מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

אשכול: דרך קלה להרוויח כסף!

MrNiceGuy MrNiceGuy מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים

דרך קלה להרוויח כסף!

שלום חברים , אם ברצונכם להשיג כסף לחשבון paypal אבל אין לכם ויזה או שאתם לא רוצים לבזבז על זה כסף אמיתי אז מצאתי שיטה נחמדה שבזכותה אפשר להשיג $ בצורה די פשוטה אומנם טיפה איטית..
    בעזרת האפליקציה לאנדרויד שנקראת WHAFF! , זה לא עוד סתם תוכנה של פרסומות וכל זה, אלה פה ממש אתם רואים התקדמות בכסף וברגע שמגיעים ל 10$ אפשר "למשוך" את הסכום אל PAYPAL. GOOGLE PLAY, STEAM,I TUNES ועוד מלא אופציות , עכשיו מה שאנחנו צריכים זה PAYPAL .​
    אז איך עושים בדיוק את הכסף? זה פשוט מאוד הולכים למרקט ומורידים WHAFF! ואחר כך נרשמים (צריך FACEBOOK אבל אפשר לפתוח בשנייה סתם אחד מסריח שיהיה רק
    ל'WHAFF כמו שאני עשיתי) ואז זה ישאל אותכם אם חבר הביא אותכם ויש לכם קוד הזמנה אז אם לא אכפת לכם תכניסו את הקוד AA68293 ותקבלו מתנה חצי דולר וגם אני
    עכשיו באפלקציה יש כמה דפים וכל פעם מתעדכנים רשימות חדשות של APPS שאותם תוכלו להוריד ולקבל תמורתם כסף ( בדר"כ משהו כמו 0.10-0.20$ לכל אחד) אני אישית עושה את זה כל פעם שאני מחרבן ומביא איזה 1-2$ בפחות מ5 דקות, הדף השני הוא דף מיוחד שמציג APPS יותר טובים שעליהן גם תקבלו יותר כסף (הם חינם אין מה לדאוג) ואם תשחקו בהם 2-5 דקות תקבלו אפילו בונוס , ועל כל יום שעובר שלא מחקתם את הAPP הזה תקבלו משהו סימלי כמו 0.02-0.05$ שזה לא רע , בכללי אפשר לעשות את ה 10$ בשבוע ואז להעביר לPAYPAL ולקנות משהו שאתם רוצים מאוד , ותכלס זה די קל , מקווה שתראו את זה כמשהו טוב ולא כרווח אישי

mirigold95 mirigold95 מנותק טירון
    שם פרטי
    מירי גול
    קיבל לייק
    0 פעמים
    נשמע ממש טוב, אני אנסה את זה

eXTReMe Tracker