מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

אשכול: גלגול סיגריות-הדבר הטוב ביותר שהעולם ידע!!

הסמל האישי של sarpark
    sarpark sarpark מנותק ותיק
    שם פרטי
    נווה
    קיבל לייק
    59 פעמים

גלגול סיגריות-הדבר הטוב ביותר שהעולם ידע!!

עברתי לגלגול לא מזמן אחרי 3 שנים עישון של סיגריות.
    ובאמת זה אחלה מספק טוב חזק כמו שאני אוהב.
    גם זול,שאני יודע שאני לא צריך לחתום למוכר על הפנסיה שלי בשביל 4 קופסאות.
    חלקתי עם חבר טבק פאל מאל לייט (לא היה אדום) וואלה 8 שקל נייר גלגול עם פילטרים,עוד 12 שקל כל אחד כי הוא עולה 24
    בסך הכל שילמתי 20 שקל ומספיק לי יחסית להרבה זמן!!
    כמובן שאני לא מעשן את הטבק הזה מעשן באלי שאג כחול אבל לפעמים אין מספיק כסף כעת ושבת יוצא אז..
    למדתי לגלגל יחסית טוב חוץ מהקטע שאחרי שמסדרים צריך לגלגל ולעלות כלפי מעלה הכל בסדר (רוב הזמן פולט טבק מהצד ויוצא שטוח)
    אבל נשתפר!!
    אני רק מקווה שיאיר לפיד האפס לא יעלה ת'מחיר של זה...
    שבוע טוב

הסמל האישי של Skuri
    Skuri Skuri מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    רון
    קיבל לייק
    775 פעמים
    לפיד העלה גם את המחיר של זה עם עליית מחירי הסיגריות - את כל מוצרי הטבק הוא העלה לידיעתך.
    אבל, עדיין זה הרבה יותר זול ושימושי.. אכן מספק ולא רק שמספק גם יותר בריא. (יש טבק בלבד, אין זפת - מה שגורם לשיניים להיות צהובות).
    אבל.. יש כאלה שמעדיפים לקנות קופסת סיגריות מאשר לגלגל כל פעם סיגריה - אגב, הסיגריות של הגלגול הרבה יותר דקות וקטנות, בקיצור ככה: המכשיר, הפילטרים, הטבק, הניירות גלגול - הכל ביחד בסביבות ה- 50 שקל.
    מכונת הגלגול עולה בסביבות ה- 30-40 שקל מה שכדאי לקנות למי שקשה לו לגלגל ביד.

הסמל האישי של sarpark
    שם פרטי
    נווה
    קיבל לייק
    59 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Skuri צפה בהודעה
    לפיד העלה גם את המחיר של זה עם עליית מחירי הסיגריות - את כל מוצרי הטבק הוא העלה לידיעתך.
    אבל, עדיין זה הרבה יותר זול ושימושי.. אכן מספק ולא רק שמספק גם יותר בריא. (יש טבק בלבד, אין זפת - מה שגורם לשיניים להיות צהובות).
    אבל.. יש כאלה שמעדיפים לקנות קופסת סיגריות מאשר לגלגל כל פעם סיגריה - אגב, הסיגריות של הגלגול הרבה יותר דקות וקטנות, בקיצור ככה: המכשיר, הפילטרים, הטבק, הניירות גלגול - הכל ביחד בסביבות ה- 50 שקל.
    ההפך אני יש לי פאן גדול בלגלגל

הסמל האישי של shay_cohen56
    shay_cohen56 shay_cohen56 מנותק מתקדם
    שם פרטי
    שי
    קיבל לייק
    31 פעמים
    לא ממש נכון מה שאתה אומר,הטבק וכל מה שנלווה לא עולה 50 ש"ח,זה עולה בהרבה יותר לפחות 80 ש"ח+
    והסיגריות לא חייבות להיות בהכרח דקות יותר מהרגילות,הכל תלוי במידת הפילטר.
    אבל מה שטוב בגלגול זה שאתה בוחר כמה טבק לשים,ואתה יכול לשים כמות טבק שהיא ממש טובה והסיגריה תספיק לך ל-10 דק',אבל זה גם תלוי בנייר.

הסמל האישי של sarpark
    שם פרטי
    נווה
    קיבל לייק
    59 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי shay_cohen56 צפה בהודעה
    לא ממש נכון מה שאתה אומר,הטבק וכל מה שנלווה לא עולה 50 ש"ח,זה עולה בהרבה יותר לפחות 80 ש"ח+
    אבל מה שטוב בגלגול זה שאתה בוחר כמה טבק לשים,ואתה יכול לשים כמות טבק שהיא ממש טובה והסיגריה תספיק לך ל-10 דק',אבל זה גם תלוי בנייר.
    תוכל לשלוח לי מדריך גלגול טוב ?? כי איכשהו תמיד יוצא לי משוחרר לא משנה כמה אני מהדק כמה אני זה שם טבק

הסמל האישי של Skuri
    Skuri Skuri מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    רון
    קיבל לייק
    775 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי shay_cohen56 צפה בהודעה
    תשמע, אני עובד עם אחי בחנות ואני יודע מה המחירים אבל עזוב.. כנס לכאן ובדוק בעצמך.
    ואין שום קשר בכלל לפילטר נייר הגלגול בעצמו קצר ועושה את הסיגריה דקה יותר. /:

הסמל האישי של shay_cohen56
    shay_cohen56 shay_cohen56 מנותק מתקדם
    שם פרטי
    שי
    קיבל לייק
    31 פעמים
    תשמע, אני עובד עם אחי בחנות ואני יודע מה המחירים אבל עזוב.. כנס לכאן ובדוק בעצמך.
    ואין שום קשר בכלל לפילטר נייר הגלגול בעצמו קצר ועושה את הסיגריה דקה יותר. /:
    תאמין לי שאני יודע את המחירים טוב מאוד,אתה אומר שזה זול כי אתה מדבר על טבק במשקל מסריח שאנשים שאת לא מכיר מכינים אותו ואתה לא יודע מה שמים לך בו.
    דבר שני,בטח שזה קשור לפילטר,יש לך פילטרים בגודל 6 מ"מ יש לך של פחות,יותר,הכי גדול שנתקלתי בו היה 8 מ"מ שזה באותו עובי של סיגריה רגילה.
    ונייר הגלגול לא חייב להיות בהכרח קצר,יש לך את המידה הכי קטנה (small) ויש לך את המידה הכי גדולה (king size) אז תבדוק טוב לפני שאתה סתם רושם דברים.

eXTReMe Tracker