מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

אשכול: חברה שלי בגדה בי..ואני לא מצליח לעכל

shemensoia shemensoia מנותק מתקדם
    שם פרטי
    מיכאל
    קיבל לייק
    67 פעמים

חברה שלי בגדה בי..ואני לא מצליח לעכל

אין לי ממש מה להתחיל לכתוב-אני אעתיק לפה פשוט משהו שהיא כתבה, היא גם ניסתה לשאול על זה.
    יש לי חבר ממש ממש טוב ושנינו מאוהבים אחד בשניה. ניסינו להיות זוג אבל לא הפסקנו לפגוע.
    הצבנו חוקי בסיס שאם נעבור עליהם זאת תיחשב בגידה.לדוגמא לזרום למצב של מיניות עם אחרים-לא משנה אם זה במציאות או בטלפון.
    בגדתי
    בו אתמול. דיברתי עם מישהו בטלפון-שאני לא מכירה- והוא גמר. לא עשיתי שום דבר שעזר לו לעשות את זה, אבל גם לא ניתקתי את השיחה. סיפרתי ישר לחבר שלי. נשבר לו הלב. הוא לא רוצה להפסיק לדבר איתי. אני אישית לא מבינה איך המצפון שלו נותן לו. הוא אמר שהוא ממש אוהב, אבל בגדתי, וזאת חתיכת פגיעה. אני בחיים לא אעשה לו את זה שוב, וניסיתי לנתק קשר כדי שאני לא אפגע בו יותר, אבל הוא לא מוכן. אני לא יודעת מה לעשות. אני לא רוצה לפגוע בו יותר, ומה שעשיתי הוא בלתי נסלח. אבל הוא אמר שאם אני אנתק קשר הפגיעה תהיה יותר גדולה. מה לעשות?
    אני רוצה להוסיף, היא תמיד אמרה לי שהיא לא תבגוד בי אף פעם, וסמכתי עליה בעיניים עצומות-ועכשיו האמון התערער, והיא שוב אומרת את זה שהיא לא תבגוד אף פעם, אבל קשה לי להאמין-אבל האמון חוזר לאט לאט אני חייב לציין, כי היא עזרה לי. גם הדברים המיניים שאנחנו ממשיכים לעשות-קשים לי ומפריעים לי.
    היא הייתה איתי בכל הזמן שבכיתי וניסה לעודד אותי, היא אמרה שהיא מצטערת המון המון פעמים גם. אני ממש לא יודע מה לעשות, אני אוהב אותה-מאוהב בה. אני לא יכול לחשוב על ניתוק קשר.
    מישהו היה פעם במצב כזה? והקטע של ה"
    לא עשיתי שום דבר שעזר לו לעשות את זה"-היא שאלה אותו אם הוא נוגע בעצמו, והוא שאל אותה מה הצבע של הכוס שלה או משהו והיא ענתה לו, יותר מזה היא לא עזרה לו.
    נערך בפעם האחרונה על ידי shemensoia : 15/07/13 ב 22:47

הסמל האישי של Skuri
    Skuri Skuri מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    רון
    קיבל לייק
    775 פעמים
    היא ענתה לו מה הצבע של הכוס שלה?

שם פרטי
    מיכאל
    קיבל לייק
    67 פעמים
    כן..

הסמל האישי של lidoryakov
    lidoryakov lidoryakov מנותק גורו
    שם פרטי
    לידור
    קיבל לייק
    431 פעמים
    איזו שאלה מפגרת אחי!
    הרי זה ידוע שהחלק החיצוני של הכוס הוא בצבע העור שלה והחלק הפנימי ורוד והשפתיים של הכוס הוא בצבע פחות או יותר הצבע של השפתיים בפנים
    והצבע של הפיטמות הוא בצבע השפתיים של הפנים ברוב הפעמים זו נוסחא שצודקת ב 96%

בכללי היא לא כזה בגדה בך היא רק עשה סייבר...
    הייתי נשאר איתה אבל בוגד בה כל הזמן..
    הרי זה ברור שהיא לא תבגוד בך יותר אבל אתה עכשיו כן יכול יש לך נקודת זכות

שם פרטי
    מיכאל
    קיבל לייק
    67 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי lidoryakov צפה בהודעה
    איזו שאלה מפגרת אחי!
    הרי זה ידוע שהחלק החיצוני של הכוס הוא בצבע העור שלה והחלק הפנימי ורוד והשפתיים של הכוס הוא בצבע פחות או יותר הצבע של השפתיים בפנים
    והצבע של הפיטמות הוא בצבע השפתיים של הפנים ברוב הפעמים זו נוסחא שצודקת ב 96%

בכללי היא לא כזה בגדה בך היא רק עשה סייבר...
    הייתי נשאר איתה אבל בוגד בה כל הזמן..
    הרי זה ברור שהיא לא תבגוד בך יותר אבל אתה עכשיו כן יכול יש לך נקודת זכות
    חח ממש מתמטיקה
    וזה נחשב לבגידה בשבילי, וגם היא מחשיבה את זה כבגידה. לא בגידה רצינית, לא משהו ממש אמיתי, אבל זאת כן.
    אני לא אבגוד בה, אני מאוהב בה. אני לא אבגוד בה כנקמה כי היא עשתה את זה, זה יסכן את כל הקשר שלי איתה. בדיוק כמו שהבגידה שלה סיכנה את הקשר שלה איתי.

הסמל האישי של Marionette
    Marionette Marionette מנותק ותיק
    שם פרטי
    בתאל
    קיבל לייק
    144 פעמים
    אין בזה בגידה של ממש
    מה שכן ברוב המיקרים אחד שבגד יבגוד שוב...
    אני אישית ברגע שמישו בוגד בי אוטומטית האמון נהרס
    ומה שווה מערכת היחסים בלי אמון? זה היסוד!!!
    כל ריב הכי קטן אתה תזכיר לה את מה שהיא עשתה
    להאמין לה בעיניים עצומות לא תוכל בחיים אם זה בסדר מבחינתך אז לך על זה!
    אתם ילדים נצלו כל רגע ואם לא מסתדר על פשוט מאוד.... NEXT!!!

eXTReMe Tracker