מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9

אשכול: מה חשבו על יאיר לפיד ומה אתם חושבים עליו היום!

הסמל האישי של lidoryakov
    lidoryakov lidoryakov מנותק גורו
    שם פרטי
    לידור
    קיבל לייק
    431 פעמים

מה חשבו על יאיר לפיד ומה אתם חושבים עליו היום!

כל זה נאמר בפורום בזמן הבחירות

"
    מה כולכם עיוורים אני לא מבין? מה כולכם משחקים לי אותה פה מצביעים עלה ירוק? כולכם פשוט ילדים, שומעים קנאביס נדלקים ותומכים בעלה ירוק.. מה הם מציעים תגיד לי ? הפרת האיסור על קנאביס רפואי וחופשי? מה זה פה הולנד אני לא מבין? מי שבאמת חולה סופני ורוצה את זה מקבל את זה,ומבחינה רפואית כן יש את זה , אמנם לא לכולם וככה זה צריך להיות!

אה ותסלח לי אבל אם אתה חושב שעלה ירוק מדברים הגיוני יותר מיאיר לפיד - אתה טועה ובגדול.
    יאיר לפיד מדבר על חברה,מדבר על המצב המטורף של מחירי הדירות, ומדבר על אקטואליה ודברים עכשוויים..
    אז סתם יש לו 20 מנדטים, כי הוא אידיוט שמשתמש בסיסמאות ומדבר דברי שטות ? כדי שתבדוק על מה הוא דיבר ומה היו העקרונות שלו, לפני שאתה מדבר שטויות וכמו איזה ילד כותב לי פה " מה איך עלה ירוק לא נכנסו לכנסת ויאיר לפיד כן.. " "

רון סליחה אחי אבל אתה תמכת בתגובה הזאת בלייק אחד גדול וכחול [= (זה בסדר יאיר עבד על כולם)

"אם היה לי את זכות ההצבעה הייתי מצביע לביבי כי אם יאיר לפיד יבחר אנחנו נהיה בבעיה קשה " כל הכבוד על הנבואה יונתן!!

כל האשכולות נמצאים בעמוד 3 לא מצאתי הרבה אבל אתם מבין כולם יכולים לזכור מה חשבתם עליו ומה אתם חושבים כרגע

אני אישית לא בחרתי בו אבל כשהוא עמד מול ביבי ייחלתי לו ניצחון כי גם ביבי האכיל אותנו הרבה חרא לכן ראיתי בו דמות שתביא אותנו למצב יותר טוב ובמקום זה הוא זיין אותנו בתחת
    פשוט גועללללללל נפשששששששששששש

הסמל האישי של Skuri
    Skuri Skuri מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    רון
    קיבל לייק
    775 פעמים
    מההתחלה הוא היה נראה לי קשקשן.. הוא הוכיח את זה וזו נקודת זכות לטובת ביבי.
    בנוסף, אין לו בכלל ניסיון בתפקיד אז מה כבר אפשר לצפות ממנו?

PeTRiK PeTRiK מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    פטריק סט
    קיבל לייק
    22 פעמים
    הומואים!!!
    סתם הוא פשוט שקרן הוא מבטיח דברים ומשקר סתם הומו

_InterSyS_ _InterSyS_ מנותק גורו
    שם פרטי
    ניר
    קיבל לייק
    424 פעמים
    לא מבין את האלה שאשכרה הצביעו לפולטיקאי טמבל שנכנס לעסק לפני שנתיים, זה עצוב

הסמל האישי של Korra
    Korra Korra מנותק ותיק
    קיבל לייק
    169 פעמים
    חזרתי לחיים!

לנושא, לא התלהבתי מלפיד בהתחלה אבל אחרי הכל גם בלעדיו עדיין היה גירעון ועדיין היו גזרות וקיצוצים.
    נוצר מצב שאנשים בטוחים שהוא זה שגרם לגירעון של 40 מיליארד בגלל שבקושי דיברו על זה לפני שהוא נכנס לתפקיד.
    אבל הוא בהחלט איכזב את הבוחרים בו כשהבטיח בעבר שהוא יגן על מעמד הביניים ושהגיע הזמן שגם העשירים ישלמו ופתאום אחרי חודשים מוציא תוכנית חדשה שבאמת אמורה לכסות את הגירעון אחרי שנתיים שמורכבת רובה *לא כולה* על מעמד הביניים.

azobel1 azobel1 מנותק מנהל פורום אומניות לחימה וסדרות
    שם פרטי
    אבי
    קיבל לייק
    118 פעמים
    כמו אבא שלו סתם אדם חלש
    אדם חסר עמוד שדרה אין לו כלום אמר וזרק מילים לאוויר וכלום יש לך יש מושחתים ומעלמי מסים לי הוא נטפל לחלשים למי שהוא אמר שיעזור

לפחות בנט לא אמר שיתן לנו את השמים (חוץ משמים פתוחים) אבל כול דבר שהוא אמר הוא עשה נמל תעופה חדש שהיה על הדף 8 שנים הוא בא וזרז את זה אמר שלא יורידו למילואימניקים את השכר וכך היה

PeTRiK PeTRiK מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    פטריק סט
    קיבל לייק
    22 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי azobel1 צפה בהודעה
    כמו אבא שלו סתם אדם חלש
    אדם חסר עמוד שדרה אין לו כלום אמר וזרק מילים לאוויר וכלום יש לך יש מושחתים ומעלמי מסים לי הוא נטפל לחלשים למי שהוא אמר שיעזור

לפחות בנט לא אמר שיתן לנו את השמים (חוץ משמים פתוחים) אבל כול דבר שהוא אמר הוא עשה נמל תעופה חדש שהיה על הדף 8 שנים הוא בא וזרז את זה אמר שלא יורידו למילואימניקים את השכר וכך היה
    בנט זה אח.

הסמל האישי של lidoryakov
    lidoryakov lidoryakov מנותק גורו
    שם פרטי
    לידור
    קיבל לייק
    431 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי PeTRiK צפה בהודעה
    בנט זה אח.
    בנט אח בדם!!
    הוא באמת גבר

ואגב החתימה שלך מהפנטת אחי אני לא יכול להפסיק להסתכל מזל אני יכול להקליד עיוור
    אני כבר איזה 2 דקות מהופנט

הסמל האישי של Marionette
    Marionette Marionette מנותק ותיק
    שם פרטי
    בתאל
    קיבל לייק
    144 פעמים
    כל אחד שרוצה להגיע לכנסת חושב על איך להאכיל את העם סיפורים והבטחות שאין להם מושג איך יעמדו בהם וברגע שיש לאותו פוליטיקאי את הכוח נדרוש לו הוא שם זיין על כווווווולם!!
    וכמו שכבר טענתי בעבר והיום אני לא חוזרת בי- ביבי הוא ראש הממשלה הכי נורמאלי שהיה ויהיה!
    אז סבבה הוא גם האכיל אותנו חרא אבל לפחות אנחנו כבר יודעים למה לצפות
    ולפחות הוא לא מוכר אותנו לערבים בעד "שלום"
    כבר טוב!!

eXTReMe Tracker