מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

אשכול: 3 שאלות בקשר לנרגילה .

הסמל האישי של OnePlayer
    OnePlayer OnePlayer מנותק טירון
    שם פרטי
    מרקו
    קיבל לייק
    0 פעמים

3 שאלות בקשר לנרגילה .

טוב אז אני רוצה לקנות נרגילה חדשה ,
    1. השאלה היא מה אתם ממליצים ? אחרי שאני קונה , לנקות אותה מבפנים אם חוטר וכל זה ואז לעשן בה או איך שאני קונה אותה לעשן בה ?
    2. איך לעשות ראש טוב ? שיהיה טעם טוב והרבה עשן ..
    3. איזה סוג גחלים אתם יכולים להמליץ לי שנדלקים מהר , לא נגמרים מהר ?

הסמל האישי של shay_cohen56
    shay_cohen56 shay_cohen56 מנותק מתקדם
    שם פרטי
    שי
    קיבל לייק
    31 פעמים
    מצטער שזה קצת באיחור אבל הפורום היה בפריצה ולא יכולנו לענות.אז ככה: 1:לא חייב לנקות,אפשרי אבל לא חובה. 2:זה תלוי באיזה ראש,כמה הוא גדול וזה,אבל צריך שיהיה אורירי ולא דחוס יותר מידי. 3.תלך על גחלים של לימון שהם ממש טובים או קוקו סטאר ומצטער פשוט הרווח לא עובד לא.

NargilaBAKSISA NargilaBAKSISA מנותק טירון
    שם פרטי
    מתן
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לא חייב לנקות אחי..מומלץ לנקות אם אתה רוצה להחליף טבק..[כמובן להחליף גם צינור אם זה צינור עם סליל ברזל]
    תשדל שהטבק לא יהיה דבוק,תפורר אותו ותנער את הראש לפני שאתה שם אותו..
    אני מעשן עם גחלי קוקו סטאר[אלה עם החור באמצע]

alexey93 alexey93 מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    alexey93
    קיבל לייק
    23 פעמים
    עדיף לנקות כי הנרגילות עומדות על המדף כמה חודשים (במקרה הטוב) וצוברות אבק.בקשר לראש,זה תלוי בטבק אבל רוב הטבקים במשקל בארץ הם כימעט אותו הדבר.אתה לוקח את הקופסא של הטבק,מערבב טוב כדי שכל "המיץ" לא יהיה רק למטה,אם אתה רואה שבטבק שלקחת יש הרבה "מיץ" אפשר לספוג את אותו קצת עם מפית,אתה מפורר את הטבק,מוציא מקלות ומפזר קצת בכל פעם,בהתחלה אתה שם במרכז הראש ואז עובר לצדדים,אל תעשה "הר" כי אם הטבק נוגע בנייר כסף אז בהתחלה הטעם יהיה ממש טוב ויהיה הרבה עשן אבל השכבה העליונה תישרף ממש מהר והשכבה התחתונה כבר תיהיה יבשה מדי.תשים נייר כסף מתוח על הראש,תעשה הרבה חורים קטנים (עדיף עם סיכה) ואחריי זה (דבר שהרבה אנשים שוכחים לעשות) תמתח שוב את הנייר כסף כי כשאתה עושה חורים אתה בעצם מוריד טיפה את הנייר כסף לכיוון הטבק.אם אתה בבית תשתמש בפחם רגיל שאתה מדליק על הגז (או שאפשר לקנות פלטה חשמלית קטנה).בחוץ תשתמש בגחלי לימון להדלקה מהירה אבל תשים את הגחל רק אחריי שהוא כבר נדלק לגמרי והוא אדום.אחריי שאתה שם מים בכד הגוף צריך להיות בסביבות ה2 סנטימטר בתוך המים (זה טיפה שונה בנרגילות שונות ואחריי כמה פעמים אתה כבר תדע בדיוק כמה מים לשים בנרגילה שלך),אתה יכול להוסיף למים קרח,מיצים ואפילו אלכוהול (אבל ממש-ממש קצת כי אפילו 2 שוטים בכד יכולים לגרום לך להשתכר)

eXTReMe Tracker