מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

אשכול: Heroes Of Might And Magic 1

Gul\'dan The Warlock Gul\'dan The Warlock מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני לא חושב שיש פה הרבה אנשים שלא מכירים את סדרת Heroes Of Might And Magic אבל למיקרה שמישהו לא אני אכתוב סיקור. השאר שידלגו לטיפ, להערה, לאזהרה, לתמונה וללינק שבסוף הסיקור...

סדרת המשחקים היא אסטרטגיה ומשחק תפקידים. בכל אחד ממשחקי סדרה זו זו אתם מקבלים בתחילת המערכה שבחרתם בסיס אחד לפחות ובד"כ גם גיבור אחד שהסטטיסטיקה שלו טובה יותר או בכוח, או בקסם (ומכאן שם המשחק). ברוב המשחקים הרגילים המשימה פשוטה להבנה- לחסל את האויב ע"י שיפור הבסיס ובניית בניינים (מקסימום אחד בתור [כולל שיפורי בניינים]) שייצרו יחידות חזקות יותר לצבא שלכם. יש משימות עם תת משימות או עם משימה עיקרית שונה. השיפורים יעשו ע"י מציאת משאבים במפה וכיבוש מכרות שמייצרים לכם כמות מסויימת מהם כל יום. במשחק, כשנכנסים לקרב עם גיבור אחר או לכיבוש בסיס אויב, היחידות הקרביות עושות את רוב העבודה כשלכל סוג יש יתרונות וחסרונות (למרות שמבחינת היחידות החזקות ביותר, החסרון היחיד שמצאתי הייתה העלות) למשל הגמד (Dwarf) איטי מאוד אך בעל הגנה טובה מאוד וכוח טוב יחסית במתקפה. אם לחזור לנושא, היחידות שייצרתם עושות את רוב העבודה אך הגיבור מסוגל להטיל כישופים שיעזרו אם יש בידיו ספר קסמים ( לגיבורי הקסם [אני יודע שזה נשמע דפוק בעברית] יש ספר כבר מגיוסם. גיבורי הכוח יצטרכו לרכוש אותו בגילדת הקוסמים [Mage Guild {שהיא אחד מהבניינים החשובים יותר שתבנו...}]) במשחק הראשון ובמשחק הקודם בסדרה (King's Bounty [הידוע גם כ- Heroes Of Might And Magic 0]) אין שיפורים ליחידות. בהבאים יש (החדש ביותר כיום הוא מספר 4). זהו הרעיון המרכזי של המשחק.

טיפ: היחידות הכי חזקות בגרסה זו של המשחק הם עופות החול (Phoenix[ שמיוצרות ב- Red Tower]), הדרקונים ( Dragons[ שמיוצרים ב- Black Tower]), הציקלופים (Cyclops [שמיוצרים ב- Pyramid]) והאביר (Paladins [שמיוצרים ב- Cathedral])

כמובן שכל אחד מהם מיוצר בבסיס מסוג שונה.

הערה חשובה מאוד: בתחילת משחק רגיל (לא משימות) תוכלו לבחור אם להפעיל אפשרות של "King Of The Hill", נכון שזה נשמע עוזר ???, אז זהו שלא, לשחקנים מתחילים או לא משהו הייתי מציע להימנע מאפשרות זו. הפעלתה (ע"י לחיצה במשבצת המתאימה) גורמת לכך שתתרברבו (תשוויצו) ותגידו שאתם הכי טובים. אז, אם אתם נלחמים ביותר מאויב אחד (אתם יכולים לבחור בין 1 ל 3 אויבים ב- 4 רמות שונות ו-4 רמות משחק שונות [שקובעות באילו תנאים תתחילו את המשחק מבחינת משאבים ובניינים שבנויים מראש בבסיס]) האויבים יפסיקו זמנית את המלחמות בינהם על מנת לחסל אותכם.

אזהרה: גם במשחקים ברמה קלה יחסית, לי לפחות, המשחק עדיין קשה,קשה.

לינק: http://www.abandonware-france.org/clic.php3?url=25

Anonymous אורח
    הא הא! D:
    אחלה משחק ת'אמת
    תביא את kings משהו הקודם של זה ואז אני ירקוד

ViRuSx ViRuSx מנותק ותיק
    שם פרטי
    תומר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תודה אחייייייייייי יוו אני לא מאמין שככה זה היה

sn0w0lf sn0w0lf מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אשכרה
    יש לי את 3 ואני תמיד משחק עם חבר שלי
    מול המחשב 2 על 3
    והמשחק שווה
    חח הוא כזה כיף תודה על הלינק
    אם תשיגו לינק למשחק heros 3 ותשחקו ברשת אין זה יהיה שולט!!

Gul\'dan The Warlock Gul\'dan The Warlock מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    גם אם כן, זה לא יהיה בפורום נוסטלגיה...

BraiN BraiN מנותק ותיק
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ואי יש לי את 3 זה ניראה בן ז!נה אני יוריד :}

נושאים דומים

1. Heroes Of Might And Magic 0= King's Bounty
    על ידי Gul\'dan The Warlock בפורום פח זבל
    תגובות: 4