עמוד 4 מתוך 4 ראשוןראשון 1234
מציג תוצאות 61 עד 72 מתוך 72

אשכול: יש פה מישהו שלא שומר בפסח ?

BigY BigY מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    זה לא אניקובע מי יהודי
    אבל ברגע שאתה לא שומר מצוות אתה לא נקרא כבר יהודי!

OmriH OmriH מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Apollyon
    חוץ מזה אדם יאמין במה שהוא רוצה לא במה שאחרים רוצים שהוא יאמין.
    עם משפטים כאלה אתה תהיה גאון
    משפט אחד,שגומר את כל מה שכולם אמרו פה...

רז אל תנעל,אני רוצה הוכחה מחניבעל שיש אלוקים...אני מאמין,מקדש,מקיים את כל המצוות,אבל לי אין הוכחה שיש אלוהים...

הסמל האישי של itai^man
    itai^man itai^man מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מי שלא שומר בן כלב !!!

SwS SwS מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי J-Rich
    תכלס אני גם חושב מה שאדו SWS אמרו אני גם לא מאמין באלוהים חוץ מזה אחי תשאל את עצמך שניה אחת היגיון אם יש אלוהים למה הוא לא עושה דברים בגלוי ונותן עונשים ועושה ניסים וכאלה כמו שכתוב בתנ"ך? תחשוב שיכול להיות שהיה איזה מישהו שיכול להיות שהיה מישהו משוגע שבתב ספר ואנשים התחילו להאמין לו... אני גדלתי מבית שאמא מאמינה בערך ואבא לא ובכל זאת קיבלתי ת'החלטה שלי ואגב גם אם אלוהים קיים הוא לא אמר אף פעם בתנך את כל הפרשנויות האלה של הרבנים שהולכים אם זה לכיוונים מטומטמים... נגיד לא מצאתי שום סעיף שכתוב שאסור לסוע ולעשות כלום כמעט בשבת אני חושב שהוא אמר רק לכבד את יום השבת לקודשו ועוד כמה דברים כמו על לשמור כשרות
    אגב אני שומר בפסח סתם בגלל שזה חלק מהחג וכיף לי עם זה..
    תחשוב על מה שאמרתי..
    פה כבר אתה חותר למשהו אחר... מה שכתוב בספר זה מה אתה עושה...
    לא תאכל גדי בחלב אימו, אתה ראית לאיזה כיוון לקחו את זה... עזוב זה פרשנים שמחפשים חיים קשים... אני בטוח שהם שוחים עכשיו באגם שבעדן למי שלמד את זה =] מקום שאף אחד לא יודע איפה הוא אבל הוא מהפרת והחידקל... טוב שמע אני מעדיף להאמין לסינדרלה.

IceDemon IceDemon מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    המשפחה שלי לא שומרת , אבל אני כן , למרות שאין לי בעיה

Lance Vance Lance Vance מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי BigY
    זה לא אניקובע מי יהודי
    יהודי זה רק דת? למה הגבת בכלל אם אין לך מושג בשיט?

Dan!el Tzabari אורח
    שמע יש פה הרבה רוסים.......

SwS SwS מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי BigY
    זה לא אניקובע מי יהודי
    חחח אז אתה כן קובע... לידיעתך יהודי זה כל אחד שבה מן הגזע השמי, לנוח היו שלושה בנים שם חם ויפת, אנחנו צאצאים של שם... הכי יוצלחים... והכל עוד התחיל לפני אם אני לא טועה היה את ישמעאל
    ואת לוט... אז אל תגיד לי שאני לא יהודי ביננו אתה שומר מצוות בעיוורון כי אתה אפילו לא יודע מ'זה יהדות לפי "הידע" שהפגנת עכשיו!

Dr:Evil Dr:Evil מנותק אחראי קהילה בדימוס
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי SwS
    חחח אז אתה כן קובע... לידיעתך יהודי זה כל אחד שבה מן הגזע השמי, לנוח היו שלושה בנים שם חם ויפת, אנחנו צאצאים של שם... הכי יוצלחים... והכל עוד התחיל לפני אם אני לא טועה היה את ישמעאל
    ואת לוט... אז אל תגיד לי שאני לא יהודי ביננו אתה שומר מצוות בעיוורון כי אתה אפילו לא יודע מ'זה יהדות לפי "הידע" שהפגנת עכשיו!
    Lance Vance:

סיפורי נוח זה אגדה אתה יודע... זה לא נראה לי אמיתי, אולי אני טועה מי יודע... חוץ מזה יהודים ספגו כל כך הרבה עמים לא-שמיים(במיוחד האשכנזים), כך שהמוצא השמי שלהם מוטל בפסק.
    והגדרה יותר ספציפית ליהודי זה מישהו שיצא משבט/ממלכת יהודה(אחד משבטי ישראל), השם "יהודי" נגזר מהשם "יהודה". כך שאפשר להגיד שיהודי זה מישהו משבט יהודה, לא משנה מה הדת שלו.

Y-L Y-L מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    קראתי את כל התגובות ואני לא חשבתי שיש אנשים כאלה בפורום אבל אני אסכם את דעתי על הנאמר.
    דבר ראשון כל מי שקילל ואמר שמי שלא מאמין ולא שומר ולא מקדש וכל זה לא יהודי פשוט אידיוט (וגם לי יש כבוד לכל איש שיאמין במה שבא לו אם זה עושה לו טוב), וכבר כתבו תגובות על זה.
    דבר שני יש פה אנשים שכל כך צודקים. מה קורה לכם? למה אתם חושבים שכולם צריכים להתנהג כמוכם? ודוגרי , תחשבו על המשפט הזה, שכל אחד יחיה באמונתו. אולי בעבר היו באמת היו מפלים לרעה אנשים שלא מאמינים, אבל בימינו זה משהו אחר לגמרי.
    ואני רק רוצה לציין שלא תהיה תשובה לעולם מה גרם להיווצרות העולם, הכוכבים, הטבע וכל מה שסובב אותנו (וחניבעל תאמין לי שאתה בחיים לא תצליח להתמודד על הדעה שלך וגם מי שיעמוד מולך לא יצליח לעמוד על שלו) כי זוהי פשוט תעלומה שלא נפתור.
    אז תרדו מזה, למה זה חסר טעם. אני לא שומר בפסח, לא מקדש ולא מתפלל, ואם זה לא היה נראה לי קצת עושה קלקול קיבה הייתי אוכל ח-ו-פ-ש-י בשר וחלב ושם זין על מה שיגידו.
    לסיום - פסח שמח וכשר לכולם

^*yOna*^ ^*yOna*^ מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    כל אחד שנולד לאמא יהודיה הוא יהודי חלאס לזבל בשכל יש פה הרבה חפרנים שלא מבינים בשיט

Lance Vance Lance Vance מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Bumpy
    כל אחד שנולד לאמא יהודיה הוא יהודי חלאס לזבל בשכל יש פה הרבה חפרנים שלא מבינים בשיט
    זה אחת ההגדרות ליהודי(לא היחידה), אבל זה בעצם כמו להגיד שבנאדם שנולד לאבא ערבי הוא ערבי(אצלהם זה ככה), או מי שנולד לאבא רוסי הוא רוסי, גם אצל הרוסים הלאום נקבע לפי האב. רק אצל היהודים זה זה לפי האם.

מצטער על החפרנות אני לא שולט בזה.

עמוד 4 מתוך 4 ראשוןראשון 1234

נושאים דומים

1. שאלה|יש פה מישהו ששמר שבת פעם?
    על ידי Super_Man בפורום מה שבראש
    תגובות: 31
    הודעה אחרונה: 13/03/08, 18:21
  2. רצתי לדעת אם יש פה מישהו שמשחק.
    על ידי SiSo בפורום משחקי רשת - כללי
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 05/02/08, 18:32
  3. יש פה מישהו