עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 41 עד 46 מתוך 46

אשכול: מה הפאשלה הכי גדולה שהייתה לכם בחיים?

-X-Style- -X-Style- מנותק גורו
    שם פרטי
    מתן
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אם הייתי מקבל שקל על כל פאדיחה שקראתה לי הייתי מיליונר!!!!!
    אבל אני יביא איזה אחת
    טוב הייתי בן 12 ככה ובשכונה שלי בערב תמיד היו משחקים כדורגל
    ופעם הייתי חולה על הכדורגל(היום אני לא יכול להיסתכל)
    אז יום אחד לא היה לי תחתונים אז לבשתי רק מכנס קצר אבל מה הקטע היה בו חור ולא שמתי לב...
    אז אנחנו משחקים פתאום לא מספיק שדפקתי גלבה כל הצינור קומפלקט יצא(יעני הביצים והזין חח) וכולם ראו ורציתי באותו רגע לבכות חחח סוף.
    ויש עוד פוווול אבל אין לי כח

psycho. psycho. מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    פדיחה הכי גדולה שהייתה לי בכל הזמנים, בטיול שנתי לפני כמה שנים היינו בחדר ובאמצע הלילה באו אלינו שני בנות והמורים כל הזמן היו נכנסים לבדוק שכל אחד בחדר שלו ולא מטיילים, בקיצור איזה מורה נכנסה אז אחת נכנסה מאחורי הטיקים ואני הייתי על מזרון מאחורי קיר כזה אז השניה נכנסה מאחורי, קיצור אחרי חצי שעה אמא שהיא גם מורה של אחת הבנות שהיו איתנו בחדר נכנסה לחדר אז זאת שהיא הבת של המורה לא ידעה שזאת המורה והיא שוב נכנסה להתחבות מאחורי קיצור אמא שלה קלטה אותה מתחבת מאחורי ואני נהייתי כולי אדום למה זה ממש צמוד היה קיר מהצד וקיר מלפנים אז היינו חייבים להיות צמוד, בקיצור זה ממש לא נראה טוב.
    עוד פדיחה זה שהייתי בכיתה ו' היינו משחקים 21\11 (קראו לזה איך שתרצו) בקיצור היה כל מיני עונשים טיל בתחת, ריצות, הפצצות ועוד מלא שטויות, קיצור היה גם עונש שמי שמפסיד עושה סיבוב מסביב למגרש עם תחתונים וכולם מורידים בו טילים. בקיצור אני הפסדתי והתחלתי לרוץ פתאום אני קולט את אבא שלי בא לקחת אותי לבית הוא רואה אותי רץ עם תחתונים לא ידעתי מה לעשות כולי ניהייתי אדום (לא מהפיצוצים) בקיצור פדיחה לא קטנה.

BigY BigY מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי -X-BoY-
    אם הייתי מקבל שקל על כל פאדיחה שקראתה לי הייתי מיליונר!!!!!
    אבל אני יביא איזה אחת
    טוב הייתי בן 12 ככה ובשכונה שלי בערב תמיד היו משחקים כדורגל
    ופעם הייתי חולה על הכדורגל(היום אני לא יכול להיסתכל)
    אז יום אחד לא היה לי תחתונים אז לבשתי רק מכנס קצר אבל מה הקטע היה בו חור ולא שמתי לב...
    אז אנחנו משחקים פתאום לא מספיק שדפקתי גלבה כל הצינור קומפלקט יצא(יעני הביצים והזין חח) וכולם ראו ורציתי באותו רגע לבכות חחח סוף.
    ויש עוד פוווול אבל אין לי כח
    שמעתי שגם הבאת ביד מתוך שינה משו ליד אייל ואלי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
    זה נכון?

וואי רעי הרגת אותייי פשש בוב ספוג אה י'שובב חחחחחחחח מאיפה יש לך בוקסר של בוב ספוג

OmriH OmriH מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי psycho
    פדיחה הכי גדולה שהייתה לי בכל הזמנים, בטיול שנתי לפני כמה שנים היינו בחדר ובאמצע הלילה באו אלינו שני בנות והמורים כל הזמן היו נכנסים לבדוק שכל אחד בחדר שלו ולא מטיילים, בקיצור איזה מורה נכנסה אז אחת נכנסה מאחורי הטיקים ואני הייתי על מזרון מאחורי קיר כזה אז השניה נכנסה מאחורי, קיצור אחרי חצי שעה אמא שהיא גם מורה של אחת הבנות שהיו איתנו בחדר נכנסה לחדר אז זאת שהיא הבת של המורה לא ידעה שזאת המורה והיא שוב נכנסה להתחבות מאחורי קיצור אמא שלה קלטה אותה מתחבת מאחורי ואני נהייתי כולי אדום למה זה ממש צמוד היה קיר מהצד וקיר מלפנים אז היינו חייבים להיות צמוד, בקיצור זה ממש לא נראה טוב.
    עוד פדיחה זה שהייתי בכיתה ו' היינו משחקים 21\11 (קראו לזה איך שתרצו) בקיצור היה כל מיני עונשים טיל בתחת, ריצות, הפצצות ועוד מלא שטויות, קיצור היה גם עונש שמי שמפסיד עושה סיבוב מסביב למגרש עם תחתונים וכולם מורידים בו טילים. בקיצור אני הפסדתי והתחלתי לרוץ פתאום אני קולט את אבא שלי בא לקחת אותי לבית הוא רואה אותי רץ עם תחתונים לא ידעתי מה לעשות כולי ניהייתי אדום (לא מהפיצוצים) בקיצור פדיחה לא קטנה.
    חחחחחחחחחח אני רק מדמיין את זה שאתה רץ עם תחתונים ואני צוחק

Cr4zY^De4moN Cr4zY^De4moN מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    0 פעמים
    וואלה תפסו אותי ואת אמא של עידו בחדר.. אני לא ימשיך את הדיבור...

אהה חחחחח אתמול נכנסתי לחנות בגדים.. מרוב שיעמום נשענתי על 1 המדפים שם.. חח תוך 3 שניות כל המדף נוחת על הרצפה.. 300000 חולצות חחחחחחחחחחחח לא ידעתי מה לעשות...

חחח

3 שניות ולא הייתי שם :X

-X-Style- -X-Style- מנותק גורו
    שם פרטי
    מתן
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי BigY
    שמעתי שגם הבאת ביד מתוך שינה משו ליד אייל ואלי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
    זה נכון?

וואי רעי הרגת אותייי פשש בוב ספוג אה י'שובב חחחחחחחח מאיפה יש לך בוקסר של בוב ספוג
    לא אחי אני כבר הפסקתי אבל תפסו אותי כאילו אני מזיין חחח
    גם היה פאדיחות....

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123

נושאים דומים

1. מה הקניה הכי גדולה שעשיתם?
    על ידי rea בפורום הזולה למעשן ולמנרגל
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 24/09/09, 14:20
  2. מה הפדיחה הכי גדולה שקרה לכם??????
    על ידי DarkLake בפורום סיפורי סטלה
    תגובות: 21
    הודעה אחרונה: 06/03/08, 20:41
  3. תגובות: 34
    הודעה אחרונה: 20/10/06, 01:12
  4. מה המקרים הכי מביכים שקרו לכם עם חברים שיכורים?
    על ידי Black Label בפורום סיפורי סטלה
    תגובות: 43
    הודעה אחרונה: 04/08/06, 20:23
eXTReMe Tracker