מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

אשכול: אז ככה...

הסמל האישי של Freedom
    Freedom Freedom מנותק קרנבל! (:
    שם פרטי
    Freedom
    קיבל לייק
    0 פעמים

אז ככה...

אני כותב את זה עכשיו, כי מחר כל היום אני לא בבית וזה חשוב..

לזכר חללי מערכות ישראל.
    לזכר החיילים, לזכר הבנים שלנו, לזכר הבנות שלנו, האחים, ההורים, הילדים..אלו שבזכותם אנחנו פה, שבזכותם יש לנו מדינה.
    החיילים שבזכותם אנחנו בחיים, שאנחנו יכולים לעמוד ולשיר את התקווה, שאנחנו יכולים להגיד שזו הארץ שלנו.

אלו שאנחנו צריכים לכבד, להוקיר, לברך, לקדש, להלל, לפאר ולזכור.

לזכר כל החיילים של צבא ההגנה לישראל, יהי זכרם ברוך.

אני רוצה להגיד לכם, תודה.
    תודה שנתת את חייכם ודמכם למדינה הזאת, לתושבים שלה, ולחיים שלהם.

אני בעצמי איבדתי לפני קצת יותר משלוש שנים את בן דוד שלי, שהיה חייל ונפל בעת סיור למארב של החמאס...

השם ינקום דמם.
    אמן.

(אני ממש ממש מבקש לא להפוך את הדיון הזה לאחד עם קללות, כל הודעה עם קללות תמחק, אז בבקשה אחים שלי, בלי לקלל, בלי להשמיץ, פשוט לזכר האחים שלנו, שנתנו את חייהם.)

Cr4zY^De4moN Cr4zY^De4moN מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    0 פעמים
    וואלה אחי אתה צודק!!

תודה לכל החיילים!!! איזה ישראלים אמיצים אנחנו! !!!

וזה מוקדש לכל החיילים עכשיו (חוץ ממיכה- כי הוא מלשין).:

"מִי שֶׁבֵּרַךְ אֲבותֵינוּ אַבְרָהָם יִצְחָק וְיַעֲקב הוּא יְבָרֵךְ אֶת חַיָּלֵי צְבָא הֲגַנָּה לְיִשְׂרָאֵל, הָעומְדִים עַל מִשְׁמַר אַרְצֵנוּ וְעָרֵי אֱלהֵינוּ מִגְּבוּל הַלְּבָנון וְעַד מִדְבַּר מִצְרַיִם וּמִן הַיָּם הַגָּדול עַד לְבוא הָעֲרָבָה בַּיַּבָּשָׁה בָּאֲוִיר וּבַיָּם. יִתֵּן ה' אֶת אויְבֵינוּ הַקָּמִים עָלֵינוּ נִגָּפִים לִפְנֵיהֶם. הַקָּדושׁ בָּרוּךְ הוּא יִשְׁמר וְיַצִּיל אֶת חַיָלֵינוּ מִכָּל צָרָה וְצוּקָה וּמִכָּל נֶגַע וּמַחְלָה וְיִשְׁלַח בְּרָכָה וְהַצְלָחָה בְּכָל מַעֲשֵׂה יְדֵיהֶם. יַדְבֵּר שׂונְאֵינוּ תַּחְתֵּיהֶם וִיעַטְרֵם בְּכֶתֶר יְשׁוּעָה וּבְעֲטֶרֶת נִצָּחון. וִיקֻיַּם בָּהֶם הַכָּתוּב: כִּי ה' אֱלהֵיכֶם הַהלֵךְ עִמָּכֶם לְהִלָּחֵם לָכֶם עִם איבֵיכֶם לְהושִׁיעַ אֶתְכֶם: וְנאמַר אָמֵן"

------------------------------------

"יִזְכּר אֱלהִים אֶת נִשְׁמות חַיָּלֵי צָבָא הַהֲגָנָה לְיִשְׂרָאֵל שֶׁמָּסְרוּ נַפְשָׁם עַל קְדוּשַׁת הַשֵּׁם וְנָפְלוּ גִּבּורִים בְּמַעַרְכות יִשְׂרָאֵל לְמַעַן אַרְצֵנוּ הַקְּדושָׁה, עִיר הָאֱלהִים וּמְקום הַמִּקְדָּשׁ.

מִנְשָׁרִים קַלּוּ וּמֵאֲרָיות גָּבֵרוּ בְּצֵאתָם לְהַנְחִיל נִצְחון עולָם לְיִשְׂרָאֵל.

זֵכֶר עֲקִידָתָם וּמַעֲשֵׂה גְּבוּרָתָם לא יָסוּפוּ מֵאִתָּנוּ לְעולָמִים וְנַפְשׁותֵיהֶם תִּהְיֶינָה צְרוּרות בִּצְרור הַחַיִּים עִם נִשְׁמות אַבְרָהָם, יִצְחַק וְיַעֲקב וְעִם נִשְׁמות שְׁאָר גִּבּורֵי יִשְׂרָאֵל וּקְדושָׁיו שֶׁבְּגַן עֵדֶן וְנאמַר אָמֵן. "

Kam!KazA Kam!KazA מנותק ותיק
    קיבל לייק
    1 פעמים
    באמת תודה להם..

הסמל האישי של Ma1n`
    Ma1n` Ma1n` מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Cr4zY^De4moN
    וואלה אחי אתה צודק!!

תודה לכל החיילים!!! איזה ישראלים אמיצים אנחנו! !!!

וזה מוקדש לכל החיילים עכשיו (חוץ ממיכה- כי הוא מלשין).:

"מִי שֶׁבֵּרַךְ אֲבותֵינוּ אַבְרָהָם יִצְחָק וְיַעֲקב הוּא יְבָרֵךְ אֶת חַיָּלֵי צְבָא הֲגַנָּה לְיִשְׂרָאֵל, הָעומְדִים עַל מִשְׁמַר אַרְצֵנוּ וְעָרֵי אֱלהֵינוּ מִגְּבוּל הַלְּבָנון וְעַד מִדְבַּר מִצְרַיִם וּמִן הַיָּם הַגָּדול עַד לְבוא הָעֲרָבָה בַּיַּבָּשָׁה בָּאֲוִיר וּבַיָּם. יִתֵּן ה' אֶת אויְבֵינוּ הַקָּמִים עָלֵינוּ נִגָּפִים לִפְנֵיהֶם. הַקָּדושׁ בָּרוּךְ הוּא יִשְׁמר וְיַצִּיל אֶת חַיָלֵינוּ מִכָּל צָרָה וְצוּקָה וּמִכָּל נֶגַע וּמַחְלָה וְיִשְׁלַח בְּרָכָה וְהַצְלָחָה בְּכָל מַעֲשֵׂה יְדֵיהֶם. יַדְבֵּר שׂונְאֵינוּ תַּחְתֵּיהֶם וִיעַטְרֵם בְּכֶתֶר יְשׁוּעָה וּבְעֲטֶרֶת נִצָּחון. וִיקֻיַּם בָּהֶם הַכָּתוּב: כִּי ה' אֱלהֵיכֶם הַהלֵךְ עִמָּכֶם לְהִלָּחֵם לָכֶם עִם איבֵיכֶם לְהושִׁיעַ אֶתְכֶם: וְנאמַר אָמֵן"

------------------------------------

"יִזְכּר אֱלהִים אֶת נִשְׁמות חַיָּלֵי צָבָא הַהֲגָנָה לְיִשְׂרָאֵל שֶׁמָּסְרוּ נַפְשָׁם עַל קְדוּשַׁת הַשֵּׁם וְנָפְלוּ גִּבּורִים בְּמַעַרְכות יִשְׂרָאֵל לְמַעַן אַרְצֵנוּ הַקְּדושָׁה, עִיר הָאֱלהִים וּמְקום הַמִּקְדָּשׁ.

מִנְשָׁרִים קַלּוּ וּמֵאֲרָיות גָּבֵרוּ בְּצֵאתָם לְהַנְחִיל נִצְחון עולָם לְיִשְׂרָאֵל.

זֵכֶר עֲקִידָתָם וּמַעֲשֵׂה גְּבוּרָתָם לא יָסוּפוּ מֵאִתָּנוּ לְעולָמִים וְנַפְשׁותֵיהֶם תִּהְיֶינָה צְרוּרות בִּצְרור הַחַיִּים עִם נִשְׁמות אַבְרָהָם, יִצְחַק וְיַעֲקב וְעִם נִשְׁמות שְׁאָר גִּבּורֵי יִשְׂרָאֵל וּקְדושָׁיו שֶׁבְּגַן עֵדֶן וְנאמַר אָמֵן. "

:כן: :כן: :כן: :כן: :כן: :כן: :כן: :כן: :כן: :כן: :כן: :כן: :כן: :כן: :כן: :כן: :כן: :כן: :כן: :כן: :כן: :כן: :כן: :כן: :כן: :כן: :כן: :כן: :כן: :כן: :כן: :כן: :כן: :כן: :כן: :כן:

אמן אמן ואמןןןןן

נושאים דומים

1. אז ככה אחים שלי , הצתרפתי לקלאן חדש :P
    על ידי myth בפורום Tactical Ops
    תגובות: 37
    הודעה אחרונה: 18/05/06, 17:20
  2. טוב אז ככה....
    על ידי -X-Style- בפורום מה שבראש
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 13/05/06, 21:49
  3. אז ככה
    על ידי Notorious בפורום האבקות