מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

אשכול: שאלה-תרגילי משקל גוף

PinkWeed PinkWeed מנותק מנהל פורום ספורט כללי ו-TF2
    שם פרטי
    פנחס
    קיבל לייק
    360 פעמים

שאלה-תרגילי משקל גוף

ראיתי את האשכול הזה: דעה אישית: בשביל גוף יפה בריא ומחוטב לא צריך משקולות - קצת על תרגילי משקל גוף

ורציתי לדעת איך מתחילים לעשות תרגילים כאלה ?
    זה יופי להראות סרטונים של אנשים שעושים את זה הרבה זמן ונראים כמו שור,אבל כדי שגם אני יצליח אני צריך לדעת איך להתחיל.
    יש למישהוא סרטון כזה ?

הסמל האישי של Skuri
    Skuri Skuri מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    רון
    קיבל לייק
    775 פעמים
    ככה,
    עליך להכין תכנית פעילות גופנית מלאה כוללת בדרך כלל שלושה רכיבי כושר גופני מרכזיים: סבולת אירובית, כוח שריר וגמישות.
    בשביל להתחיל לפתח גוף חשוב לדעת שחייב לעשות מינון נכון - זה אומר 30 דק' כל יום להקדיש לספורט.

אתה יכול להתחיל בחימום לאחר מכן לעבור לתרגילי גמישות ואח"כ טיפה בטן - ואז אתה יכול לעשות ריצה 10 דק'.
    אך, לא לשנות - להתחיל תכנית עבודה לפעול למשך שבוע עם התכנית ולא לשנות.. לאחר מכן, אתה יכול להוסיף עוד ועוד במינון הנכון העיקר לא להכביד על עצמך.

אני אישית ממליץ לך להתייעץ עם מאמן אישי מה שעשיתי בעבר והוא ייתן לך את כל הכלים הנכונים שאני לא הוספתי לך כאן.
    הבאתי לך עצה, ואני מקווה שתפעל לפייה. עומר, היה לי גוף קטלני לנער בגיל ה-14-15 זלזלתי והיום אני מתחרט על זה, אל תזלזל תפעל לאורך כל הדרך ואני מאמין שאתה תהנה מזה ובסוף עוד תשוויץ ביכולות שלך.

בהצלחה.

PinkWeed PinkWeed מנותק מנהל פורום ספורט כללי ו-TF2
    שם פרטי
    פנחס
    קיבל לייק
    360 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Skuri צפה בהודעה
    ככה,
    עליך להכין תכנית פעילות גופנית מלאה כוללת בדרך כלל שלושה רכיבי כושר גופני מרכזיים: סבולת אירובית, כוח שריר וגמישות.
    בשביל להתחיל לפתח גוף חשוב לדעת שחייב לעשות מינון נכון - זה אומר 30 דק' כל יום להקדיש לספורט.

אתה יכול להתחיל בחימום לאחר מכן לעבור לתרגילי גמישות ואח"כ טיפה בטן - ואז אתה יכול לעשות ריצה 10 דק'.
    אך, לא לשנות - להתחיל תכנית עבודה לפעול למשך שבוע עם התכנית ולא לשנות.. לאחר מכן, אתה יכול להוסיף עוד ועוד במינון הנכון העיקר לא להכביד על עצמך.

אני אישית ממליץ לך להתייעץ עם מאמן אישי מה שעשיתי בעבר והוא ייתן לך את כל הכלים הנכונים שאני לא הוספתי לך כאן.
    הבאתי לך עצה, ואני מקווה שתפעל לפייה. עומר, היה לי גוף קטלני לנער בגיל ה-14-15 זלזלתי והיום אני מתחרט על זה, אל תזלזל תפעל לאורך כל הדרך ואני מאמין שאתה תהנה מזה ובסוף עוד תשוויץ ביכולות שלך.

בהצלחה.
    שמע,אני לא עצלן.
    הרמתי עד היום כל יום במשך חודשיים משקולות(יש לי מיטת כושר כזאת עם כל מיני סוגים של משקולות)
    אחרי שקראתי את האשכול של עידן על תרגילי משקל גוף,התחלתי להבין שאולי אני עושה משו לא טוב ועדיף לעשות כל יום תרגילי משקל גוף במקום.

eXTReMe Tracker