מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

אשכול: לוזון: "החזרתו לעצמנו את השקט הנפשי"

sHIko`aMtoraF sHIko`aMtoraF מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים

לוזון: "החזרתו לעצמנו את השקט הנפשי"

גיא לוזון: "צעד משמעותי להמשך העונה"

מאת משה לוי 25/03/2006 19:54
    האווירה במכבי פתח-תקוה היתה מצוינת בסיום הניצחון 1:2 על מכבי נתניה. הלוזונים עשו את שלהם והבטיחו כמעט בוודאות את ההישארות בליגה.

מספר שחקנים אמרו: "אפשר כבר לנשום לרווחה" והיו חלק שחשבו כבר על המקום החמישי, ממנו אפשר להגיע לאינטרטוטו, ומשם אמרו, יהיה אפשרי להעפיל לגביע אופ"א...

המאמן
    גיא לוזון
    נשמע מרוצה בסיום: "היום עשינו צעד מאוד משמעותי וחשוב בדרך שלנו להבטחת מקומנו בליגה. החזרנו את השקט הנפשי לנו ולמועדון.

"שיחקנו מול קבוצה התקפית כמו נתניה ומנענו מהם להגיע להזדמנויות כפי שהם רגילים בדרך כלל. אנחנו מצדנו, הגענו להרבה הזדמנויות וניצלנו רק חלק מהם אבל אין לי טענות לאף אחד. אנחנו לא מסתכלים יותר מדי קדימה והמטרה שלנו לנצח את המשחק הבא".

רוביל סרסור:
    "אני שמח שחזרתי לכבוש, היה משחק טוב של כולנו, הכי חשוב שברחנו מהתחתית. אנחנו עם הפנים קדימה, ויש לנו עוד מטרות.

"היינו טובים מנתניה במיוחד במחצית השניה והחמצנו לא מעט הזדמנויות. אם היינו מנצלים חלק מהן היינו יכולים להגדיל בצורה משמעותית את התוצאה".

DisplayFlash ("flash_round_265x200.swf", "265","200","1","style=position:absolute"); אוהד כהן. יישן טוב הלילהאוהד כהן: "נכון לעכשיו, אי אפשר להסתכל אפילו על החלק העליון של הטבלה ולהסתכל על המקום החמישי שמוביל לאינטרטוטו. מי היה מאמין לפני חודש וחצי שנדבר ככה? עשינו קברת דרך ארוכה.

"ניצלנו בצורה טובה את הביתיות שלנו ובזכות זה עכשיו אנחנו מרגישים הרבה יותר טוב, קצת שקט לא יזיק לנו. אפשר לישון טוב בלילה".

מלבד הקללות של אוהדי מכבי נתניה שכבר הפכו לכמעט מסורת נגד הבעלים אשר אלון, היו בקבוצה טענות קשות לשיפוט.

לטענת אנשי נתניה, היה מגיע לאלן מסודי פנדל והשופט היה צריך להרחיק שחקן של מכבי פתח-תקוה

המאמן, ראובן עטר, אמר בסיום: "שיחקנו רע מאוד, במיוחד במחצית השניה. מכבי פתח-תקוה היתה צריכה לנצח בתוצאה הרבה יותר גבוהה. המחצית השניה שלנו הייתה הכי גרועה העונה, ונצטרך לתת על כך את הדעת.

"אנחנו חייבים להשתפר לקראת השבוע הבא ולהיות הרבה יותר טובים. אני מאמין בשחקנים שלי ובקבוצה ויודע שהם יכולים לשחק הרבה יותר טוב מהיום. כרגע אנחנו במקום השישי ואנחנו לא חושבים רחוק מדי. המטרה היא לעלות מקום אחד וכך להתקדם הלאה".

אבי פרץ : "אחרי שספגנו, כנראה רצינו יותר מדי להשוות וכמה שיותר מהר, ובגלל זה משחק ההגנה שלנו לקה בחסר. שתי הקבוצות ניסו לבעוט לשער בלי מרכז שדה כמעט".

שוער מכבי נתניה הסביר: "במחצית הראשונה עוד היינו על המגרש , אבל במחצית השנייה נעלמנו ואפשרנו לפתח-תקוה לעשות ככל העולה על רוחה במשחק".

Paradox Paradox מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    שקט נפשיייי

נושאים דומים

1. quote - a dumbass on clanbase channel
    על ידי freakazoid בפורום Call of Duty
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 20/06/09, 19:40
  2. אדמינים תאשרו לי את זה.
    על ידי MiKoZ בפורום פח זבל
    תגובות: 21