים) תתלונן בפני מורטיס או כל מי שמוכר פה שרתים שיעדכנו...וקח עצה שלי..אל תשחק בשרתים בארץ אני בקושי משחק בשרתים בארץ כי כולם ציטרים ובחו"ל אין צ'יטר פשוט אין..הם לא מכירים את המושג vote כי הם לא משתמשים בו בכלל..

הסמל האישי של <<<*גולי*>>>
    <<<*גולי*>>> <<<*גולי*>>> מנותק ותיק
    קיבל לייק
    4 פעמים
    בואו בואו אנ יגיד לכם פה משווו כול עוד אני פהה הקהילה לא תדרדר ואני יצוד את כול הציטרים ויזין להם את הפנים.
    ושמע על תדאג שחקנים חדשים תמיד נכנסים למשחק ויהיה טוב אחי על תדאג!!!!:משתחווה:

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תגובות: 42
    הודעה אחרונה: 18/01/12, 19:20
  2. תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 06/08/10, 16:27
  3. אני חושב שהרבו יסכימו איתי
    על ידי KilderSlive בפורום פח זבל
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 22/05/05, 17:06
eXTReMe Tracker