מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

אשכול: ראיון עם בראט 'היטמן' הארט

Peleg Peleg מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    0 פעמים

ראיון עם בראט 'היטמן' הארט

ראיון עם בראט הארט לאחר אירוע הרסלמניה בו הוא נכנס ל"היכל התהילה" של הWWE.

[HIDE]
    בארט,איך לדעתך כרגע ה-WWE מתנהל,יותר טוב מימיי ה-WWF?.

בארט הארט: אני חושב שכן,כרגע לדעתי יש סטוריליין יותר טוב מפעם! , וינס והכותבים תמיד יש להם רעיונות שתמיד יספקו את הקהל! , למשל אם מתאבק כשלהו נפצע , אז נעזרים בפציעה הזאת בעלילה! , תמיד לוינס ולכותבים של ה-WWE יש קלף בשרוול!.

אתה רואה לפעמים TNA?.

בארט הארט: כן , אני רואה TNA , לפעמים אני גם מזמין אירועי "שלם וצפה" , יש ב-TNA כישרונות מוכשרים מאוד , אני במיוחד אוהב את קרבות ה-X דויז'ין שזה המצאה שלהם!.

הרבה אמרו ש-TNA הציעו לך חוזה , זה נכון?.

בארט הארט: האמת היא שהם הציעו לי חוזה , אבל אני לא מעוניין לחזור להתאבק , היאבקות זה דבר שאני רוצה שישאר חלק מחיי , אבל רק כדי לשבת בבית על הספה ולראות את זה בטלויזיה!.

אתה מעודכן מה שקורה בתוכניות של ה-WWE , ראו? , סמקדאון?.

בארט הארט: אני מעודכן , אבל לא רואה כל תוכנית , אני אישית אהבתי את "אלימנישן צ'יימבר" כי אצלי זה עדיין חדש , ושהתאבקתי ב-WWF לא היה את זה , ולכן שהיה את זה בינואר , ראיתי את הקרב , ודווקא מאוד נהניתי!.

אם הייתה לך הזדמנות להתאבק עם מתאבק אחד , עכשיו מה-WWE במי היית בוחר?

בארט הארט: אין ספק , שהיית מאוד רוצה להתאבק עם קורט אנגל! , הוא מתאבק מאוד מוכשר , הוא אחד הטובים בכל ההיסטוריה! , ובאמת אם הייתה לי הזדמנות , הייתי מתאבק אתו ברצון רב!,גם הייתי רוצה להתאבק עם כריס בנואה , כריס , הוא מתאבק טכני מעולה , וב-WCW התאבקתי אתו ופשוט גנבנו את השואו לידיים!.

יום שבת שעבר , נכנסת ל"היכל התהילה" , כל מתאבק שמגיע לWWE רוצה להגיע לשם , איך הייתה הרגשה להכנס ל"היכל התהילה"?.

בארט הארט: מאוד התרגשתי , וזה היה לי קצת מוזר! , בגלל שאני חושב שהרבה זמן לא הייתי במצב הזה לפניי מתאבקים ה-WWE והחברה עצמה ובכלל האוהדים עצמם שתמיד תמכו בי , והלכו אחריי גם ברגעים הקשים ביותר! , והיה לי כבוד להכנס ל"היכל התהילה"!.

היית אמור להיות חלק מרסלמניה , כיתת "היכל התהילה" לשנת 2006 הגיעה לשם , וגם אתה היית אמור להיות שם , מה קרה?.

בארט הארט: אני קבעתי עם וינס מקמהן בטלפון , שאני בא רק לאירוע של "היכל התהילה" ולאחר האירוע חוזר יש לביתי! , כי ככה הרגשתי עם עצמי , שאני לא רציתי להיות שם!.

היו המון שמועות שוינס מקמהן , חודשיים לפני רסלמניה , מתקשר אלייך , ומציע לך להתערב בקרב שלך ושל שון מייקלס , זה נכון בארט?.

בארט הארט: זה נכון , וינס התקשר אליי יומיים לפני הרויאל ראמבל , והציע לי שאני התערב בקרב שלו ושל וינס מקמהן ברסלמניה , בהתחלה לא הבנתי , כי לא ידעתי שיהיה להם קרב ברסלמניה , ואז לא הייתי כל כך מעודכן , זאת הייתה הפסקה של 3 שבועות שהפסקתי לראות WWE , אבל לאחר שהוא אמר לי את זה התחלתי לראות , אבל לא הסכמתי , סירבתי על המקום , לאחר שבוע לינדה מקמהן מתקשרת אליי ואומרת לי בדיוק מה שוינס אמר לי בשיחה טלפון שעברה! , ושוב סירבתי!.
    הם הציעו שאני יעזור לשון מייקלס בקרב! , ולאחר הקרב נלחץ ידיים! , אמרתי שאני לא רוצה את זה!.

שהגעת הביתה מאירוע "היכל התהילה" הזמנת רסלמניה?.

בארט הארט: כן , הזמנתי! , וצפיתי עם אשתי וילדיי ברסלמניה! , הייתה רסלמניה די טובה! , היה את הקרב סולמות שרוב ניצח שהוא היה מאוד יפה ! , היה גם את הקרב של אדם ! , שאדם ניצח את מיק , זה היה קרב ללא חוקים , ואדם ניצח עם ספיר על השולחן שהיה בוער! , וזה מה שעשה את זה למשהו מיוחד! , זה היה קרב מאוד טוב , ואהבתי לראות את הקרב הזה!.
    גם הקרב של וינס ומייקלס היה טוב , אך אהבתי את הקרב של אדם ושל מיק!.

איזה רסלמניה אתה חושב שהייתה הכי טובה מכל הרסלמניות?

בארט הארט: אני ראיתי את כל הרסלמניות! , אך אני חושב שקשה להגיד איזה רסלמניה הייתה הכי טובה , כי לכל רסלמניה יש את הקרב או השתיים שייחודים לה! , קשה לי להגיד רסלמניה הכי טובה!.

אני עכשיו רוצה שתחזור לשנת 1997 ולמקרה המונטריאול ב"סדרת ההישרדות" , זה היה אמור להיות הקרב האחרון שלך בחברה , וכך זה היה , אבל לא ציפית שקח זה ייגמר נכון?

בארט הארט: זה היה רגע מאוד קשה בשבילי! , ששון נעל עליי את השארפשוטר ושמעתי את הפעמון , חשבתי שהייתה טעות ,אבל לאחר ששון ניסה להשתחרר וללכת הבנתי כבר הכל !, הבנתי הכל! , אני ווינס קבענו שאני מנצח את הקרב ויום למחרת אני נותן לו את החגורה! , קבענו שמייקלס נועל עליי את השארפשוטר ואני משתחרר מהנעילה ונועל על מייקלס את הנעילה , ומייקלס נכנע! , זה היה רגע מאוד קשה! , שעדיין אני לא סולח לוינס מקמהן עליו , הוא באמת גרם לי עוול! , ושנגמר האירוע אני הלכתי לחדרי הלבשה ושאלתי את שון אם הוא ידע , והוא נשבע לי שהוא לא ידע! , אבל אני יודע ששון מייקלס הוא לא איש רע!, יש לו לב טוב , אני לא רוצה להמשיך לנטור טינה כל חיי , אבל נודע לי ששון ידע מזה! , ואני ידעתי כל הזמן שהוא ידע! , השופט ארל הבנר אמר לי שאני יכול לסמוך עליו , לפני הקרב הוא נשבע לי בילדיו שלא יקרה משהו שלא אמור לקרות , הוא באמת לא ידע , אבל שמעתי את קולו של וינס אומר "צלצל בפעמון הארור" , וחשבתי שאני מדמיין את זה! , אבל הבנתי את זה לאחר כמה רגעים! , לפני שעזבתי את האולם , מארק(אנדרטייקר) עצר אותי ואמר לי שהוא מצטער בשם וינס מקמהן , הוא לחץ לי את היד! , וזאת הייתה הפעם האחרונה שראיתי אותו ככה פנים מול פנים! , גם את וינס הרבה שנים לא ראיתי עד שהוא הציע לי לפרסם DVD על הקריירה שלי! , את הרגע הזה אני מנסה לקבור בראשי , אך אני לא מצליח!.

אמרת לוינס שאתה לא רוצה לראות את שון מייקלס באירוע "היכל התהילה" , זה נכון?.

בארט הארט: זה נכון , כי אני לא סולח לו , הוא נשבע לי שהוא לא ידע כלום , והוא ידע! , האמת שידעתי שון יהיה באירוע , אבל לא ראיתי אותו! , אני מכבד את שון מייקלס! , אבל לא יכול לסלוח לו! , אני יודע שמייקלס לא התכוון לעשות את מה שעשה!.

בראו , שון מייקלס ווינס מקמהן הרבה פעמים מזכירים את עניין מונטריאול , זה פוגע בך?.

בארט הארט: לא , לא בכל ללא , אני יודע שזה לא אמיתי ואני יודע שזה מבוים! , ואני יודע שהקהל ידוע שזה מבוים!.

עכשיו שאלה לסיום, אם היית יכול להחזיר את הזמן אחורה, מה היית משנה?

בארט הארט: אני חושב שאם הייתה לי הזדמנות לחזור בזמן אחורה , הייתי משנה את הקרב שלי ושל מייקלס! , לא הייתי נותן שמייקלס ינעל עליי את השארפשוטר! , ואז כל זה בכלל לא היה קורה! , וכרגיל , הייתי מחזיר יום למחרת את החגורה לוינס!.

---------------------
    © כל הזכויות שמורות לB.F.W
    [/HIDE]
    נערך בפעם האחרונה על ידי Peleg : 12/04/06 ב 05:44

OmriH OmriH מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תודה

EvNiNg WoLf EvNiNg WoLf מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    thx