חיים קשים באינדיאנה. שאראס

מאת יעל שחרור 28/03/2006 15:43
<SPAN class=f14 id=ucFullArticle_lblFullText><FONT size=3><FONT face=Arial>השבועות האחרונים הם אולי הקשים ביותר בקריירה של שרונאס יאסיקביצ'יוס. בשישה מתוך תשעת המשחקים האחרונים של אינדיאנה פייסרס, יצר שאראס היכרות מקרוב עם המושג - DNP - לא שיחק בשל החלטת מאמן.

לפני כשבועיים הודיע מאמן אינדיאנה, ריק קרלייל, כי החליט לעשות רוטציה בעמדת הרכז, אותה אייש אקס מכבי תל-אביב מליטא, רוטציה שהשאירה אותו על הספסל.

הלילה, הגיעו הפייסרס למשחק חוץ במיאמי, ושאראס רשם בסך הכל 51 שניות על המגרש.

אולם, מה שהיה מעניין במשחק הזה הרבה יותר אלה השיחות המרובות בין יאסיקביצ'יוס לבין רענן כץ. כמעט בכל פסק זמן שוחח שאראס עם כץ, שישב מאחורי הספסל של אינדיאנה.

היום, אמר כץ ל-ONE: "אני לא מבין למה שאראס לא משחק. דיברתי עם המאמן שלו, הוא רק אמר לי שיהיה בסדר וששאראס עוד ישחק. אמרתי למאמן שיש לו בידיים את השחקן הכי טוב באירופה, והוא צריך לתת לו לשחק.

"אני חושב ששאראס מרגיש לא נוח שם, אבל זה רק מה שאני חושב. יש לשאראס חוזה והוא מרוויח בכלל לא רע שם. שארס יעשה את השיקולים שלו והוא שחקן מספיק מקצועי כדי להחליט מה נכון לקריירה שלו".

כץ הפתיע כשאמר: "אני יכול לספר, שכאשר שאראס שמע שאני נוסע לאיסטנבול למשחק של מכבי תל-אביב ביום חמישי מול אולקר, הוא אמר לי: "הלוואי והייתי בא איתך לשם".

מעניין היה לדעת על מה היה להם לדבר בפסקי הזמן, פרט להעלאת נוסטלגיה מהשנתיים של שאראס במכבי תל-אביב, בהן זכו הצהוביים שנה אחר שנה ביורוליג.