מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

אשכול: מתי יגיע המשיח?

הסמל האישי של air
    air air מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    ישראל
    קיבל לייק
    42 פעמים

Post מתי יגיע המשיח?

בזוהר הקדוש כתוב שהמשיח יתגלה בגליל בשנת 66 לקום מדינת ישראל 2014 - 2015
    אז למה הרבנים אומרים שיהודי אמור להאמין שהמשיח יבוא בכל יום?
    הריי כתוב ! למה שנאמין שהוא יגיע בכל יום אם כתוב ?

עם יהודי מאמין בזה המשיח יתגלה בפני האדם עצמו. לפני הזמן שכתוב בזוהר
    הרבנים אומרים - השמדת ישראל באטום עד - 22.10.2013

הסמל האישי של SHEBA
    SHEBA SHEBA מנותק מפקח
    קיבל לייק
    29 פעמים
    לא יודע מה איתך מה הדעות שלך אני בתור אדם מאמין שהולך לשיעורי תורה 3 פעמים בשבוע שיש לו רב והכל בסדר
    אותי לימדו שאין תאריך למשיח ומי שאומר שיש מבלבל את המוח .. כי בסך הכל אף אחד לא באמת יודע
    ומי שיודע אלה רבנים גדולים מאוד כמו הרב עובדיה יוסף שליט"א שאין מצב בחיים שהם יספרו תאריך או דברים כאלה
    המשיח אמור להגיע עד סוף האלף השישית לעולם שזה משהו כמו 200 ומשהו שנים כמו שידוע לי ..
    ובאלף השביעית לא זכור לי מה אומרים שיהיה פה.. אני פשוט לא רוצה להגיד סתם..
    התקווה שלנו היא שכן שהמשיח יגיע אפילו עכשיו ויושיע את בני ישראל מהגלות הלוואי ואמן שיגיע עכשיו אפילו בבוקר מצידי ..
    בכל אופן לא מאמין לתאריכים שפוסקים בדיוק את התאריך שהמשיח יבוא או תאריכים שאומרים "סוף העולם" הכל בולשיט אחד גדול
    מה אני יגיד לך בסך הכל.. שבעזרת השם כולנו נחזור בתשובה שלמה ושנזכה לביאת המשיח במהרה בימינו אמן..

הסמל האישי של air
    air air מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    ישראל
    קיבל לייק
    42 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי SHEBA צפה בהודעה
    לא יודע מה איתך מה הדעות שלך אני בתור אדם מאמין שהולך לשיעורי תורה 3 פעמים בשבוע שיש לו רב והכל בסדר
    אותי לימדו שאין תאריך למשיח ומי שאומר שיש מבלבל את המוח .. כי בסך הכל אף אחד לא באמת יודע
    ומי שיודע אלה רבנים גדולים מאוד כמו הרב עובדיה יוסף שליט"א שאין מצב בחיים שהם יספרו תאריך או דברים כאלה
    המשיח אמור להגיע עד סוף האלף השישית לעולם שזה משהו כמו 200 ומשהו שנים כמו שידוע לי ..
    ובאלף השביעית לא זכור לי מה אומרים שיהיה פה.. אני פשוט לא רוצה להגיד סתם..
    התקווה שלנו היא שכן שהמשיח יגיע אפילו עכשיו ויושיע את בני ישראל מהגלות הלוואי ואמן שיגיע עכשיו אפילו בבוקר מצידי ..
    בכל אופן לא מאמין לתאריכים שפוסקים בדיוק את התאריך שהמשיח יבוא או תאריכים שאומרים "סוף העולם" הכל בולשיט אחד גדול
    מה אני יגיד לך בסך הכל.. שבעזרת השם כולנו נחזור בתשובה שלמה ושנזכה לביאת המשיח במהרה בימינו אמן..
    כתוב בזוהר שהמשיח יגיע בשנת 66 למדינת ישראל
    ובכל זאת יהודי אמור להאמין שהמשיח יגיע בכל יום!

שכולנו נחזור בתשובה שלימה אמן

eXTReMe Tracker