מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך 8

אשכול: שאלה

tekna tekna מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים

שאלה

הקלאן שלי של splinter ושל mr anderson ניצח את dmf 25-24 היה תיקו ואז עשינו סכינים הכול היה בסדר,לא היו הרבה מרביות חוץ מזה שחשבו שרן cheater ושbogey שיחק ולא שקד.
    עכשיו הם אומרים שבסכינים הם היו היו צריכים להגיד go משהו כזה. אז אני שואל אותכם אם הטענה שלהם נכונה כי אם כן אז נעשה איתם שוב אין בעיה אנחנחו לא מנייקים.

YoTaMzz YoTaMzz מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

h3nz h3nz מנותק אגדה
    שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    2 פעמים
    כן לפני שמתחילים לדקור בקרב סכינים צריך לחכות שכולם יבואו לדוגמא עם זה במידל בבליסטר אז צריך יענו שכולם יגיעו ואז אומרים go ואז מתחילים .. אם לא אמרתם והתחלתם בלי להגיד אז לא יודע מה להגיד לך כנראה שהם ניצחו אבל למה לא להגיד

הסמל האישי של GeneraLrZ
    GeneraLrZ GeneraLrZ מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    hhhhhhhhhhhhhhhh

הסמל האישי של [:`Aviran
    [:`Aviran [:`Aviran מנותק פז"ם עולם
    קיבל לייק
    1 פעמים
    אויש רון שתיהיה בריא :\ קודם הוא חשב שיש פייק אצלכם והוא לא ידע שbogey אח של שקד כי הוא ראה שהיה עוד אחד איתכם שם בחדר אז הוא חשב לא היה בכלל בטוח ורגע מתי אמרנו שאתם צ'יטרים?? וקודם בדוגרי אם לא היינו משחקים 4 סיבובים שהיינו 2 ואתם 3 וסיבוב אחד היה שאתם הייתם 3 ורק איל היה כי היה לי במשחק הרבה timeout הייתם מפסידים והבעיה שלא עשינו פאוסד באותו זמן זה היה בגלל שלא היה אפשר ואנחנו לא יודעים למה זה קרה ניסינו אבל זה לא משנה וגם בסיבוב סכינים נועם ואיל בכלל לא ידעו על זה ודיברתי איתך כבר על זה ואתה רואה שצריכים להגיד go אני לא אומר סתם אז תשלחו 24-24 וזהו..
    נ.ב.
    מזה איזה חפירה הבאתי :X

tekna tekna מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני ישאל את רן נעשה עוד פעם סכינים ובקשר ל3 על 2 מה אני יכול לעשות לא נעשה שוב פעם את כל הcw נכון!?!? לא אמרתם שכולם ציטירים אמרתם שאתם רוצים demo של רן וכאילו זה כמעט בטוח שאתם חושבים שרן cheater אבל בטח זה היה מעצבים טוב לא נורא נעשה תסכינים עוד פעם או rematch

נ.ב-רן עשה את כל העבודה ושקד לפעמים היו לו איזה התפרצויות של סוס אבל אני לא עשיתי כלום חחחח

אבירן זה עדיין בושה בשבילכם לא?!?!?

Bogey Bogey מנותק ותיק
    שם פרטי
    מור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    Gg both

הסמל האישי של [:`Aviran
    [:`Aviran [:`Aviran מנותק פז"ם עולם
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי tekna
    אני ישאל את רן נעשה עוד פעם סכינים ובקשר ל3 על 2 מה אני יכול לעשות לא נעשה שוב פעם את כל הcw נכון!?!? לא אמרתם שכולם ציטירים אמרתם שאתם רוצים demo של רן וכאילו זה כמעט בטוח שאתם חושבים שרן cheater אבל בטח זה היה מעצבים טוב לא נורא נעשה תסכינים עוד פעם או rematch

נ.ב-רן עשה את כל העבודה ושקד לפעמים היו לו איזה התפרצויות של סוס אבל אני לא עשיתי כלום חחחח

אבירן זה עדיין בושה בשבילכם לא?!?!?
    א'- לא אמרנו שאתם צ'יטרים אני רוצה שתביא לי הוכחה דרך הדמו שלך.. :\ אולי רצינו דמו זה לא אומר שקראנו לכם צ'יטרים
    ב- וזה בכלל לא בושה מה קשור אתה יחסית קלאן טוב וזה אבל אנחנו היה לנו בעיות במשחק קצת :\ וגם אייל היה עם 20 fps ועכשיו הוא מסדר ת'מחשב ויחזור עם 120 FPS כמו שצריך

נושאים דומים

1. שאלה
    על ידי X-type בפורום Tactical Ops
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 04/05/05, 07:06
  2. שאלה
    על ידי X-type בפורום Tactical Ops
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 01/05/05, 20:27
  3. שאלה - win/linux
    על ידי DareDevil בפורום Tactical Ops
    תגובות: 5