עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 41 עד 52 מתוך 52

אשכול: clan SOD = זוועה

hezi` hezi` מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    הנה יעקב אתה רואה אתה מדבר כמו ילד קטן מה זה משנה אם אתה יכול לעשות לו משהו או לא, כמו שמיכה אמר זה כולה משחק מחשב מה אתה לוקח את זה קשה.
    ואני תמיד אומר הדרך הכי טובה לפתור מריבות או להוציא את העצבים זה רק לעשות קלאן וור נגד הבנאדם שאתה כועס עליו ולהראות לו שאתה לא רואה אותו ממטר
    *חבל הנושא הזה בכלל קשור למשהו אחר ותראו למה הוא נגרר , סגרו אותו ואל תזכירו אותו יותר, יום טוב! .
    נערך בפעם האחרונה על ידי hezi` : 12/04/06 ב 15:24

ArChAnGeL ArChAnGeL מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי hezi`
    הנה יעקב אתה רואה אתה מדבר כמו ילד קטן מה זה משנה אם אתה יכול לעשות לו משהו או לא, כמו שמיכה אמר זה כולה משחק מחשב מה אתה לוקח את זה קשה.
    ואני תמיד אומר הדרך הכי טובה לפתור מריבות או להוציא את העצבים זה רק לעשות קלאן וור נגד הבנאדם שאתה כועס עליו ולהראות לו שאתה לא רואה אותו ממטר
    באתי לעשות נגדכם CW חזי ואתה גם יודע שזה היה הרכב מעפן ועל הזין הנקודות.
    לא עשים לזין הזה מיוט שלא הפסיק להציף בקללות כמו גבר מאחורי מסך והביא לי עצבים.
    היהי חסר שחקן ואף ממכם לא יצא.
    אמרתי לכם קחו טכני בכיף, ואני מצטער שהרסתי לך CW וזה הדבר היחיד שביאס אותי.
    CW אני לא עושה איתכם בגלל הזין הזה, והדרך הכי טובה חזי להוציא עצבים לנפח אותו.
    אני יודע שאני יוצא פה ילד קטן אבל אני חם עליו חבל לך על הזמן.
    עצה ממני חזי עזוב אותך הקלאן הזה בוא שב איתנו שחק עם אנשים נורמלים בגילך ולא עם איזה ילד זין שלא יודע לסתום את הפה.

tiko tiko מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ArChAnGeL
    באתי לעשות נגדכם CW חזי ואתה גם יודע שזה היה הרכב מעפן ועל הזין הנקודות.
    לא עשים לזין הזה מיוט שלא הפסיק להציף בקללות כמו גבר מאחורי מסך והביא לי עצבים.
    היהי חסר שחקן ואף ממכם לא יצא.
    אמרתי לכם קחו טכני בכיף, ואני מצטער שהרסתי לך CW וזה הדבר היחיד שביאס אותי.
    CW אני לא עושה איתכם בגלל הזין הזה, והדרך הכי טובה חזי להוציא עצבים לנפח אותו.
    אני יודע שאני יוצא פה ילד קטן אבל אני חם עליו חבל לך על הזמן.
    עצה ממני חזי עזוב אותך הקלאן הזה בוא שב איתנו שחק עם אנשים נורמלים בגילך ולא עם איזה ילד זין שלא יודע לסתום את הפה.
    יעקוב אתה מתחיל לעבור את הגבול.. יאללה סתום תפה קצת.. עלק עזוב את הקלאן.. לירון קטן ממנו בשנה כולה זה דבר ראשון, דבר שני הוא נהנה בקלאן הזה מאוד תפסיק לזיין את השכל.. אתה באמת מתנהג כמו ילד בן 10

hezi` hezi` מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ששש לא מתאים אני נמצא בקלאן הזה כי נחמד פה וזה פעם ראשונה שקורה דבר כזה האנשים בקלאן נחמדים אם היה לי רע שם מזמן הייתי יוצא , ויעקב אני יודע שאתם אחלה של אנשים ומי אמר שאני לא יהיה איתכם איזה יום אתם קלאן חדש אף אחד לא יודע מה יהיה מחר

ArChAnGeL ArChAnGeL מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    זה למה אני אוהב את חזי בחור נשמה

`Silver אורח
    ציטוט במקור פורסם על ידי hezi`
    ששש לא מתאים אני נמצא בקלאן הזה כי נחמד פה וזה פעם ראשונה שקורה דבר כזה האנשים בקלאן נחמדים אם היה לי רע שם מזמן הייתי יוצא , ויעקב אני יודע שאתם אחלה של אנשים ומי אמר שאני לא יהיה איתכם איזה יום אתם קלאן חדש אף אחד לא יודע מה יהיה מחר
    כל קלאן הוא חדש הקטע שרוב האנשים בקלאן מכירים אחד את השני חוץ ממני שיצאתי לא קשור אבל תוך יום זה לא משנה

LazyBoy LazyBoy מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יאללה יעקוב חלאס לריב ...עזוב שטויות
    אם הוא לא רוצה לשחק הוא לא ישחק נגד rTd גם אני נמצא בקלאן של יעקוב
    וניב אתה יודע טוב מאוד שאני לא פוחד לשחק מול שחקנים טובים ממני,כמו שהיה ב-BR למרות שהיה לי קלאן של שחקנים שהם לא משהו שיחקנו כול פעם מול WIN וזה לא קשור
    תאמין לי אנחנו (LN) לא פוחדים לשחק איתכם כולה משחק :\
    יעקוב וכולנו משחקים לכיף וlrnz לפי מה שהבנתי התחיל לקלל ולהרגיז את יעקוב בגלל מה ? כולה משחק ....ואיי ..
    יאללה חג היום לא צריך לריב

CloseB CloseB מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    הופה תנו לו בכבודדדדדדדד כן כן זה בן המלךךך לא לעשות ביידדדד

קודם כל כל אלה שמזיין תשכללללללללל ציטרים היו מביאים לכםם 48-0 בלה בלה כן ובלה בלהה
    תפסיקו לזיין בשכלללל ציטים אפשר להוריד ולהחזירררר אפשר לשחק סיבוב אם ובלי
    דבר ראשון ניצחון כבר טכני בלי לדבר זה שהם עשו עליי ווט כל הקלאן שלכם והביאו לי באן זה בלי לדבר בכלל טכני קל
    דברש שני הם משחקים מזה מסריחחחח נכנסים למרתף בטרור סמוק וכולם שתגנים
    אז אם התקיטיקות המופלאות שלייי חחחח תשאלו את יעקובב עשינו להם 3 נקודותת ובזכרות מיכה הסוס רק גקי ההמומו הזה הרס כל שניה
    ובטרור חחחחחחחח מה עשינו להםםם כל סיבוב אכלו 300 דמג רימון וכן ציטרים הכי קל להרוג ברימון כי הם בוטים אם ציטים אז הם התחילו לבכות ועשו לי באן אז זה ניצחון טכני הם אומרים שאנחנו ציטרים הם יקבלו דימואיםם וזהוו סגרנו את הבסטההה

קיצרר ניב עזוב אותך אתם לא רואים אותנווו שיהיה לך לבריאות אחלה קלאן יש לך חזי בסך הכל בחור טוב ויעקוב ילד כפות שלי אם הוא אומר עוד מילה פה אני יביא לו עוד כף הוא חולה על זה
    ומיכההההה חחחחח מיכהההה איזה כיף לשחק איתוווווו יוו הוא שרוטט כמה הוא מקלל הכי כיף בארץ מזכיר לי אותי פעםםם

וביקיצוררר חפרתי אשש פה מצאתי נפט כברררר
    כולם היום אצל אמא של גקי לבוא אליי לאיסיקיו אני יביא את המספר שלה היא זיון קלללל
    יאלה ביי בחורים עולם תחתוןןןןןןןןןןןןןןןן כרישששששששששששששששש

7BAR 7BAR מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    4 פעמים
    חחחחחח בן הזה מיספר אחד תאמינו לי
    איזה רגועה נותן לבחורה לשבת ליידו לראות אותו משחק
    והיא לא משגעת אותו יש לא מזלללל
    בואנה הפציץ בהם כל סיבוב 300 קל רימוניםם היה דחקות והיה עצבים כיף גם היה

Jinx Jinx מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי CloseB
    הופה תנו לו בכבודדדדדדדד כן כן זה בן המלךךך לא לעשות ביידדדד

קודם כל כל אלה שמזיין תשכללללללללל ציטרים היו מביאים לכםם 48-0 בלה בלה כן ובלה בלהה
    תפסיקו לזיין בשכלללל ציטים אפשר להוריד ולהחזירררר אפשר לשחק סיבוב אם ובלי
    דבר ראשון ניצחון כבר טכני בלי לדבר זה שהם עשו עליי ווט כל הקלאן שלכם והביאו לי באן זה בלי לדבר בכלל טכני קל
    דברש שני הם משחקים מזה מסריחחחח נכנסים למרתף בטרור סמוק וכולם שתגנים
    אז אם התקיטיקות המופלאות שלייי חחחח תשאלו את יעקובב עשינו להם 3 נקודותת ובזכרות מיכה הסוס רק גקי ההמומו הזה הרס כל שניה
    ובטרור חחחחחחחח מה עשינו להםםם כל סיבוב אכלו 300 דמג רימון וכן ציטרים הכי קל להרוג ברימון כי הם בוטים אם ציטים אז הם התחילו לבכות ועשו לי באן אז זה ניצחון טכני הם אומרים שאנחנו ציטרים הם יקבלו דימואיםם וזהוו סגרנו את הבסטההה

קיצרר ניב עזוב אותך אתם לא רואים אותנווו שיהיה לך לבריאות אחלה קלאן יש לך חזי בסך הכל בחור טוב ויעקוב ילד כפות שלי אם הוא אומר עוד מילה פה אני יביא לו עוד כף הוא חולה על זה
    ומיכההההה חחחחח מיכהההה איזה כיף לשחק איתוווווו יוו הוא שרוטט כמה הוא מקלל הכי כיף בארץ מזכיר לי אותי פעםםם

וביקיצוררר חפרתי אשש פה מצאתי נפט כברררר
    כולם היום אצל אמא של גקי לבוא אליי לאיסיקיו אני יביא את המספר שלה היא זיון קלללל
    יאלה ביי בחורים עולם תחתוןןןןןןןןןןןןןןןן כרישששששששששששששששש
    חג שמח גם לך יא זין

CloseB CloseB מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחחחח אמרתי לה יש לי דודה לטקטיקל נראה לך היא יכולה להגיד משהווו חחחחח

אתה יודע למה הם עשו לי ווט כי הם אמרו אנחנו אם ציטים איך הוא הורג אותנו הוא בטח גם ציטר
    מה לא?

סתם גקי חולה עליך אח שלייייי חג שמח לכולםםםם וכשר תשמרו על עצמכם

LazyBoy LazyBoy מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ben is king
    חג שמח לכולם

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123

נושאים דומים

1. {*As*} Clan Need Members
    על ידי D-Max בפורום Tactical Ops
    תגובות: 25