מציג תוצאות 1 עד 1 מתוך 1

אשכול: למכירה,טבק נחלה,מיזו,אל-פאחר,במחירים מיוחדים לחברי הפורום.

Arsenal4Ever Arsenal4Ever מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    יעקב
    קיבל לייק
    18 פעמים

למכירה,טבק נחלה,מיזו,אל-פאחר,במחירים מיוחדים לחברי הפורום.

היי,חשבתי לשתף את חברי הפורום.
    קודם כל,אני לא חנות,ולא מתיימר להיות כזה.
    כאחד שמאס,בכל מה שקשור לטבק במשקל,כי זה פשוט זבל,ואין תחליף אמיתי היום לטבק של נחלה,AF ודומיהם,עלה לי הרעיון גם לשתף את חברי הפורום.
    יש לי מכר במצרים,שאני קונה ממנו בקביעות טבק של נחלה,נחלה אמיתי ,קופסא של קילו,טרי,טרי. בחצי מהמחיר של הארץ.
    הקנייה תעשה דרכי בלבד דרך האימייל שהעביר לכם בפרטי,המחיר הוא סופי,החלק היקר בכל העסק זה המשלוח שזה 22$ לדואר EMS שזה האפשרות היחידה למשלוח,משלוח כזה מגיע לארץ לא יותר משבוע ימים!.
    בשביל להיות הוגן ופייר עם מי שירכוש את הטבק,הוא יקבל מייד מספר הזמנה(זהו מספר מעקב באתר דואר ישראל),שימו לב שהמוצר אכן יכול להתפס במכס,לי אישית זה נתפס פעם 1 מתוך 7 הזמנות שביצעתי עד היום,אבל גם אם זה נתפס במכס אין מה להלחץ,הכל יתנהל מולי,נכון שיהיה אבדן של כסף,אבל הסיכוי שזה יתפס לא כזה גדול.
    רק לשם הבהרה,במידה וזה אכן נתפס במכס,ממלאים טופס פשוט ושולחים אותו לדואר,שהמוצר יוחזר בחזרה לזה ששלח את החבילה,המוכר מקבל את החבילה וישלח לכם אותה שוב,כאמור כמו שכבר אמרתי המשלוח זה העסק היקר בכל הסיפור ככה שטצטרכו לשלם משלוח חוזר בלבד,לי אישית,זה נתפס פעם אחת בגלל שרכשתי חבילה כפולה,משמע אותו מוכר שלח פעמיים לי ולחבר שלי,ככה שזה העלה את החשד של המכס.
    ישנה אפשרות גם לרכוש קופסאות תפזורת,של 5 חבילות של 100 גרם כ''א,אני אישית לא ממליץ,מחיר ינתן בהודעה פרטית.

מוזמנים לפנות אליי בפרטי,או במייל [email protected].
    בשביל הרושם הראשוני ולצורך נאמנות,מוכן שאחד מחברי הפורום ישלם תשלום חלקי,וכשיקבל את החבילה ישלם לי את השאר,זאת בתנאי שמדובר במישהו בגיר,הכוונה לגיל 23+ שאפשר לסמוך עליו.
    יום מצויין.

עריכה:
    *חברה,כבר פנו אליי שלושה אנשים שמתוכם 2 רוצים כמות גדולה,אני לא חנות או ספק,בנוסף לזה אני לא מתכוון להתעסק עם הזמנות של מעל ל1 ק''ג פר הזמנה,מהסיבה הפשוטה שקרוב לוודאי שזה יתפס במכס,ואין לי כוונה לטרטר אנשים בידיוק כמו שאין לי כוונה לטרטר את עצמי ואת המכר שלי ששולח לכם את זה מחו''ל.
    *כל ההזמנה היא 60$ דולר בלבד,כולל המוצר וכולל המשלוח EMS,אין טעם לשאול אותי במייל דברים שפירטתי בצורה מפורטת בפוסט הנ''ל.
    *כשאתם פונים,תהיו מוכנים לרשום לי פרטים מלאים למשלוח,כגון שם מלא,עיר,מיקוד,מס' פלאפון,ואעדכן את הקונה בקשר להזמנה.
    *המכר שלי ממצרים,מרגע שאתם פונים אליי,הוא צריך ללכת לחנות ולרכוש את הטבק,ככה שזה תהליך של יומיים פחות או יותר מרגע שאתם מזמינים,עד למצב של משלוח,מה שאומר שמרגע ששילמתם כסף זה יגיע תוך 10 ימיי עסקים,כמובן שאני אשלח מיידית לקונה מספר מעקב.
    *התשלום נעשה דרך העברה בנאית או פייפל.
    *שוב,לפני שפונים אליי במייל תקראו את כל הפוסט בבקשה,הכל מפורט,אין טעם לשאול שאלות כמו מה המחיר,כי רשמתי את כל מה שצריך לדעת.

תודה,יעקב.
    נערך בפעם האחרונה על ידי Arsenal4Ever : 25/11/15 ב 18:38

תגיות עבור נושא זה

eXTReMe Tracker