מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

אשכול: עזרה| קשה לי בלעדייה...מאוד(18)

spraypaint spraypaint מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים

עזרה| קשה לי בלעדייה...מאוד(18)

זה הולכת להיות חפירה גדולה אבל אשמח אם תקראו ותעזרו לי אני אודה לכם מאוד..
    לפני כחודש אני וחברה שלי שהיינו ביחד שנתיים וחצי נפרדנו בגלל שהיא התייחסה אליי בצורה מעליבה,משפילה,ולא הוגנת ולקחה אותי כמובן מאליו
    בין אם זה לקרוא לי טמבל,דביל,חסר כבוד,גועל נפש,מפגר בקיצור כל מגוון העלבונות שקיימים ובנוסף היא גם הייתה כל פעם רבה איתי ומחפשת אותי על כל דבר שקורה או כל דבר שזז או שאני אומר לא יכולתי כבר ונפרדתי ממנה. לאחר מכן התחילו משחקי אגו אף אחד לא דיבר עם אף אחד אבל היא שלחה כמה הודעות ולא עניתי לה כי לא יכולתי כל כך כעסתי עלייה.. ואז החלטתי להיפגש איתה ולדבר איתה ב4 עיניים נפגשנו דיברנו הכל ואמרה שהיא לא יודעת מה היא רוצה ואמרתי לה שאני אוהב אותה והיא אמרה לי שגם היא ושקשה לה ושהיא רוצה זמן לחשוב..עבר שבוע שאלתי אותה מה לעשות אם לשחרר או לא? אמרה לי שכן עכשיו אני נתתי לה הכל.. והיא מחזירה לי זין..עכשיו היא שולחת הודעות ואני לא עונה לה ואני רוצה שתעזרו לי להחזיר אותה אליי ושיהיה לנו טוב..תודהל קוראים ולעוזרים

הסמל האישי של lidoryakov
    lidoryakov lidoryakov מנותק גורו
    שם פרטי
    לידור
    קיבל לייק
    431 פעמים
    בוא אני יגיד לך משהו אחי אתה סך הכל בין 18 ובגיל הזה בשנים הכי יפות האלו אתה צריך ללכת לבלות להנות ולא להיות קשור במערכת יחסים
    ואם אתה כבר קשור באחת כזאת לפחות שתתנהל כמו שצריך, אם היה לך בחורה שלא עושה לך את המוות ומתיחסת אלייך בצורה מעליבה ופוגעת עוד הייתי מבין
    והייתי אומר לך שמע אחי זה לא טוב אבל כנראה שיש אהבה וקשר טוב.
    אבל כאן יש לך רק אהבה בלי קשר טוב
    זו מערכת יחסים לא בריאה וטוב שהיא פסקה.
    הלב שלך אומר לך לחזור אליה אבל באהבה אין תמיד הגיון ואתה רק תהרוס את עצמך נפשית בלהתמודד עם זה.
    תרפה אחי
    תמצא בחורה אחרת תהנה ותבלה ואחרי זה תכיר עוד אחרת
    את האחת שלך תתחיל לחפש בגיל 25 כי 18 זה עוד מוקדם לאהבה ולבניית מערכת יחסים שמיעדת למשפחה.
    אל תבזבז את הזמן שלך עם משחקים תמצא בחורות שיזרמו איתך ושיענינו אותך גם במנטליות שלהן וגם ביופי שלהן.
    וכמובן המון סקס זה הזמן אחי לך תתפרק תמצא את הרווקות כי בשלב מסויים אתה תתקע כמוני על קשר רציני.
    והדרך היחידה לטעום ממה שלא מיצית היא לבגוד.
    נצל את השנים האלו למחקר והנאה.
    כי אני ראיתי את אותו המקרה אצל חבר ממש טוב שלי והוא סבל ממנה עד שהצליח להרפות.
    מה שעוד יותר דפוק שיכול להיות שאתה כבר חזרת ונפרדת ממנה 10 פעמים מאז ההודעה שכתבת פה.

הסמל האישי של Marionette
    Marionette Marionette מנותק ותיק
    שם פרטי
    בתאל
    קיבל לייק
    144 פעמים
    באיחור אבל לידור צודק בכל מילה...
    מה שאתה מרגיש אליה זאת לא אהבה כי היא לא הדדית.
    התרגלת אליה וקשה ופתאום כשאין לך אתה מרגיש שחסר חלק ממך...
    לא משנה כמה רע או טוב היה לכם ביחד קשה לסיים מערכות יחסים
    והכי חשוב זה לא להישבר לא להיכנע לקשיים האלה כי באמת שלא מגיע לך לסבול עוד תקופה ולעבור את כל היחס הזה מחדש.
    תנסה להישתחרר ושחרר אותה גם כי באמת שמגיע לכולנו להיות מאושרים!!

נושאים דומים

1. חייב עזרה!! תמצאו לי
    על ידי Cr4zY^De4moN בפורום מה שבראש
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 13/12/06, 17:44
  2. צריך עזרה - יש לי LOW ID ואני לא יודע איך להוריד
    על ידי WTF בפורום מחשבים - חומרה
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 11/08/06, 10:21
eXTReMe Tracker