הפיגוע היה ביום שני, 2.4.84, כ``ט באדר תשד``מ.

הלכתי, לתומי ברחוב קינג ג`ורג` בירושלים, באחד מימות השבוע הנעימים, כשרוב האנשים סביבי גם הם ממהרים כל אחד לסידוריו ועניניו הוא.
שלשה מחבלים החלו לירות לפתע, ללא כל סימני אזהרה מראש, על העוברים ושבים, אחד הכדורים שנורה לעברי - פגע בי, נכנס לריאה, ויצא דרך עמוד השדרה. כתוצאה מכך נפלתי על הכביש. לפתע התחלתי להרגיש דברים פלאיים מעבר להשגת אנוש רגילה.
הנשמה שלי יצאה מהגוף, ועלתה לגובה של כארבעה מטרים. הבטתי מהגובה על גופי השרוע על הכביש, ולא הרגשתי שום כאב, כי הייתי מחוצה לו. הרגשתי שלווה מיוחדת, שקט נפשי נעים, שכמותו לא הרגשתי מעודי. לא פחדתי כלל.
כך עברו כחמש דקות בהם נשמתי מרחפת מעל גופי, ורואה אותו על הכביש. לפתע פתאום שמעתי קול הקורא אלי, ושואל אותי : ``מה את רוצה?`` השבתי אל עבר הקול : ``אני רוצה לחזור לילדי ובעלי``. מיד כשהבעתי משאלה זו, הרגשתי את עצמי שוב בתוך גופי. זו היתה חויה מוזרה. האמת היא שבעבר קראתי עדויות של אנשים שספרו על יציאת נשמה מהגוף ושיבתה חזרה, אולם הייתי מסופקת במהימנותם. כעת, לאחר שחויתי זאת בעצמי, נוכחתי לדעת, מעל לכל ספק, שמדובר בתהליך אמיתי, נכון ומציאותי.

זוהי רק אחת מתוך אוסף העדויות של אנשים שעברו מוות קליני.

מוות קליני זהו מצב שלמעשה ע``פ הרפואה נחשב האדם למת. אין נשימה. אין דופק. אין לחץ דם... אולם כעבור זמן מה חוזרת הנשמה חזרה לגוף שממנו יצאה להמשיך לחיות את החיים.

http://www.shofar.tv/articles/7422 - מקור