אלי אוחנה. יכול להיות אופטימי

מאת אדם גלס 25/03/2006 19:30
הפועל כפר-סבא ניצחה הערב (שבת) את נצרת-עילית 1:3 והשיגה ניצחון חשוב מאוד בדרך למשימה הקשה - להישאר עונה נוספת בליגת-העל.

מאמן כפר-סבא,
אלי אוחנה
, אמר בסיום: "המשחק עצמו לא היה מי יודע מה, אבל אנחנו שיחקנו יוצא מן הכלל. חוץ מהגולים שהבקענו, הגענו לעוד 4-5 מצבים, אבל כשמנצחים זה פחות משמעותי. נכנסו טוב למשחק ונצרת-עילית, למעט מצב אחד, לא הצליחה לסכן את השער.

"הניצחון נותן לנו סיכוי להשאר בליגה, והפער מנצרת-עילית עכשיו הוא רק 5 נקודות. זה עדיין פער גדול, אבל נכון לעכשיו זה נראה אחרת. נשארו 7 מחזורים ואם מתוכם ננצח לפחות 4 משחקים אז נעשה את הבלתי יאמן".

כשנשאל לגבי המשחק הבא מול בית"ר, אמר אוחנה: "בית"ר אומנם נחשבת לקבוצה שמשחקת הכי טוב בליגה, וכמו שהם במומנטום טוב גם אנחנו במומנטום טוב כי אנחנו באים אחרי שני ניצחונות בליגה".

לשאלה האם הוא חושב שגם מול בית"ר המשחק ייצא מטופס הטוטו השיב בחיוך: "נראה לי שהפעם הם למדו את הלקח".

מאמן הקבוצה המפסידה,
מוטי איוניר
, אמר לאחר ההפסד: "אנחנו לא מסתבכים בתחתית בעקבות ההפסד, אנחנו כבר חלק ממנה. לקחנו בחשבון שיהיה משחק קשה, אבל החצי הראשון היה שקול, ולפרקים אף עלינו על כפ"ס".

DisplayFlash ("flash_round_265x200.swf", "265","200","1","style=position:absolute"); מוטי איוניר. כועס על השופטיםעל השופטים אמר איוניר: "השופט קצת חשש להוציא כרטיס צהוב שני לאבובקרי, אבל לעמי אזולאי הוא הוציא צהוב שני תוך שנייה".

בהמשך הוסיף המאמן: "זה היה ברור שיהיה לנו קשה לחזור למשחק בעשרה שחקנים. אין לי טענות לשחקנים היום, הם רצו וניסו, אבל אנחנו נמצאים בתקופה קשה והשוער שלנו, רונן דהן, היה היום טוב ומנע מספר שערים".

קובי נכטיילר, בלם נצרת-עילית: "אנחנו נמצאים בסיטואציה לא קלה, אבל עדיין דברים תלויים בנו. צריך להתגבש, זה הזמן להיות קבוצה ואני מאמין שנתאחד ובסופו של דבר נישאר בליגה".