מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך 8

אשכול: Golden Axe 3

Gul\'dan The Warlock Gul\'dan The Warlock מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    הנה הסיקור מאתר למשחקי נוסטלגיה: ראשית אפתח באזהרה מרעישה: Golden Axe III, עוד יצירה מפתה מבית היוצר של Sega, אינו דומה לאף משחק אחר מהסדרה, וטוב שכך. Sega הפיקו לקחים מהמשחקים הקודמים והוסיפו כמה שכלולים מניטוריים שהופכים את המשחק להרבה יותר כיף. שוב, כמו במשחקים הקודמים, יש את אותו מתכון ממכר שגורם לשחקנים להמשיך לשחק עוד ועוד. כהוכחה אני מציג את העובדה שאת המילים הללו אני כותב בהיעדר הרגשה בזרת יד ימין שלי. לא כתוצאה מקרב אצבעות עם מישהו אלא כתוצאה, ישירה אפילו, של ארבעה משחקי יחיד רצופים עם כל ארבעת גיבורי המשחק. לא, לא טעיתי. ארבעה גיבורים - הלוא הם הבחורה והבחור (שנראים כאילו נטלו מנת יתר של סטרואידים) ושני שחקני רכש: איגואנה מגודלת וגורילה שעירה. אל תגידו שלא שמתם לב לחיסרונו של הגמד הזקן. כנראה שב-Sega החליטו לשלוח אותו לפנסיה מוקדם מהצפוי ולתת לאלפיי חסידיו לדפוק את הראש בקיר בחוזקה. לשם ירידה לעומק של המשחק, החלטתי לנסות את משחק היחיד עם כל אחד מהגיבורים של הסדרה. הראשון שעמד במבחן, בהצלחה ענקית, הוא הגבר. אותו גבר משני המשחקים הקודמים שמצויד בחרבו הארוכה. הוא, בניגוד לשלושת הנבחנים האחרים, הצליח להגיע עד הקרב האחרון עם הנשר המגודל. רק להגיע, לא יותר מזה. הנבחנת השנייה, הגברת היחידה בחבורה, מצוידת בחרב מעוגלת משהו, הצליחה להגיע ברוב עוז להרים שלפני הטירה שזה בערך שני שלבים לפני הסוף. שני הנבחנים האחרים, האיגואנה והגורילה (שניהם מגודלים ויכולים להילחם ראש בראש בבוסים) הצליחו להגיע לשלב אחד לפני הסוף שם הם הובסו. היריבים שנעמדים מולכם לאורך כל המשחק הם גמדים, נשים, גברים ומפלצות (שהם בעיקר הבוסים). כל היריבים מצוידים היטב ומסוכנים יותר ככל שהמשחק מתקדם. חוץ מאפשרות המשחק הרגיל והמוכר, אפשר גם לשחק בשני סוגי משחקים אחרים, משחק של שני שחקנים ומשחק אחד על אחד סטייל מורטל קומבאט. שני האפשרויות האלה אטרקטיביות מאוד אחרי שסיימתם את המשחק הרגיל כך שלהתנתק מ-Golden Axe III זה כמעט בלתי אפשרי. אבל הצעה קטנה, נסו לחלק את הזמן שבו אתם משחקים ואל תנסו לגמור את המשחק תוך יום אחד. זה עלול לגרום נזק פיזי רציני...

דרך אגב, אצלי לפחות, המקשים לשליטה במשחק היו מוזרים מאוד: תזוזה רגילה, קפיצה עם Delete, מכה עם End, קסם עם מקש 0 הימני או Insert, ומקש ה- Start שהוא גם Pause במשחק וניצול ניסיונות חוזרים, שהם בכמות מוגבלת, אחרי שנגמרו לכם החיים הוא מקש הנקודה בעברית+ סימן שאלה.
    עוד משהו, במשחק לכל דמות יש המון סוגי מהלכים שהיא יכולה לבצע ע"י צירופים שונים של המקשים ששולטים בדמות. למשל: מכה+ הכיוון ההפוך מזה שאליו אתם מסתכלים= הגנה ממכה אחת
    מכה+ למטה= מכה מלמטה
    שתי לחיצות מהירות לאותו כיוון+ מכה= מכה חזקה ומהירה
    וכדומה, אני חושב שאפילו אני שחרשתי מסיבית על המשחק, לא גיליתי את כל הטריקים.
    עוד הערה: במשחק, לכל דמות יש שלוש דרגות קסם: שיקוי אחד= דרגה ראשונה, שלושה שיקויים= דרגה שנייה, שבעה שיקויים= דרגה שלישית. אם השתמשתם בקסם בדרגה שנייה או ראשונה עם מספר שיקויים עודפים שלא מספיקים לדרגה הבאה, הם נשארים אחרי הקסם.

תמונה 1: http://mywebpage.netscape.com/masapic4/goldenaxe31.gif
    תמונה 2: http://mywebpage.netscape.com/masapic4/goldenaxe3.gif
    תמונה 3: http://mywebpage.netscape.com/masapic4/goldenaxe32.gif

להורדת המשחק כנסו לעמוד שכתובתו:
    http://www.masagames.f2s.com/v/download.ph...game=goldenaxe3
    ולחצו על הורדה

תהנו ובהצלחה !!!

:twisted: 8) 8)

B2a3r B2a3r מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תודה תודה תודה!

CrazyShot CrazyShot מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ויייייי את זה אני לא מכירר
    יש לי את היותר ישן שההיתי משחק בדבר השחור הגדול הזה שמתחבר לטלויזיה
    חחחח

קיבל לייק
    0 פעמים
    ל- Bar זה השלישי, לא הראשון (למרות שלדעתי הוא הכי טוב)

:wink:

Anonymous אורח
    עידו הבאת פה סיקור משהו מהסרטים!
    תודה בחור

Liero Liero מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    וואי איזה מישחק כפי אני ויותם היינו חורשים עליו זה כזה כיף

B2a3r B2a3r מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ל- Bar זה השלישי, לא הראשון (למרות שלדעתי הוא הכי טוב)

:wink:
    אני יודע והוא לא פעל לי

קיבל לייק
    0 פעמים
    הייתה לך בעיה להפעיל את המשחק דרך האמולטור או משהו אחר?

נושאים דומים

1. Golden Axe 2
    על ידי Gul\'dan The Warlock בפורום פח זבל
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 15/02/05, 22:00
  2. הודעה+שאלה חשובה לגבי Golden Axe II
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 14/02/05, 21:52
  3. Golden Axe 1
    תגובות: 2