מציג תוצאות 1 עד 18 מתוך 18

אשכול: היות שראיתי את הדיון על האמונה... - בבקשה לא לנעול.

Intrexing Intrexing מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים

היות שראיתי את הדיון על האמונה... - בבקשה לא לנעול.

או.קיי אז ככה,
    תקשיבו אולי זה ישמע כמו חפירה או משהו כזה אבל אני יגיד את זה בכל זאת.
    אני שמעתי פה את המונח "איש באמונתו יחייה", אז לדעתי זה נכון ולא נכון.
    כי אתה יכול להאמין בדבר, שבחיים לא יקרה, שהסיכויים שהם יקרו הם אפסיים (ג'סיקה סימפסון תרד לי) עכשיו רציני.. אתה יכול להאמין בדבר כזה ולהיות פטתי. אשכרה לחיות בסרט,
    עכשיו לדעתי זה אותו דבר עם אלוהים, יש כל מיני סיפורים שת'אמת רק אנשים דתיים מספרים (סיפור אחד, שאישה ישבה בעיגול אמרה עד שאני לא רואה את אלוהים, אני לא יוצאת מהעיגול, ואז היא ראתה את השמש נבראת ונעלמת) אז עכשיו לדעתי זה חרטה אחו שרמוטה ואלוהים עם כל הכבוד אליו, ויש לי כבוד אליו, הוא אשליה\המצאה\הכחשה תקראו לזה איך שתרצו.

כי ת'אמת בחיים לא ראיתם את אלוהים ואתם גם לא תראו,
    אתם לא תשמעו את אלוהים,
    אתם לא תריחו את אלוהים,
    אתם לא תרגישו את אלוהים בידיים שלכם,
    אתם לא תשמע את אלוהים,
    אבל בתוך תוכך אתה אולי תראה את אלוהים.

עכשיו עוד דבר אני בא ממשפחה חילונית (מצד אמא) ודתית (מצד אבא)
    עכשיו תגידו שאני נשמע, לא יודע...
    איך אתם יכולים להסביר את הדבר הזה שואה?
    סבא שלי הוא ניצול שואה וכל משפחתו מתה בשואה..
    איפה אלוהים היה אז? איפה הוא שבאמת צריך אותו.
    אולי המשפט "עם ישראל חי לעולם ועד" אולי קצת צודק פה משום שאנחנו עדיין קיימים אחרי שואה,
    אבל עכשיו הערבים וכל העניינים זה באמת אשליה ואלוהים לא עשה כלום ולא עושה כלום.
    אנחנו מסתמכים עם דברים שאף אחד לא ראה כמו מישהו ראה את הסנה הבוער? לא אף אחד,
    מישהו ראה את יציאת מצרים? לא אף אחד,
    אז עכשיו אני מדבר איתכם שזה דברים שלא ראיתם ובראסמי לא תראו לעולם.

יש השערות וכל מיני כאלה שיגידו יש אלוהים, אין לכם הוכחות,
    והדבר הזה של העולם שמעבר שלדעתי הוא סופר נכון אבל לא ממש קשור לאלוהים,
    אני מאמין בתאוריה כזו : נשמתך עולה לשמיים ועוברת לתינוק שנולד או משהו כזה..
    עכשיו אני אומר שיכול להיות שאין דבר כזה אבל אם אני לא טועה לפני 10 שנים,
    מת בנאדם שהיה גר במקום כלשהו,
    נולדה תינוקת שהיא הגיעה לגיל 10 היא אמרה שהיא רוצה ללכת לאותה כתובת כמו שהאיש שמת היה גר שם, ואז שהיא הגיע לשם היא ידעה איך קוראים לכולם והיא כאילו זה הוא.

עכשיו מה שאני בא להגיד זה שחניבעל עם כל הכבוד שאתה מאמין ודתי אני מכבד אותך נכון?
    תכבד אותי, כי כרגע אתה סוטר את הדברים של עצמך,
    אתה אומר איש באמונתו יחיה ואתה משכנע\גורר\כופה עלינו להאמין באמונה שלך.

אז שיהיה לך בכיף!.
    אני אמרתי את שלי מנהלים בבקשה לא למחוק אני רוצה שכולם יראו את זה.

נ.ב

בקשר למפץ הגדול אני לא ירחיב כי אנשים כבר אמרו דברים נכונים שאין לי כוח לחזור עליהם.

אז שבת שלום אנשים ופסח שמח

Happy Little Boozer Happy Little Boozer מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    "עם ישראל חי וקיים"
    אנחנו העם שחי הכי הרבה זמן עוד מתקפות המקרא...
    תחשוב על זה חחח נראה לך שזה מסתיים פה?
    עוד מליוני יהודים חיים מחוץ לישראל.

SwS SwS מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חבל שפרופט נעל הדיון יכל להגיע לצדדים מעניינים...

Lance Vance Lance Vance מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Apollyon
    "עם ישראל חי וקיים"
    אנחנו העם שחי הכי הרבה זמן עוד מתקפות המקרא...
    תחשוב על זה חחח נראה לך שזה מסתיים פה?
    עוד מליוני יהודים חיים מחוץ לישראל.
    המיליוני יהודים שחיים מחוץ ישראל מתבוללים, העם היהודי הולך ומצטמק, לא נשרוד עוד הרבה זמן.

ProJecT^X ProJecT^X מנותק גורו
    שם פרטי
    אושרי
    קיבל לייק
    1 פעמים
    נשרוד ובטח שנשרוד כל הזמן היהודים יהיו חיים!

puadov puadov מנותק נינג'ה
    שם פרטי
    ....
    קיבל לייק
    0 פעמים
    שמע אתה צודק ולא צודק .. אין לי כוח לכתוב ולחפור עכשיו =\
    ויש לי משהו אחד להגיד..
    1.לדעתי יש ה' והוא עוד יתגלה אלינו ..
    2. והחשוב מכל !!!!!!!!!!!!!!!! עם ישראל בחיים לא ימות !!!!!!היהודים אולי קטנים .. אבל הם החכמים מכולם ,לא סתם רוצים להרוג אותנו . בגלל שאנחנו הכי טובים..
    קיצר הבאתי חפירה קטנה אבל היהודים עוד יהיו מאצמה ענקית.. מילה שלי !

קיבל לייק
    0 פעמים
    די כבר עם "ה' יעזור לנו ויעשה הכל", הנה אני מתחיל לחפור...
    יהודים במשך אלפיים שנה אמרו "יבוא המשיח ויגאל את עם ישראל"(לפני שהיו חילונים), חיכינו וחיכינו ושום דבר לא בא לא ה' ולא משיח, אז בא הרצל האתאיסט אי שם במאה ה-19 ואמר: "הגיע הזמן להקים מדינה יהודית", הדתיים כמובן התנגדו כי האמינו שרק המשיח יעזור והתנגדו כמעט באופן קיצוני להקמת המדינה.
    החילונים האתיאיסטים הם אלה שבנו את המדינה, לא הדתיים, ולא משיח ולא ה'. אני לא אומר שאין ה' אני העצמי מאמין אבל גבול מסוים, אני לא מאמין שה' יעשה הכל, ה' עושה רק כשאתם עושים, אם אתם חושבים שתתפללו כל היום בלי לעשות כלום וה' יעזור לכם, אתם טועים.

תזכרו ילדים, ה' שונא עצלנים.

עכשיו למי שאמר ש"יהודים יהיו תמיד", כנראה מנותק מהמציאות, תראו כמה קבוצות אנחנו רוסים מרוקאים אשכנזים תימנים קווקזים בוכרים דתיים חילוניים ימנים שמאלניים, כשכל אחד שונא את השני מאותן סיבות. קבוצה שמסוכסכת מבפנים בצורה כזאת לא תשרוד הרבה זמן, ככה זה, זה המציאות.

זו הייתה חתיכת חפירה רצינית

SwS SwS מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אתה סותר את עצמך?
    "איך אתם יכולים להסביר את הדבר הזה שואה?
    סבא שלי הוא ניצול שואה וכל משפחתו מתה בשואה..
    איפה אלוהים היה אז? איפה הוא שבאמת צריך אותו."
    בכל זאת יש לך ניצול... דתיים מפרשים את זה כנס בנוסף לכל הם יגידו טוב מאד אחרת לא הייתה לנו מדינה, למרות שהדתיים בנשמה שכבר השתגעו מרב אמונה מאמינים טוענים שצריך להרוג את כל מישבארץ ישראל ורק המשיח חחחח אני רק חושב על זה אני צוחק הוא זה שיכניס אותנו לארץ חחחחחחחחחח ותתדעו לכם שאחד מהאנשים האלו היה אחד היועצים הבחירים של יאסר ערפאת כן כן...

SwS SwS מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Lance Vance
    המיליוני יהודים שחיים מחוץ ישראל מתבוללים, העם היהודי הולך ומצטמק, לא נשרוד עוד הרבה זמן.

אנחנו לא מצטמקים זה המוסלמים פשוט מתרבים יותר....

Versache Versache מנותק גורו
    קיבל לייק
    2 פעמים
    ה' קיים אם לא היו מכחידים אותנו מזמן!
    עם ישראל חי וקיים מי שחושב שאין ה' שילך כוס אמו ערס
    וגם אומרים שהשואה קרתה בגלל ש הידהודים בתקפוה של לפני השואה היו יותר נוצרים מאשר יהודים ויש לזה הוכחות ה' העניש אני לא תומך בשואה ברור שלא אבל אני אומ לכם את זה יש ה' וזה ברור

Dr:Evil Dr:Evil מנותק אחראי קהילה בדימוס
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לא משנה

psycho. psycho. מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני יגיד לכם תחלאס אני כרגע לא מאמין בה' אבל אני מת להאמין בו אני כ"כ רוצה אבל אני לא יכול. אני פשוט לא יודע אם הוא קיים או לא ואני לא רוצה סתם לבזבז את החיים שלי בתפילות ומצוות שיכול להיות שאני עושה אותן לחינם.
    אני הבטחתי לעצמי שברגע שאני יראה הוכחה חותכת אבל משהו באמת רציני ולא "אז מי ברא את היקום" למה זה לא מעניין אותי. אני רוצה הוכחה חותכת שיגידו לי ה' קיים ויציגו עובדות קיימות וחותכות שאני לא יוכל להתווכח איתם, וכמובן שאם ה' יתגלה אלינו בניו העם היהודי. אם הוא רוצה שנאמין בוא הוא יצתרך לתת לנו להאמין בו.

System32 System32 מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אתה רואה את האוויר? לא אבל אתה מאמין שהוא קיים אותו דבר עם אלוהים..

GarGaMeL- GarGaMeL- מנותק מנהל בדימוס
    קיבל לייק
    11 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי System32`
    אתה רואה את האוויר? לא אבל אתה מאמין שהוא קיים אותו דבר עם אלוהים..
    איזה חשיבה של ימי הביניים... חחח

אתה לא רואה אוויר אבל אתה יכול להרגיש אותו (לדוגמה, רוח)
    Proud Member of EvoLuTioN Clan :: #eVo.team @ Quakenet »

edo edo מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אין לי כוח לרשום הרבה וכבר די מיצינו תנושא וכתבתי באמת הרבה אז:
    לדעתי החרדים הורסים תמדינה הם מבזבזים המון כוח אדם בלימודי תורה במקום ללמוד דברים באמת חשובים...
    מצטער לחדש פה לאנשים אבל העם היהודי קיים במדינת ישראל 50 ומשהו שנים בעיקר ולרוב בגלל ה"חילוניים"..

למה??
    החילוניים (רובם הגדול) משרת בצה"ל (במיוחד הקיבוצניקים שמשרתיים רובם ביחידות קרביות ומי שיודע רוב הקיבוצניקים די חילוניים..)
    החילונים לומדים בבתי ספר רגילים ,מקצועות מדעיים שיש בהם שימוש לפיתוח טכנולוגי של הצבא ,לעומת הדתיים שמתנערים מהצבא (נטולי כרטא וסתם בחורי ישיבה ) ולומדים כל היום תורה שעם כל הכבוד זה בטח לא עוזר לשיפור הטכנולוגיה של הצבא ופיתוח מערכות נשק שונות...

מסקנה: לדעתי(וזו רק דעתי) , בתקופה כזאת רגישה המצווה העיקרית לא צריכה להיות לצום ביום כיפור או לאכול רק כשר בפסח(שאלו מצוות שלא עוזרות לישראל המדינה בכללי) ,אלא לנסות כל אחד בדרכו וביכולתו האישית לנסות לתרום כמה שיותר למדינה (לתרום צדקה , לעזור בידע שיש לכם, או להשתמש באיזה יכולת מסוימת שלכם לטובת המדינה ..)

מסקנה2: בתקופה הזאת הלאום היהודי צריך להיות בעדיפות לפני הדת היהודית(לפי המסקנה הראשונה..)

מסקנה3:שאתם "מסורתיים" אתם לא עוזרים למדינה ,אז אין בעיה לשמור מצוות כל עוד אתה מאמין אבל תלמדו להפריד בין הדת למציאות שזה צריך להיות לפעמים "אדישים" לדת כדי לשרוד...

-אם מישהו לא מסכים איתי ,שירשום מה הוא חושב---(וכל החפירה הזאת בלי קשר לוויכוח אם אלוהים בכלל קיים)

********* המצאה שלי -> המשיח לא יבוא מתי שכולם יהיו דתיים ,אלא מתי שכולם יתרמו למדינה בלי להתנער מהאחריות(תלמידי ישיבה שלא משרתים בצה"ל) ובלי להיות אנטי ציוניים(כמו כל אלה במאה שערים)..

דוגמא למה אני בערך מתכוון(לקוח מנושא אחר ששם כתבתי):

תשמע אחי עם כל הכבוד ל"מסורתיים" שכמוך אני רוצה לתת לך נקודה למחשבה:
    מכיר את החג יום כיפור? יופי, ביום הזה צמים יום שלם ומתפללים כל היום וזה (אני אישית לא צם אבל זה לא הנושא),עכשיו בוא תחשוב שניה בהגיון על מה אתה צם? נגיד באמת פגעת במישהו במהלך השנה אז סבבה אתה בא אליו ביום כיפור מבקש סליחה והכול סבבה.. אז אתה צם בשביל אלוהים נכון?
    יפה,למי זה בדיוק עוזר?לאף אחד.. עכשיו תחשוב שההורים שלך ושלי ושל כל עם ישראל היו הולכים לעבוד ביום כיפור ,אוכלים והכל ואת המשכורת שלהם על היום הזה תורמים לצדקה (לאנשים עניים וכו..)
    העולם לא היה יותר טוב ויותר חשוב מזה אלוהים לא היה שמח?הוא בטח היה שמח..

אז אחי אותו דבר בקטע של לאכול חמץ או לא ,זה לדעתי סתם שטויות להתעסק בהם שלאנשים שבאמת חשוב להם לעשות מצוות וזה בטוח יכולים למצוא דברים יותר מועילים לעשות עם הזמן שלהם..

(מקווה ששיניתי אצלך משהו במחשבה ,אם לא אז סתם חפרתי:>)

בלי קשר פסח שמח לכולם, ולמי ששומר פסח כשר...
    נערך בפעם האחרונה על ידי edo : 15/04/06 ב 11:57

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי edo

מסקנה2: בתקופה הזאת הלאום היהודי צריך להיות בעדיפות לפני הדת היהודית(לפני המסקנה הראשונה..)
    מסכים, אבל בלי הדת היהודית לא היינו שורדים אלפיים שנה בגולה, רק בזכות הדביקות(הקיצונית למדי) ליהדות יהודים שמרו על הזהות והמורשת היהודית שלהם.

כך שלא צריך לדחוק את הדת לצד ולא צריך לשנוא אותה, הדת לא אשמה שלא מפרשים אותה נכון, ותסתכל על הצדדים החיוביים ביהדות(כמו עשרת הדיברות למשל).
    נערך בפעם האחרונה על ידי Lance Vance : 15/04/06 ב 11:59

edo edo מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Lance Vance
    מסכים, אבל בלי הדת היהודית לא היינו שורדים אלפיים שנה בגולה, רק בזכות הדביקות(הקיצונית למדי) ליהדות יהודים שמרו על הזהות והמורשת היהודית שלהם.
    אחי אני מתכוון שאנשים שיש להם באמת רצון לעזור למדינה (לפעמים תוך הקרבה אישית שלהם) הם לדעתי פי 10000 יותר יהודים ממי שפשוט לומד תורה ומתנער מהאחריות שלו ומטיף כל הזמן ליהודים(מדבר על החרדים)שהם לא שומרי מצוות..

המצווה העיקרית שצריכה לעמוד לכל יהודי בעדיפות ראשונה היא שמירה על המולדת -בלי קשר לאמונתו הדתית..
    ובלי קשר זה שאני רוצה מאוד לתרום למדינה(לקיים את המצווה העיקרית שאמרתי מקודם) ,אני חושב שזה הופך אותי ליהודי מאוד אפילו יותר מכל החרדים..

אני די מסכים עם מה שאמרת,אנחנו די "באותו ראש" פשוט אולי בחפירה הענקית שהבאתי כתבתי מהר ולא הספקתי לנסח את זה כמו שצריך...

ביהדות יש הרבה דברים יפים כמו ליל הסדר ובר מצווה ועוד הרבה דברים אבל הכול צריך לקחת בגבול מסוים תוך הסתכלות על המציאות ..(להסתכל על היהדות בדרך של קיום מנהגים ברצון ולא כדבר מאיים
    שאם אני לא יקיים מצווה\מנהג צפוי לי עונש כלשהו)
    נערך בפעם האחרונה על ידי edo : 15/04/06 ב 12:39

ZuZu ZuZu מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תאמינו במה שבא לכם ואחרי החיים תראו אם צדקתם

נושאים דומים

1. [בבקשה לא לנעול] בקשר לבאן
    על ידי smoKING בפורום Call of Duty
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 27/09/08, 21:52
  2. עזרה|בבקשה לא לנעול.
    על ידי PsyKep3r בפורום חתימות וסמלים