עמוד 1 מתוך 6 123456 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך 117

אשכול: מדריך לסוגי השחקנים בטקטיקל

DM אורח
    ממרום מושבי ושנותיי הרבות יצא לי לראות כל מיני סוגי שחקנים, חלקם טובים וחלקם פחות, חלקם נחמדים וחלקם פחות, אבל ניתן למעשה לחלק את כל שחקני הטקטיקל ל- 10 קטגוריות של סוגי שחקנים, על-פי המדריך הבא:

1. הקמפר - the Camper

תוכלו כמעט תמיד למצוא אותו מתחת לארגז, מאחוריי קיר, בתוך קופסא או מיכל אשפה, תמיד במצב כפוף, כל הסיבוב באותו מקום, מחכה רק לרגע שמישהו יעבור לידו בשביל לירות בו בגב. שחקן זה סובל כמעט תמיד מפארנויה, בעיות גב ולרוב נרדם בשמירה ( חלק מהמאפיינים שלו מתאימים לשחקן הפחדן).

2. הצ'יטר - the Cheater

הוא מעודכן בכל הקודים החדשים שיוצאים ותמיד מותקן לו על המשחק משהו שהוא מאמין שיהפוך אותו לשחקן הכי סוס בסביבה. הוא בדרך כלל בעל בטחון עצמי נמוך, חסר חברים וחיים ונוטה לעצלנות יתר. כאשר מזהים צ'יטר במשחק הוא לרוב נעלם ומכאן הוא מתאים בתכונותיו גם לשחקן המתפוגג.

3. הספאמר - the Spammer

מהרגע שהוא נכנס לשרת הוא לא סותם את הפה. יש לו מה להגיד על הכל ועל כולם. הוא עסוק יותר בלכתוב הודעות מיליון פעם מאשר לשחק והוא לרוב עושה ווטאאוט לכל השחקנים בשרת במחאה על זה שאומרים לו לשתוק. שחקן כזה הוא לרוב אנאלפבית ואינו שולט באנגלית אבל הוא מאמין באמונה שלמה שכולם אוהבים אותו.

4. הסוס - the Horse

הוא פותח כל אחד עם סכין בלבד. הוא מסתובב בכל שרת כאילו הוא הבעל בית ומרים את האף על כולם. אם הוא גומר משחק "רק" עם 300 נקודות אז הוא כותב bg ומכאן ניתן לזהות שחקן זה עפ"י שחצנותו והמקל שתקוע לו בתחת כל הזמן. לרוב שחקן זה הוא גם סוציומט לא נותן חיפוי לחברי קבוצתו וחושב רק על כמה הריגות הוא יעשה.

5. הצייתן - the Shafot

שחקן שעושה כל מה שאומר לו כל שחקן שנמצא אותו רגע יחד איתו בשרת, הוא מוכן לתת לאחרים את כל הנשק והתחמושת שלו - רק תאהבו אותו פליזזזזזזזזז. לרוב הוא משמש כפיתיון לחברי הקבוצה שלו על-מנת לפרוץ לבסיס הקבוצה היריבה. ניתן לזהות אותו עפ"י העובדה שהוא לרוב בלי נשק ומגנים ורץ תמיד אחרי שחקן אחר ושואל "מה עוד לעשות אדוני ?"

6. השאהיד - the Mitabed

השחקן הזה לא מעניין אותו מעצמו בלירה. איך שהסיבוב מתחיל הוא תופס רימון ומתחיל לרוץ באמוק לכיוון בסיס האוייב "תמות נפשי עם פלישתים " ובצעקות "אלללה הוא אכבר", אם לא תופס אותו סנייפר לפני זה והוא מגיע הוא לוקח איתו איזה 3 שחקני אוייב לפחות. ניתן לזהות שחקן זה על פי העובדה שהוא מת ראשון בכל סיבוב ויש לו בכל זאת תמיד הכי הרבה נקודות.

7. האדיש - the Satlan

זה לא מעניין אותו כלום, איזה מפה משחקים, מי משחק, כמה הוא הרג - נאדה כלום. הוא עסוק בדברים אחרים בבית, לרוב אוכל או רואה טלוויזיה במקביל, אתה יכול לקרוא לו שעות בשרת והוא לא מתייחס, שחקן זה הוא הרבה פעמים AFK במשך 30 סיבובים ואז פתאום חוזר ומשחק כאילו כלום לא קרה.

8. הבריון - the Bully

מהרגע הראשון שהוא נכנס לשחק הוא רק מאיים ומקלל את כל השחקנים בשרת ומשליט טרור ואימה. לרוב לשחקן זה יהיה אדמין או סמי בשרת והוא מחלק באנים ומיוטים חופשי על-פי מצב רוחו וגן מעביר מפות ועושה ריסט כי לא הולך לו אותו רגע. שחקנים מסוג נחשבים הכי מסוכנים אחרי הצ'יטר.

9. החדש - the Newbie

"מי אני? איפה אני ? ואיך הגעתי לפה ?" כך ניתן להגדיר הכי טוב שחקן זה. הוא בדרך כלל בתחילת כל סיבוב מבצע רכישות נשק ותחמושת במשך כמה דקות טובות ועד שהוא מסיים בדרך כלל הסיבוב נגמר או שהוא מת באמצע. הוא רץ למקומות לא קשורים ובמפות הגדולות הוא לרוב הולך לאיבוד דבר שמקשה על שחקני הקבוצה היריבה למצוא אותו כיוון שהוא עצמו לא יודע היכן הוא. לרוב שחקנים אלו או שמשמתפרים או שנושרים מהמשחק.

10. זקן השבט - the Eldar

הכהן. הצ'יף. הזקן. הוותיק. המנוסה. הוא יודע הכל, מכיר את כולם, את כל השיטות והטקטיקות ואת כל המפות הוא יכול לשרטט מתוך חלום. יש לו ידע וטיפים למכביר והוא יודע את התשובה לכל שאלה שתשאל אותו (אך את הדברים החשובים באמת הוא שומר לעצמו). ניתן לזהות אותו מיד בסבב הברכות שהוא מקבל משחקנים אחרים איך שהוא נכנס לשרת ובעובדה שיש לו נוצות על הראש.

אלו 10 הקטגוריות הראשיות של שחקני הטקטיקל. בהמשך יפורסמו תת קטגוריות נוספות של שחקנים.

כמובן שאתם מוזמנים גם להציע הצעות לסוגי שחקנים משלכם.

להשתמע -

DM aka Dubi huM

M4wZ M4wZ מנותק כריש פטיש
    קיבל לייק
    0 פעמים
    איפה אותו מדריך גיא? :|

al0n al0n מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    המשך....!

MiKoZ MiKoZ מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    איזה חזקקקקקקקקקקקקק

MiKoZ MiKoZ מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני לרוב מספר 6

קיבל לייק
    0 פעמים
    אוקיי בנתיים אני מתאים ל-6

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    חחחחחחחחחחחחח נתקעת ב-7 איזה סטלן

4EvEr 4EvEr מנותק מנהל ראשי
    קיבל לייק
    5 פעמים
    10 :o
    לא עד כדי כך יודע הכל
    לא כמו אלה תשאל אותם כמה עולה זה וזה
    תוך שנייה יגידו

אני אומר זה בא על גרגמל בדיוק

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    אני זה 8 \ 4\ 10 חחחחח 8 במיוחד אבל לא בקללות באביוס .. יש לי מחלה אני אביוסר

Harel.ZH Harel.ZH מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    6. השאהיד - the Mitabed - לא בגלל שאני מת ראשון אבל אני תמיד יוצא ראשון מהבסיס ונלחם ראשון [לא ידוע למה]

10. זקן השבט - the Eldar

al0n al0n מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחחחחחחחח
    תשמע אני לא מסתלבט אני קורא את זה מהעובדה שלי ואני רק צוחק אנשים משתכלים עליי
    פה חושבים נדפקתי.......
    בואנה השהאיד זה היה חזק

קיבל לייק
    0 פעמים
    ברדך כלל שאני בריל ניק אני 10 בפייק אני 6 בגלל שאני לא נוהג תהתקמפר ואין לי סבלנות לחכות

GarGaMeL- GarGaMeL- מנותק מנהל בדימוס
    קיבל לייק
    11 פעמים
    שילוב של 4\6\10

רק שאני לא משוויץ ואני לא מת ראשון
    Proud Member of EvoLuTioN Clan :: #eVo.team @ Quakenet »

7BAR 7BAR מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    4 פעמים
    אני לרוב
    6. השאהיד - the Mitabed
    אבל לא כל פעם מוריד איתי עוד כמה לרוב יש SNIPER שמוריד אותי כמו מניאק מחקה לי..

קיבל לייק
    11 פעמים
    אה כן, איפה "Pro newbie"? שחקן שחושב שהוא הכי טוב בעולם ושכל שחקן שני שהורג אותו הוא צ'יטר?

al0n al0n מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    וגם יש את הפייק האלמוני :
    שחקן שנכנס בשם בדוי (כמו:9 K ALKS) יעני חירבושים.......
    עושה את ה-40 הריגות כולם עושים עליו VOTE והוא עובר לסרבר אחר......

קיבל לייק
    0 פעמים
    יש גם את השחקן המפקיר - זה שמנסה להישאר אחרון כדי לנקות את כל השחקנים שלא נשארו להם חיים , ניתן לזהות עם מאזן גבווה וסקור נמוך :]

al0n al0n מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    Originally posted by M4wZ@Jul 21 2005, 12:05 PM
    יש גם את השחקן המפקיר - זה שמנסה להישאר אחרון כדי לנקות את כל השחקנים שלא נשארו להם חיים , ניתן לזהות עם מאזן גבווה וסקור נמוך :]
    יפה

קיבל לייק
    0 פעמים
    Originally posted by gandalf+Jul 21 2005, 12:07 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (gandalf @ Jul 21 2005, 12:07 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-M4wZ@Jul 21 2005, 12:05 PM
    יפה [/b][/quote]
    שומע אחי היום סיימתי לעבוד הרווחתי 1100 שקל בשבוע

קיבל לייק
    11 פעמים
    תת קטגוריה לnewbie:
    "עמית רומם". תמיד נצמד אליך ועושה בלוק ולא מבין מה רע בזה.עושה זאת בעיקר שאתה עם צלף ואז שאתה מת אתה רואה אותו קופץ לקחת את הצלף שלך בשביל הגברת העצבים.

עמוד 1 מתוך 6 123456 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תגובות: 51
    הודעה אחרונה: 26/10/08, 20:11
  2. תגובות: 13
    הודעה אחרונה: 25/04/06, 18:14
  3. מדריך למסגרת עגולה בחתימה
    על ידי Ludacris בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 11/06/05, 11:46
  4. מדריך לניק מושקע