עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך 24

אשכול: נקודת זכות-יאיר לפיד

הסמל האישי של Marionette
    Marionette Marionette מנותק ותיק
    שם פרטי
    בתאל
    קיבל לייק
    144 פעמים

נקודת זכות-יאיר לפיד

לאחרונה דיברו כל כך הרבה על הבנאדם הזה שפשוט הייתי חייבת להיתיחס לנושא.
    אז ניגש ישר לעניין:
    עד כמה שהבנאדם זבל שמענו
    עד כמה שהוא שקרן ידוע..

ועם כל זה פספסנו נקודה לזכותו.
    הבנאדם שבמקרה הזה הוא יאיר לפיד, נכנס לפוליטיקה לממשלה כשהוא מודע לזה
    שאנחנו נמצאים בחוב של 10 מיליארד שקלים והחליט שישרף העולם אבל הוא מוציא את המדינה הזאת
    מהזבל הזה.
    אז כן הוא העלה את מחירי הסיגריות ואני ממש לא באה להגן עליו
    אבל הוא לפחות אמר ועשה עזבו את זה שהוא עושה את כל זה על חשבון מעמד הביניים
    סהכ' עם כל הזבל שבו הוא מנסה להוציא אותנו מהזבל גם כן.
    אז לא אני בחיים לא אצביע לבנאדם שיש אפילו את הסיכוי היחיד שהוא יחלק את הארץ הזאת
    לאויבים שלנו ובסוף נמצא עצמינו בים
    אבל אני חושבת שאם קם בנאדם והחליט לעשות בשבילינו את העבודה השחורה
    אז סבבה אם הוא החליט ללכלך ידיים למה לא נביא לו גם לפיד ונפנה את אש הזעם כלפיו ואם גם
    נצא מכל הסיפור נקיים...מה יכול להיות טוב יותר?!

שבת שלום ושבוע טוב חברס-בתאל..

הסמל האישי של Skuri
    Skuri Skuri מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    רון
    קיבל לייק
    775 פעמים
    זה שהוא יעלה את מחירי הסיגריות הוא פגע כ"כ הרבה באנשים..
    תביני דבר פשוט, אנשים שהמשכורת שלהם לא כלכך גבוהה יעדיפו לקנות סיגריות במקום לקנות אוכל - זה לא משהו שהם יכולים להפסיק אותו.
    אז מה יהיה אחרי זה? הוא צריך לבוא לקראת האזרחים ולא לעלות מחירים כמו מטורפים וזה שהם צברו פער ונכנסו לחובות הם לא יכולים להרוס לכולנו את החיים..
    שבוע הבא הם מעלים את הסיגריות בעוד 3 שקל - ומה אז? לא הספיק העלו? יאיר לפיד פוליטיקאי מצוין, הוא יודע לדבר ולהבטיח אבל לקיים זה השלב שהכי קשה לו לעמוד בו.
    אז כן.. הוא אכזב. מה לעשות? לבנתיים הוא לא עשה דבר אחד טוב למעננו (אם היה עושה משהו אחד טוב, כבר היינו רואים) לא סתם אנשים ממורמרים ממנו - בחייאת ראבק? לבקש כסף על נפטרים? תביני, שר אוצר ללא ניסיון -> זה דיי ידוע שאלו יהיו התוצאות שלו.. אני ממליץ לו מאוד לחזור להיות 'כתב חדשות' - בתור כתב, אולי הוא יקבל פה ושם מחמאות.

זוועה
    אבל מה אפשר לצפות כבר מהממשלה שלנו? הם כשלו מידי בשביל שנסמוך עליהם...

הסמל האישי של Marionette
    שם פרטי
    בתאל
    קיבל לייק
    144 פעמים
    הוא על הפנים בזה אתה צודק אבל הוא לא יכול לסגור חובות מדיניים בלי לפגוע במעמד הביניים או בשאר המעמדות.

shemensoia shemensoia מנותק מתקדם
    שם פרטי
    מיכאל
    קיבל לייק
    67 פעמים
    הוא עושה את העבודה השחורה?..ומה ביבי ושטייניץ לא היו במצב שלו בדיוק? כשהם היו, אמרת משהו דומה? בכל מקרה אפשר לקצץ נגיד לחרדים שמקבלים המון כסף, אפשר לנסות ליצור פרויקטים חדשים(כמו למשל..הקנאביס-שזה יכניס כסף)
    לפיד הוא צבוע

הסמל האישי של Almightyz
    Almightyz Almightyz מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    ۞
    קיבל לייק
    30 פעמים
    בני כמה אתם בדיוק שאתם מדברים על פוליטיקה?
    יאיר לפיד עושה בשכל ומי שלא מבין את זה עכשיו יבין את זה עוד כמה שנים.

הסמל האישי של RapeJoiNt
    RapeJoiNt RapeJoiNt מנותק מפקח
    שם פרטי
    אלון
    קיבל לייק
    580 פעמים
    לא תומך בו אבל יש לו בהחלט הרבה נקודות זכות וחלק מהדברים שהוא הבטיח מומשו אפילו לפני שנבנתה קואליציה.. צריך לצבור עוד ניסיון

azobel1 azobel1 מנותק מנהל פורום אומניות לחימה וסדרות
    שם פרטי
    אבי
    קיבל לייק
    118 פעמים
    יש רק דבר אחד שמציק לי וזה למה הוא לא מוריד מכול החברות הגדולות כול חברה משלמת מס הכנסה כ38 אחוז רק חברת התרופות טבע ועוד כמה משלמות רק 16 אחרוז וזה יוצא אפסד של 7 מילירד בשנה יש לחברות גדולות חובות אצל ישראל אבל אף אחד אין לו את הביצים לקחת אותום חזרה למה זה ??

הסמל האישי של Eran
    Eran Eran מנותק גורו
    שם פרטי
    אנג
    קיבל לייק
    450 פעמים
    https://www.youtube.com/watch?v=N4qlB3a56Qw
    וכל מילה מיותרת..

הסמל האישי של leornadav
    leornadav leornadav מנותק מתקדם
    שם פרטי
    ליאור
    קיבל לייק
    48 פעמים
    סעמק פוליטיקה מדינה חופשית עכשיו!

myth אורח
    הבנאדם אידיוט וטיפש ובדיוק כמו החבר שלו ביבי יושבים ומעשנים סיגרים ושותים וויסקי.

"אבל הוא לפחות אמר ועשה עזבו את זה שהוא עושה את כל זה על חשבון מעמד הביניים"

מכירים את המקל של המטאטא? יופי, לא את זה, יש גם מקל של טורייה העבה והקשה יותר שבד"כ מרוב שימוש יוצאים ממנו שבבי עץ שחותכות את הידיים? אז כזה מקל הוא דוחף ל"אדם העובד" שהוא מתפאר שהוא מגן עליו.
    אני יגלה לכם איך סותמים חור של 10מילארד שקל ב10דקות:

* מפסיקים לשלם לאירגוני הטרור בעזה וברשות הפלסטינאית סכומים של מילארדי שקלים
    כל חודש
    * גובים ארנונה ומיסים מיישובים ערביים כמו אום אל פאחם, סחנין, ג'לגוליה , טייבה והרשימה עוד ארוכה (ד"א כל הבתים של הישמעלים בעלי ת"ז כחולה שאין עליהם טייח בחוץ -- כדי שהבית תמיד יישאר בסטטוס "בבנייה" כדי שלא ישלמו מיסים וארנונה.
    * גובים מיסים מעסקים של ישמעלים שבאופן קבוע, מכוון ושיטתי לא משלמים את חובותיהם כנושאי ת"ז כחולה לצערנו....
    * מרוקנים את בתי הסוהר מפעילי שמאל שבגדו במדינה, שוללים את דרכונם ואזרחותם ומעבירים את מגוריהם לעזה, שם הם יקבלו יחס הולם, אסיר בכלא עולה כסף וחבל לבזבז.
    * נלחמים בגנבי המתכות הבדואים, מלאימים את הברזל והרכוש הגנוב לקופת המדינה.
    * עושים תספורות לעשירים והטייקונים, בנאדם צריך סכום כסף מסויים כדי לחיות.... כל השאר זה כדי להתרברב (פורסט גאמפ) לא תספורות לחובות כמו שעושים לדנקנר היום, אלה לשכר שלהם ע"י "מס עשירים מאוד" מיוחד.

יצאנו מהגרעון, עם רווח ענק!
    כהנא צדק
    נערך בפעם האחרונה על ידי myth : 02/06/13 ב 23:26

שם פרטי
    מיכאל
    קיבל לייק
    67 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי myth צפה בהודעה
    הבנאדם אידיוט וטיפש ובדיוק כמו החבר שלו ביבי יושבים ומעשנים סיגרים ושותים וויסקי.

"אבל הוא לפחות אמר ועשה עזבו את זה שהוא עושה את כל זה על חשבון מעמד הביניים"

מכירים את המקל של המטאטא? יופי, לא את זה, יש גם מקל של טורייה העבה והקשה יותר שבד"כ מרוב שימוש יוצאים ממנו שבבי עץ שחותכות את הידיים? אז כזה מקל הוא דוחף ל"אדם העובד" שהוא מתפאר שהוא מגן עליו.
    אני יגלה לכם איך סותמים חור של 10מילארד שקל ב10דקות:

* מפסיקים לשלם לאירגוני הטרור בעזה וברשות הפלסטינאית סכומים של מילארדי שקלים
    כל חודש
    * גובים ארנונה ומיסים מיישובים ערביים כמו אום אל פאחם, סחנין, ג'לגוליה , טייבה והרשימה עוד ארוכה (ד"א כל הבתים של הישמעלים בעלי ת"ז כחולה שאין עליהם טייח בחוץ -- כדי שהבית תמיד יישאר בסטטוס "בבנייה" כדי שלא ישלמו מיסים וארנונה.
    * גובים מיסים מעסקים של ישמעלים שבאופן קבוע, מכוון ושיטתי לא משלמים את חובותיהם כנושאי ת"ז כחולה לצערנו....
    * מרוקנים את בתי הסוהר מפעילי שמאל שבגדו במדינה, שוללים את דרכונם ואזרחותם ומעבירים את מגוריהם לעזה, שם הם יקבלו יחס הולם, אסיר בכלא עולה כסף וחבל לבזבז.
    * נלחמים בגנבי המתכות הבדואים, מלאימים את הברזל והרכוש הגנוב לקופת המדינה.
    * עושים תספורות לעשירים והטייקונים, בנאדם צריך סכום כסף מסויים כדי לחיות.... כל השאר זה כדי להתרברב (פורסט גאמפ) לא תספורות לחובות כמו שעושים לדנקנר היום, אלה לשכר שלהם ע"י "מס עשירים מאוד" מיוחד.

יצאנו מהגרעון, עם רווח ענק!
    כהנא צדק
    איך בדיוק ישראל משלמת לארגוני טרור?..אי אפשר להפסיק את החשמל והגז לעזה-כל העולם יקפוץ עלינו(וכן, זה יהיה צבוע), ואז יטילו עלינו סנקציות באו"ם-ידפקו את ישראל מכל כיוון.
    איזה תספורות אתה יכול לעשות לטייקונים? זאת לא מדינה קומוניסטית.."
    בנאדם צריך סכום כסף מסויים כדי לחיות....", אתה לא להשאיר להם רק כסף לחיות, זה הכסף שלהם שהם הרוויחו ולא המדינה. להעיף שמאלנים בבית כלא גם אתה לא יכול לעשות-אין לך זכות לעשות דבר כזה
    בכל השאר אני מסכים. לדעתי גם צריך לקחת מהחרדים, וגם להכניס תקנאביס לחוק שזה יכניס המון כסף

myth אורח
    ציטוט במקור פורסם על ידי shemensoia צפה בהודעה
    איך בדיוק ישראל משלמת לארגוני טרור?..אי אפשר להפסיק את החשמל והגז לעזה-כל העולם יקפוץ עלינו(וכן, זה יהיה צבוע), ואז יטילו עלינו סנקציות באו"ם-ידפקו את ישראל מכל כיוון.
    איזה תספורות אתה יכול לעשות לטייקונים? זאת לא מדינה קומוניסטית.."
    בנאדם צריך סכום כסף מסויים כדי לחיות....", אתה לא להשאיר להם רק כסף לחיות, זה הכסף שלהם שהם הרוויחו ולא המדינה. להעיף שמאלנים בבית כלא גם אתה לא יכול לעשות-אין לך זכות לעשות דבר כזה
    בכל השאר אני מסכים. לדעתי גם צריך לקחת מהחרדים, וגם להכניס תקנאביס לחוק שזה יכניס המון כסף
    אם תעשה לגליזציה לירוק, מן הסתם שאתה מעל ה10מילארד רווח למדינה...
    לגבי "זה לא מדינה קומוניסטית" ? בוא תספר לי בבקשה איך העלימו את בן זייגר בכלא? איך הוא כאילו "התאבד" בתוך תא מבטון עם מיטה מבטון שכל הקירות חלקים? איך אפשר להתאבד בתלייה? למה תולים? מחברים חבל עם משחת שיניים לתיקרה? לא לא לא ידידי האופטימי... מדינת ישראל רצחה בכלא את בן זייגר כי היה קרוב מאוד לגילוי סכומי הכסף שמגלגלים ראשי השלטון שלך במעטפות בינם לבין חבריהם הישמעלים.
    אתה גם בטח חושב שבינימין זאב הרצל והחבר הדביל של ז'בוטינסקי היו לטובתינו.... חחח בוא נשלים פערים שלא לימדו אותנו בבית ספר :

שאלת שאלה יפה: "איך בדיוק ישראל משלמת לאירגוני טרור? "
    תשובה: ע"י שיירות של משאיות ברינקס שעוברות מידי חודש במעבר ארז לעזה וליהודה ושומרון:
    http://www1.bizportal.co.il/article/189125
    וזה רק 100מיליון שאמרו לך, זאת אומרת שבוודאי על 10מילארד לא מספרים לך, להלן עוד עדויות של תשלומים לאירגוני טרור:
    http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcbo...forum=politics

ד"א למקרה שלא ידעתם, מסתנן סודאני, אפריקאי וכל שאר המנצלים שקונים כרטיס טיסה בסודן + תחבורה מקהיר לסיני + מורה דרך עד לבסיס צהל ששם נעצרים, נאספים - מקבלים 3000יורו!!!! כל אחד!!!! + כרטיס רב קו לבאר שבע, תל אביב או אילת.

לגבי טייקונים, כן, רוב החברה לא עשירים עם מילארדי שקלים בכיס, מספיק הם מקבלים הנחות מהמדינה (פתור מס לדוגמה על ההכנסות של אינטל, טבע לא נכנס לזה יש לזה יתרון עדיף...) אבל כן מי שמשתכר מעל מיליון שקלים צריך לשלם הרבה יותר מס מזוג צעיר שרק התחתן ומרוויח ביחד 12אלף ומוציא בחודש 16אלף.

הסמל האישי של Marionette
    שם פרטי
    בתאל
    קיבל לייק
    144 פעמים
    הכל טוב ויפה עד שהגעת לקטע של העשירים...
    אני מבינה שמעמד הביניים קצת יותר מידי מהר נוטע למעמד העוני לאחרונה
    אבל שים תצמך במקומם,
    נסה לחשוב שאתה בעל חברה ענקית שקיבלת בירושה מסבא שלך שקרע את התחת בשביל להגיע לזה שהיום
    אתה תשב במשרד עם מזגן טנפנף עם יורו ותתנגב עם דולרים
    למה לעזזל נראה לך שתסכים שהמס הכנסה שלך יהיה גבוהה פי שלוש אם לא יותר מכל בנאדם אחר?!
    איפה פאקינג השויון זכויות פה????
    אני בתור מישהי ממעמד הביניים מצפה ונלחמת שיום אחד אני יגיע למעמד הגבוהה וכשאני חושבת על זה
    ממש אבל ממש לא מתחשק לי לשלם למדינה הזאת מיסים יותר ממה שהשכן שלי משלם זאת אפליה!!!

שם פרטי
    מיכאל
    קיבל לייק
    67 פעמים
    אם תעשה לגליזציה לירוק, מן הסתם שאתה מעל ה10מילארד רווח למדינה...
    לגבי "זה לא מדינה קומוניסטית" ? בוא תספר לי בבקשה איך העלימו את בן זייגר בכלא? איך הוא כאילו "התאבד" בתוך תא מבטון עם מיטה מבטון שכל הקירות חלקים? איך אפשר להתאבד בתלייה? למה תולים? מחברים חבל עם משחת שיניים לתיקרה? לא לא לא ידידי האופטימי... מדינת ישראל רצחה בכלא את בן זייגר כי היה קרוב מאוד לגילוי סכומי הכסף שמגלגלים ראשי השלטון שלך במעטפות בינם לבין חבריהם הישמעלים.
    אתה גם בטח חושב שבינימין זאב הרצל והחבר הדביל של ז'בוטינסקי היו לטובתינו.... חחח בוא נשלים פערים שלא לימדו אותנו בבית ספר :

שאלת שאלה יפה: "איך בדיוק ישראל משלמת לאירגוני טרור? "
    תשובה: ע"י שיירות של משאיות ברינקס שעוברות מידי חודש במעבר ארז לעזה וליהודה ושומרון:
    http://www1.bizportal.co.il/article/189125
    וזה רק 100מיליון שאמרו לך, זאת אומרת שבוודאי על 10מילארד לא מספרים לך, להלן עוד עדויות של תשלומים לאירגוני טרור:
    http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcbo...forum=politics

ד"א למקרה שלא ידעתם, מסתנן סודאני, אפריקאי וכל שאר המנצלים שקונים כרטיס טיסה בסודן + תחבורה מקהיר לסיני + מורה דרך עד לבסיס צהל ששם נעצרים, נאספים - מקבלים 3000יורו!!!! כל אחד!!!! + כרטיס רב קו לבאר שבע, תל אביב או אילת.

לגבי טייקונים, כן, רוב החברה לא עשירים עם מילארדי שקלים בכיס, מספיק הם מקבלים הנחות מהמדינה (פתור מס לדוגמה על ההכנסות של אינטל, טבע לא נכנס לזה יש לזה יתרון עדיף...) אבל כן מי שמשתכר מעל מיליון שקלים צריך לשלם הרבה יותר מס מזוג צעיר שרק התחתן ומרוויח ביחד 12אלף ומוציא בחודש 16אלף.
    את המשפט הראשון לא הבנתי..לגבי הקטע עם בן זיגייר-מה הקשר למדינה קומוניסטית או לא? ואתה יכול להוכיח ש-"
    קרוב מאוד לגילוי סכומי הכסף..בלה בלה"? לא, אז סתום תפה ואל תכתוב דברים כאלה. מה שכן פורסם, ורוב הסיכויים שזאת האמת-הוא כמעט חשף סוכני מוסד.
    הסרט שפרסמת הוא פשוט זוועה, יש בו המון שקרים, חצאי עובדות, פשוט טמטום רציני, ואני זוכר שהיה אחד שפשוט הראה עם הוכחות ומקורות את כל השקרים בסרטון, וחבל שאין לי איך להביא לך את אותו אשכול(זה היה בפורום אחר). חבל שאתה נשאב לכזאת שטיפת מוח מטומטמת וזולה. בכל מקרה אם היית חוקר לבד את העובדות במקורות אמינים היית מגלה גם שאלה שטויות. יש בו גם דברים נכונים, אני לא אומר שהכל חרטא
    הקטע שמימנו טרור-חולים בראש מה אני אגיד לך.
    והעשירים משלמים יותר מס..

ומריונט-לא הבנתי למי כתבת תתגובה שלך
    נערך בפעם האחרונה על ידי shemensoia : 03/06/13 ב 22:30

הסמל האישי של Marionette
    שם פרטי
    בתאל
    קיבל לייק
    144 פעמים
    התגובה שלי מתייחסת לכל אלה שטוענים שהעשירים לא משלמים מספיק למרות שהמס שלהם גם ככה יותר גבוה
    ושכביכול מעמד הביניים נפגע הרבה זה שקר גס!!!
    כולם נפגעים באותה המידה...
    וברגע (הלוואי) שנימצא עצמינו במקומם הדעות שלנו ישתנו ושאפחד לא יגיד אחרת!!!

myth אורח
    א- לא יפה להגיד לבנאדם סתום תפה, אתה יכול לא להסכים איתי אבל לסתום לי את הפה תצתרך קצת יותר מזה.
    ב- המשפט הראשון אומר שע"י לגילזציה ניתן לחסל את ה10מילארד שקל חוב שיש למדינה
    ג- לגבי הסרטון אין לי ספק שלא ראית אותו עד הסוף, לצערנו בינימין ישמעל הרצל רצה להקים מדינה ל"יהודים" רק לאחר שיתבוללו מאחר והבין כי יהודים תמיד יהיו לבוז בעולם ולכן כדאי לבולל אותם - העונש היה כמו שאתה מכיר.... שואה. ניתן להוכיח זאת ע"י שגרמניה הנאצית כבשה גם את תוניס, מרוקו וחלקים מאלג'יריה ובכל זאת היהודים ששם שהיו שומרי תורה מצוות כמעט ולא נפגעו ע"י היימח שמם בזכות התורה מפה
    ד - את שטיפת המח שעברתי לטענתך , כל החומרים נמצאים גם במוזיאון ישראל, וכמובן גם בויקיפדיה (למטה בחלק של יומני הרצל) מאחר ואתה יודע שאני צודק לא תתרח ותכנס לקרוא וללמוד את האמת אני אצטט לזיכוי הרבים:

קטעים מיומנו

בערך לפני שנתיים חפצתי לפתור את שאלת היהודים בעזרת הכנסייה הקתולית. ביקשתי להבטיח לעצמי בראשונה את עזרת נסיכי הכנסייה באוסטריה ולהשיג על־ידיהם ראיון אצל האפיפיור, כדי להגיד לו: עזור לנו מפני האנטישמים, ואני מחולל תנועה כבירה בין היהודים שיעברו באופן חופשי ונאה לנצרות. חופשי ונאה במובן זה, שמנהיגי התנועה – בייחוד אני – יישארו יהודים ובתור יהודים יטיפו לקבלת הדת השלטת. בעצם היום, בראשון בשבת, בשעה 12 בצהריים, תצא לפועל ההמרה בתהלוכה חגיגית ובצלצול פעמונים בכנסיית סטפן. לא בבושת פנים, כמו שעשו יחידים עד כה, כי אם בגאון.
    הכרחי הדבר שסבלם של היהודים יגבר. הדבר יסייע בידינו להגשים את תוכניותנו. עלה בי רעיון מצוין, לעודד את האנטישמים לחסל את הונם של היהודים. האנטישמים יסייעו בידינו לחזק את רדיפתם ודיכויים של היהודים. האנטישמים יהיו חברינו הטובים ביותר.
    – כרך א', עמוד 16
    אלא שדבר מה בתשובתו של בנדיקט נגע בלבי כדבר אמת, הוא אמר מאה דורות עמדו בני עמך והתקיימו בתוך היהדות, אתה רוצה עכשיו לשים את עצמך כגבול החוסם את ההתפתחות הזאת. את הדבר הזה לא תוכל לעשותו, ואף אסור לך לעשותו.
    – עניין היהודים, כרך א' עמוד 58
    האנטישמיות גָדְלָה וּגְדֵלָה והולכת - ועמה גם אני. ...בראשונה פגעה בי שאלת היהודים עד מאד. אולי היה זמן, שהייתי מתחמק ממנה ברצון, אולי אל הנצרות, לכל מקום שהוא. מכל מקום, היו אלה נטיות עמומות שבחולשת-נעורים. כי אני אומר לעצמי במלוא כנות דבריי אלה - והרי הם יהיו חסרי-ערך לחלוטין, אם אוסיף להם כחל ושרק - אני אומר לעצמי, כי מעודי לא אמרתי ממש להתנצר או לשנות את שמי. העניין האחרון נתאמת אפילו על ידי מעשה שהיה. כאשר פניתי, בנסיונותי הראשונים המצערים, בהצעת כתב-יד ל'שבועון הגרמני' שבווינה, יעצני ד"ר פרידיונג לבחור לי כינוי ספרותי, שצביונו היהודי יהא בולט פחות משם משפחתי. התנגדתי לכך מיניה וביה ואמרתי, כי בדעתי להיקרא גם להבא בשם אבי, וכי אני נכון לקחת בחזרה את כתב-היד. פרידיונג קיבלו בכל זאת. הייתי אז סופר פשוט ותם, עם מעט תאוות כבוד ובלי גאוותנות יתירה. שאלת היהודים ארבה לי, כמובן, בכל פינה. נאנחתי ולעגתי, הרגשתי את עצמי ברע, אך בכל אלה לא הייתי מזועזע ביותר, אף כי עוד לפני בואי הנה עלה בדעתי לכתוב רומן יהודי. חפצתי לכתוב אותו בשעת סיורי בספרד, בקיץ 1891. אז העסיקה אותי ביותר תכניתי הספרותית הזאת. לפי התכנית היה שם הרומן 'שמואל כהן', ובין רשימותי הקטועות יש בוודאי רבות הנוגעות לתכנית זו. בעיקר אמרתי לתאר הניגוד שבין השכבה הסובלת והישרה, הנתונה לקלסה, של היהודים העניים ובין היהודים העשירים. הללו אינם מרגישים כלל באנטישמיות, אף כי הם הינם הגורמים העיקריים.
    – כרך ב, היומן א פאריז, אביב תרנ"ה (1895) סמוך לשבועות
    אכן האנטישמיות שהיא כוח חזק ומושרש בתת ההכרה של ההמונים לא תזיק ליהודים, אני מוצא שהיא מועילה לבניית האופי היהודי, חינוך הקבוצה על ידי ההמון, חינוך שעשוי להוביל להתבוללותה, החינוך מתבצע רק באמצעות תלאות, היהודים יסתגלו לסביבתם.
    – עניין היהודים כרך א', עמוד 60 (בתרגום אחר)
    זה יכול להיות רעיון מצויין לצרף אנטישמים הגונים ומורשים אל מפרקי הנכסים. הם יכולים לערוב לנו כלפי העם שאין בכוונתנו לגרום להתרוששות של הארצות שאנו עוזבים.
    – עניין היהודים כרך א' עמ' 116
    אין אומתינו אומה אלא באמונתה.
    – ספר הימים א 57

לסיכום:
    הרצל היה אנטישמי בן של זונה שרצה להשמיד את התורה הקדושה ואיתה את העם היהודי, אם היה חי הייתי תולה אותו בכיכר רבין בעצמי.

myth אורח
    שאלות למישהו?

שם פרטי
    מיכאל
    קיבל לייק
    67 פעמים
    ..
    מה שעשית עכשיו זה "להוכיח" משהו על ידי זה שאתה מוציא מההקשר. יותר נכון מי שעשה את זה היו אלה שעשו את הסרטון ושטפו לך תמוח.
    בהתחלה הרצל תמך לעבור לנצרות, ואפילו לנצר את הבן שלו-בגלל סיבה פשוטה-הוא חשב שאם היהודים יתנצרו, האנטישמיות תיפסק, בגלל זה אתה יכול לראות ציטוטים כאלה-הוא רק רצה להגן על העם היהודי. לאחר משפט דרייפוס הוא הבין שזה חרטא, ואין טעם להתנצר כי האנטישמיות תמשיך. ואז הוא חזר בו-הוא הבין שצריך לאחד את העם היהודי במקום אחד, במדינה משלהם. בהתחלה הוא רצה את אוגנדה, מדינות אחרות, לא היה אכפת לו איפה, העיקר שילכדו את היהודים ויפסיקו את הפוגרומים-אחרי הקונגרס הציוני השישי בבאזל(אם אני לא טועה) המון יהודים מרוסיה ואירופה בכו שהם רוצים להגיע לירושליים ולא למדינות אחרות ואז הוא התחייב לירושליים.
    הקטע עם האנטישמים שידכאו את היהודים-זה כנראה סרקסטי, כי ככה יהודים יברחו יותר ויתלכדו. גם המון יהודים התנגדו להתלכד-רצו להישאר במדינות שלהם כי היה להם שם מעמד(לפני השואה).
    אני בטוח שאני יכול לענות ולהרחיב גם בנוגע לשאר הציטוטים אבל חפרתי מספיק ואין לי כוח גם. הרצל ממש לא היה אנטישמי, בזכותו ובזכות מנהיגים גדולים כמוהו קמה לך המדינה הטכנולוגית והמדעית והמתקדמת שיש לך היום.
    ומצטער על הסתום תפה, ותעשה טובה תחפור פחות ממה שאני חפרתי לך עכשיו חח אני עצלן ואין לי כוח לקרוא, אפילו שכתבתי עכשיו חפירה רצינית.
    נערך בפעם האחרונה על ידי shemensoia : 04/06/13 ב 20:58

שם פרטי
    מיכאל
    קיבל לייק
    67 פעמים
    אחי מה קשה לך להאמין שהוא היה בן של שזונה גרמני נאצי מסריח שרצה שאני ואתה ניהיה נוצרים עם עורלה על הבולבול.
    חאלס העולם לא וורוד , תתעורר
    עניתי בדיוק על מה שכתבת בתגובה שלי..הוא באמת רצה בהתחלה שנהיה נוצרים-אחרי זה שינה את דעתו כי הבין שהוא טעה. הוא לא היה אנטישמי, לא היה גרמני, לא היה נאצי ובטח לא מסריח(אולי הזקן שלו קצת פה ושם)
    בעיקר בזכותו קמה מדינת ישראל..חבל שאתה סתם מתכחש, אבל בסדר-זכותך.

הסמל האישי של lidoryakov
    lidoryakov lidoryakov מנותק גורו
    שם פרטי
    לידור
    קיבל לייק
    431 פעמים
    וואייייייייייייייייי

כמה שאני חייב להגיב לזה...
    מאמי כמה שאני אוהב אותך אני חייב לתקן אותך ומול כולם כדי שיבינו.

המדינה בחוב של 40 מיליארד לא עשר
    למה?!
    אנחנו לא אמורים להיות עניים כמובן..
    המדינה שלנו בשנים האחרונות הוציא מקופת המדינה 50 מילארד ונתנה אותם למי?!!! ל"רשות הפלסטינאית"
    בקיצור אנחנו נותנים להם חשמל+מים+תקציב ומי משלם?
    ביבי? מהכיס שלו?.....
    אנחנו!!!
    ואם יאיר לפיד היה עושה סיבוב קצר בשכונות העוני שזה מתחת למעמד הביניים אז הוא היה מבין!
    אני מדבר על משפחות שמכניסות לבית רק 4000 שקל שאי אפשר לסגור עם זה את החודש !!
    אמאות חד הוריות אנשים חסרי השכלה שעובדים בפרך בשביל שכר מינימום
    והוא פוגע בהם כי אדם שמעשן 40 שנה לא יכול להפסיק לעשן אז הוא יקנה חפיסה גם ב 50 שקל
    וכאן הוא מזיין אותנו
    את מעמד העוני ואת מעמד הביניים בקטנה
    והעשירים? לא מזיז להם השינוי הקטן הזה.

כל הזמן אני שומע מעמד הביניים!
    תבינו יש יותר גרוע ממעמד הביניים
    והם אוכלים הכי הרבה חרא!

יאיר לפיד אל תהיה גיבור על חלשים לך לאלו שבאמת מפוצצים בכסף וקח מהם מיסים במקום מהעניים

ואגב גם אני רוצה להיות עשיר ואני יהיה אבל אם אני יודע שיקחו ממני פי 2 ובמקום זה לעוד 8 משפחות יהיה סיכוי לגמור את חודש עם אוכל בפה ואולי סיכוי להצליח בחיים ולצאת ממעגל העוני
    אז אני מוכן לוותר כי אני לא יכול להיות אגואיסט,אפליה או לו אנשים בארץ נהיו כאלו אגואיסטים ובשביל כסף הם יהיו מוכנים גם לרצוח!
    אז במקום להדליק את היחטא 5 פעמים בחודש אז יצטרכו להדליק אותה 3 !

לא כזה נורא...
    נערך בפעם האחרונה על ידי lidoryakov : 06/06/13 ב 15:31

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
eXTReMe Tracker